תגובות אחרונות בנושא לימוד גרמנית - מתקדמים

בדף זה מוצגות תגובות והמלצות תלמידים על שיעורי גרמנית - מתקדמים.
תוכלו להעזר בתגובות אלו כדי למצוא מורה מתאים עבורכם ללימוד גרמנית - מתקדמים.

30/11/2019
אורלי, 59
5
אני לומדת עם ארלט כבר מספר חודשים וניהנת ממורה מקצועית, סבלנית, מעניינת, אכפתית, חכמה ומצחיקה. השעורים תמיד מגוונים ומעניינים ולאחר כל שיעור אני בתחושה שלמדתי משהו חדש והתקדמתי. ממליצה על ארלט מכל הלב.
04/06/2019
גד, 39
5
למדתי בעבר גרמנית במכון גתה והפסקתי. כשהתקבלתי למשרה בגרמניה פניתי לאנה, היו לי 3 חודשים לקראת הנסיעה לברלין. בשיעור אחד של שעה דיברתי יותר מאשר ב 3 שיעורים במכון גתה. הכל מתבצע בגרמנית וזה מאוד עוזר להרגיש בנוח עם השפה. אנה מורה מצויינת עם רקע ארוך בהוראה ובלימוד גרמנית. היא מגיעה עם תכנים מוכנים ונושאים אקטואלים. אני ממש ממליץ בחום על אנה. בהצלחה
24/03/2019
דורית, 61
5
בנוסף להיותה נחמדה ונעימה, דניאלה מלה היא מורה מצוינת ומקצועית. למדתי קצת גרמנית לפני שנים, ודניאלה הצליחה במספר שיעורים לרענן את זכרוני ולהחזיר אותי למסלול. אני לומדת אצלה כבר למעלה משנה ומרגישה שהתקדמתי מאד - גם בדקדוק וגם בשיחה חופשית - מה שהיה לי חשוב ביותר ובקשתי ממנה לשים דגש עליו. השיעורים בנויים היטב - לכל שיעור היא מביאה קטעים עם מילים חדשות וביטויים שימושיים בשפה הגרמנית. ממליצה בחום!
29/06/2017
מקס, 44
5
אני למדתי מסיגל הרבה מאוד תוך חצי שנה! היא יודעת להסביר ויש לה הרבה סבלנות! היא השקיעה בי הרבה מאמץ. עזרה לי המון. ממליץ בחום לכל אחד שרוצה לדעת גרמנית ברמה!
23/08/2016
ענת, 48
5
המורה מוטי מעולה. באתי אליו כי רציתי לשפר את כישורי השיחה שלי והוא עזר לי להתגבר על הביישנות והפחד. הוא מעודד אך בו זמנית מאתגר. השיעורים מעניינים וכיפיים. ממליצה בחום !
08/07/2016
נינה, 45
5
אני ממליצה בחום על מרגריטה פורטוס, המורה שלי לגרמנית. מרגריטה מעבירה את השיעורים בצורה עיניינית ובאווירה נעימה. היא יודעת להסביר את כללי הדקדוק המסובכים באופן ברור ומובן. היא מתאימה את תוכנית הלמודים לצרכי התלמיד, כך שכל שיעור הופך להיות יעיל ומעשיר. אך החשוב מכל, בעייני, הוא שמרגריטה יודעת לחזק את הבטחון העצמי של התלמיד. הרגשתי התקדמות נכרת כבר בשיעורים הראשונים.
24/12/2015
דור, 37
5
סיוון מורה מצויינת (עם מלא סימני קריאה). מעבר לכך, יש לה תשוקה אמתית לשפות, היא אינטיליגנטית , נחמדה ולכן האווירה בשיעור תמיד משכילה ונעימה. אל תהססו.