דלג על הניווט
מורה פרטי גלעד טל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
באר שבע והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בן גוריון
משפט מפתח: 
מהנדס ומורה פרטי למתמטיקה בעל ניסיון רב עם תלמידי יסודי, חטיבה ותיכון. הגשה לבגרויות והכנה לפסיכומטרי.
תיאור המורה הפרטי: 
שמי גלעד טל. כיום מלמד מתמטיקה באופן פרטי. בנוסף אני בעל תואר ראשון בהנדסת חומרים והנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון. בשיעורים שלי אני מלווה את התלמיד על פי רמתו ובקצב שלו תוך דחיפה ומתן מוטיבציה גם לאחר השיעור. אני מלמד את כל הרמות, החל מהרמה הבסיסית ביותר של מקצועות החשבון היסודי ועד הכנה לבגרויות ופסיכומטרי. אני מאמין בכך שצריך לבנות לתלמיד את הביטחון הראשוני בהבנת הכלים המתמטיים, התמודדות עם שאלות ופתרונן ומשם השמיים הם הגבול. השיעורים מתבצעים בסבלנות, הקשבה לצורכי התלמיד ודחיפתו קדימה תוך כדי בניית הביטחון העצמי ופיתוח הכלים הדרושים להתמודדות עם תרגילים ובעיות.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - הבנת הנקרא, מבוגרים
מורה פרטי לשיעורי בית - חשבון
אזור לימוד: 
באר שבע והסביבה
ערי לימוד: 
באר שבע, עומר, חצרים, להבים, מיתר, נבטים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
מחירון מורה פרטי
80
תגובות: 
5
14/11/2018, נופר, 19
7
הגעתי לגלעד דרך האתר, הייתי אצלו בכמה שיעורים במתמטיקה ובשני שיעורים בפיסיקה לפני מבחן. עזר לי מאד להבין את החומר ולהגיע עם ביטחון למבחן. ההסברים שלו פשוטים להבנה, הוא מלמד בסבלנות ומסביר גם איך לתרגל בעצמי לקראת המבחן.
5
11/11/2018, עידו, 19
8
גלעד אחלה מורה, אני הולך לכמה שיעורים לפני כל מבחן כדי להתכונן בצורה ממוקדת. השיעורים עוזרים לי מאד גם בהבנה של החומר וגם בהתמודדות עם תרגילים שקשה יותר להתמודדד איתם לבד. תודה!
5
06/11/2018, אילת, 29
מעל 10
למדתי אצל גלעד לקורס מתמטיקה באוניברסיטה. מלמד בצורה סבלנית ונעימה, מתחיל מהיסודות, מצליח לפשט ולהסביר נושאים קשים ומסובכים. חווית בלמידה שלי השתפרה פלאים!
5
24/12/2016, לימור, 55
10
הבת הקטנה שלי למדה אצל גלעד שנה שעברה. מאז המעבר לחטיבת הביניים ירדן התקשתה להדביק את הקצב אך הייתה נחושה מאד להגיע להקבצה א. במהלך השנה גלעד עבד איתה על הנושאים שבהם התקשתה והיה רציני ומקצועי מאד. את השנה הבת שלי כבר התחילה בהקבצה א ובמבחן הראשון קיבלה מעל 80.
5
20/12/2016, ערן, 19
10
אני לומד אצל גלעד כבר חודשיים, מתחילת השנה. הגעתי אליו דרך המלצה של חבר שלמד אצלו והיה מרוצה. גלעד עזר לי מאד בהבנה של החומר ובהכנה למבחן, מסביר בפשטות ובבהירות עם הרבה סבלנות ורצון לעזור. גלעד נותן לי הכוונה ממש טובה לאיך להתכונן למבחנים ואיך לגשת לתרגילים לפי סדר פעולות פשוט. בקיצור אני מרוצה, מורה טוב מאד.
5
21/09/2016, יפעת, 19
4
גלעד מורה מדהיםםםם!!! מורה ממש מצויין, מלפני שפגשתי אותו לא ידעץי כלום ואחרי שלימד אותי הבנתי את כל החומר והכל נראה קל פתאום!! מומלץ מומלץ :)