מורה פרטי ג'ק אבולפיה

מורה פרטי ג'ק אבולפיה

מורה פרטי לתכנות - מדעי המחשב א וב. עושה מטלות סיום קורס. הנדסאי תוכנה, תוכניתן בצבא בעל 3 שנות ניסיון בתכנות C, Cpp.

בן 22. מנתניה והסביבה. בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

מורה פרטי לתכנות - מדעי המחשב א וב. עושה מטלות סיום קורס. הנדסאי תוכנה, תוכניתן בחיל האוויר בעל 3 שנות ניסיון בתכנות C, Cpp. בוגר אורט סינגלובסקי-הנדסאי תוכנה. עושה עבודות: C#\JAVA\C\C++\Android\Qt\Clion\Linux\Windows Server

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רעות

מתכנת תותח!! עזר לי לכתוב עבודה, העבודה הייתה מושלמת וקיבלתי עליה בונוס!! הסביר לי פקודה אחרי פקודה בסבלנות רבה. ה-איש לפנות אליו.

19/02/2020
שתף:
י
יעקב

הבן אדם מאוד כשרוני, מקצועי ועושה את עבודתו בצורה מושלמת. בהחלט אמין ומספק את הדרישות (ואפילו מעבר למה שנדרש). ממליץ עליו,הבן אדם פשוט תותחחחח!!!

30/05/2019
שתף:
נ
ניקיטה

אלוףף! עזר ממש בפרוייקט ! ממליץ בחום ! לא תמצאו מורה ואיש כזה פה !!

22/05/2019
שתף:
ד
דור

ג'קי אדיב ומקצועי מאד, עונה לשאלות גם לאחר השיעור, ממומלץ בחום!!! בנוסף גם המחיר שפוי

01/03/2019
שתף:
א
אבי

אלוף!!! אין מילה אחרת היה לי פרוייקט גמר של קורס בשפת C באוניברסיטה, לאחר שבדקתי אצל מספר מורים אחרים-כולם אמרו לי שהפרוייקט קשה ודורש המון השקעה והם לא יודעים לעשות אותו לפי מה שנדרש(הפרוייקט שנכתב היה צריך לעבוד על מערכת לינוקס), פניתי לג'ק והוא אמר שאין בעייה ותוך שבועיים קבלתי את הפרוייקט מוכן ברמה הכי גבוהה שיש-מסודר, עם הערות על כל פונקציה ומה היא עושה. זה פרוייקט של 3000 שורות קוד לפחות!

27/02/2019
שתף:
ט
טל

אני תלמיד שנה שניה באוניברסיטת בר אילן , נעזרתי בג'ק בפרויקט סיום קורס ביעילות בשפת c, נדהמתי ממהירות העבודה של ג'ק. קיבלתי עבודה גמורה ומוכנה עם ציון מצוין תמורת מחיר מעולה.

10/02/2019
שתף: