מורה פרטי גל פרל

מורה פרטית גל פרל

מורה לפיתוח קול מקצועית , בוגרת תזמורת צהל, מגמת מוסיקה , לימודים ברימון וזמרת פעילה במספר להקות

מרעננה - כפר סבא. בוגרת בית ספר - בית ספר בארץ.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

בוגרת מגמת המוסיקה בתיכון "מטרו ווסט" רעננה. במהלך הצבא שירתתי כזמרת תזמורת צה"ל, שם הופעתי בטקסים ממלכתיים בארץ ובחו"ל. למדתי ב ״רימון״ בית הספר למוסיקה. השתתפתי בעונה ה 3 של "the voice". בוגרת קורס דיבוב בבימויה של הבמאית והמדובבת יפה גבאי. בעלת תעודה להוראת פיתוח קול- בניהולה של הווקולגית והמורה לפיתוח קול ארמת ארנהיים. זמרת פעילה בלהקות שונות. מורה לפיתוח קול במרכז המוסיקה כפר שמריהו. וסטודנטית לפסיכולוגיה. בשיעור נעבוד על אינטארפטציה אישית, נשימה נכונה , דיקציה , מציאת גוון קולי וסגנון מוסיקלי, הכרת הגוף ככלי. בנוסף, מציעה הכנה לאודישנים ללהקות צבאיות, תזמורת צהל, תוכניות מוסיקה, מגמות ובתי ספר- יחד עם עמידה מול בוחנים בחירת שיר נכונה והתאמת סולם.

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רן

הגעתי לגל לפני מספר חודשים ללא רקע מוזיקלי כלל במטרה לדעת לשיר ולהשתמש בקול שלי בצורה נכונה ומקצועית יותר. השיעורים עם גל כיפים ומלמדים מאוד יש לה ידע מקצועי רחב והיא מאוד יודעת לכוון ולראות איפה הנקודות הטובות יותר והטובות פחות ולעבוד עליהם. אני מרגיש שיפור ענק מלפני שהתחלתי ללמוד אצלה ומאוד ממליץ לכולם

09/02/2020
שתף:
א
איתי

גילוי נאות: אני מורה במקצועי בן 34 והחלטתי להתחיל ללמוד פיתוח קול כי אני אוהב לשיר. הגעתי לגל ומאז אני נהנה ולומד בכל שיעור. גל, מורה מקסימה, סבלנית עם ידע רחב ומגוון בתחום, עוזרת ותומכת (לא רק בזמן השיעור). ממליץ לכל מי שתחום המוזיקה מעניין אותו ורוצה ללמוד ממורה מקסימה ומקצועית.

05/01/2020
שתף: