מורה פרטית גל עזרן

מורה גל עזרן

משוררת ומורה לספרות. אני מאמינה בספרות ככלי עבודה לחיים, שכן הספרות עניינה החיים עצמם, ומכאן הדרך להצלחה מעניינת ומובטחת

בת 29. מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

קצת עליי: אני בעלת תואר ראשון במדעי הרוח בהדגשת ספרות, תעודת הוראה בספרות ואני בוגרת מצטיינת של מחלקת הכתיבה ב"מנשר לאמנות". אני מאמינה כי מתוך אהבתי הגדולה לספרות, לכתיבה ולחינוך, ובשל היותי יוצרת בעצמי, אני מצליחה להעניק חווית למידה וקריאה מיוחדת לתלמידים שלי. אני מאמינה בספרות ככלי עבודה לחיים, שכן הספרות עניינה עיבוד החיים עצמם, ומכאן הדרך להצלחה בלימודים מעניינת, נעימה ומובטחת. השיעורים כוללים הכנה למבחנים ולבחינת הבגרות, עזרה במטלות הלימודים, והקניית כלים לקריאה "נכונה" של יצירות ספרותיות ולניתוחן, תוך הפקת משמעות והסקת מסקנות לגבי חיינו הפרטיים. השיעורים מתאימים למתחילים ולמעמיקים, ולהעדפתכם יכולים להתקיים במתכונת של אחד על אחד או עם עוד חברים. העיקר שיהיה מעניין, ושנצליח!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אליה

גל היא בהחלט המורה הכי טובה בספרות אחרי הרבה זמן של חיפושים היה לי מאוד כיף ללמוד איתה הצלחתי לקבל ציון מאוד גבוה בזמן של חודש לפני הבגרות והתחברתי מאוד לשירה בזכותה תודה לך גל על הכל (:

24/05/2020
שתף:
א
אמיתי

קודם כל בחורה מקסימה, מאירת פנים וחייכנית, משרה אווירה נעימה וממש כיף ללמוד איתה. הלכתי ללמוד אצלה כדי להשלים את הבגרות האחרונה שנשארה לי והתחלתי ללמוד חודשיים וחצי לפני בחינת הבגרות בלי ידע קודם. גל לימדה אותי מושגים בספרות, את דרך החשיבה מחוץ לקופסה שבספרות מתוך חיבור להבנה שלי, ובעיקר איך לנסח תשובה לבגרות בצורה הטובה ביותר. היא ממש חיה את הספרות בעצמה, מקצועית ואכפתית. קיבלתי 82. ממליץ בחום!!

01/04/2019
שתף: