מורה פרטי גילי אוטיס

מורה פרטי גילי אוטיס

סטודנט לתואר שלישי בכימיה באוניברסיטת בר אילן, עם נסיון בהוראה לכל הרמות, מעביר שיעורים פרטיים ליחידים ולקבוצות

בן 30. מרעננה - כפר סבא. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

קוראים לי גילי אוטיס, בן 29 מרמת גן, אני סטודנט לתואר שלישי בכימיה באוניברסיטת בר אילן, מורה מנוסה לכימיה, מעביר שיעורים פרטיים במקצועות: מבוא לכימיה, ביוכימיה, כימיה אורגנית, כימיה פיזיקלית, כימיה כללית וכימיה אנליטית לסטודנטים בכל התארים וגם לתלמידי תיכון\חטיבה בכל הרמות, יש לי ניסיון בהכנה לבחינת בגרות לתלמידי תיכון והכנה למבחנים לסטודנטים. יש אפשרות לקיום השיעור או בבית התלמיד או בביתי, ויש אפשרות גם לקיים שיעור קבוצתי, עד שלושה תלמידים.

הוספת תגובה

ביקורות

ש
שיר

גילי פשוט תותח!!!! הציל אותי לחלוטין בכימיה ובכימיה אורגנית ולימד אותי הכל מ-0! סבלני, גמיש בשעות ומסביר בצורה שכל אחד מבין! ממליצה מאוד מאוד!!!!

06/04/2019
שתף:
ע
עמנואל

גילי מאוד מקצועי, הוא ידע לזהות מהר מאוד את החולשות שלי במקצוע ולהתמקד בהן. בגלל שהוא מלמד ברור מאוד הצלחנו לכסות חומר רב בזמן קצר יחסית והגעתי מוכן למבחן. אני ממליץ בחום!!

22/08/2017
שתף:
ל
ליאור

הגעתי לגיל עם שתי מטרות של שני קורסים שונים בכימיה, ללא רקע תיכוני מוקדם והוא הצליח להביא אותי לרמה גבוהה מאוד. יש לו סבלנות רבה והוא מסביר בצורה ברורה ביותר ותמיד נותן מענה לשאלות גם מחוץ שעות השיעור בשמחה. מקצועי מאוד ויש לו רצון גדול שהתלמיד יבין לעומק ויצליח.

21/08/2017
שתף:
י
יוליה

הגעתי לגילי עם פערים גדולים בחומר לקראת המבחן. גילי העביר את השיעורים באופן מקצועי ביותר, עזר לי להעלות את הביטחון במקצוע, הפגין סבלנות רבה ואכפתיות. ממליצה מאוד.

20/08/2017
שתף:
ע
ענבר

הגעתי לגילי קצת אבודה ומבולבלת מהחומר והוא ממש עשה לי סדר בראש, הסביר מאוד ברור והיה מאוד סבלני גם אם הייתי צריכה מספר פעמים הסבר על כל דבר. עשינו שיעורים של 3 שעות והוא נשאר דרוך לאורך כל הזמן. הגיע תמיד מוכן לשיעור ועם נכונות רבה לעזור וללמד. בנוסף שלח לי חומרי עזר ותרגול שעזרו לי מאוד. הרבה בזכותו קיבלתי 90 במבחן שהרוב נכשלו בו. ממליצה מאוד!

14/09/2016
שתף:
ש
שי

גיל מורה מוצלח מאוד בעל ידע רחב . הגיע מוכן לשיעור והיה זמין כל הזמן מומלץ מאוד

08/09/2016
שתף:
א
אוריאל

אני סטודנטית בעברית והייתי צריכה שיעורי תגבור. גילי היה בקיא בחומר, מגיע מוכן לשיעורים ומאוד זמין וגמיש. ממליצה מאוד

04/08/2016
שתף:
מ
מיכאל

תותח על! סבלני, מגיע תמיד מוכן וגם מלווה מחוץ לשעות הרגילות, מתאים את עצמו לקצב ובעיקר מסביר מעולה מומלץ בחום

21/07/2016
שתף: