מורה פרטי גיורא דונייבסקי

מורה פרטי גיורא דונייבסקי

על איכות לא מתפשרים

בן 46. מחולון - בת ים. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100

קצת עליי

בעל תואר ראשון בפיזיקה ותואר שני במתמטיקה, אוניברסיטת תל אביב. מלמד בבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות מ-1995. מנחה קבוצות. שיעורים פרטיים לתלמידי בתי ספר בכל הרמות, לסטודנטים בכל המקצועות המתמטיים לתואר ראשון (כמו תורת הקבוצות, טופולוגיה. מתמטיקה בדידה, אלגברה לינארית, אינפי, אופטימיזציה, פונקציות מרוכבות וכו'), פיזיקה I ופיזיקה II. מלמד בביתי בחולון או דרך ה-Skype. שימוש אינטנסיבי במחשב ככלי הוראה. בואו נכבוש את העולם)

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מקס

מורה ובן אדם תותח . השאלות שנראות הכי קשות , נפתרות אצלו בעניין של שניות. ממליץ בחום.

29/03/2020
שתף:
ח
חן

מורה מצוין, בעזרתו מקצוע קשה הפך למקצוע קל ממליץ בחום!

14/03/2020
שתף:

גיורא מורה מצויין, משכיל ובקיא בחומר. מומלץ בחום

10/03/2020
שתף:
ש
שחף

גיורא הוא גאון, והוא מלמד מצוין. לא ניצן לתאר את כמות החומר שלמדתי איתו

09/03/2020
שתף:
ס
סם

לא מומלץ. המורה כן מקצועי וסגור על החומר, אבל הצורה בה מועבר השיעור והתקשורת עם התלמיד היא לא טובה, טון עם עצבים ובקושי אפשר לשאול שאלות. כמו כן, כשסיימנו את השיעור 10 דקות אחרי הזמן אז הוא אמר שאני חייב לו כסף לפעם הבאה על ה 10 דקות... למידה איכותית לא תהיה פה בקיצור...

01/03/2020
שתף:
ר
רגב

נעזרתי בגיורא להשלים חומר של סמסטר שלם והספקנו הכל תוך 12 שיעורים!! גיורא מבין לעומק את כלל החומר עד לפרט הכי קטן. הוא מסביר כל שאלה בסבלנות ובצירוף דוגמאות רלוונטיות. בכל תרגיל שפותרים גיורא מראה את כל הדרכים לפתרון ומסביר מהי הדרך העדיפה. השיעורים נשלחים בPDF לסטודנט בסוף השיעור באופן מסודר ויעיל ולא צריך לבזבז זמן בלהעתיק. אם תרצו מורה תותח שיביא להישגים גבוהים אני ממליץ על גיורא בחום!!

25/07/2019
שתף:
ת
תום

מורה מדהים! מסביר בצורה הכי ברורה וקלילה שאפשר. איש נעים הליכות ובעל ידע עמוק של החומר. ממליץ בחום לכל מי שרוצה להבין את החומר ולקבל ציון טוב בקורסים הנ"ל.

10/06/2019
שתף:
מ
מאור

מרצה מעולה. קפדן ומדגיש את חשיבות הדיוק. מעביר את החומר בצורה טובה מאוד ומסביר על שיטות למידה. מקנה כלים להתמודד עם בעיות בצורה ברורה מאוד. ממליץ מאוד

05/06/2019
שתף:
ש
שחר

אצל איגור אני לומדת מעל 4 שנים. איגור הוא מורה נדיר שלא מוצאים. הוא לימד אותי בשנה האחרונה פיזיקה, ומציונים של 60 הוא הקפיץ אותי ל98. אין ספק שאיגור יודע את החומר, מסביר את החומר בצורה מעולה- שאף מורה אחר לא מצליח. הוא תמיד יסביר את החומר לעומק ולא יפתור את השאלה בלבד. השיעורים אצלו תמיד מתנהלים בצחוקים ובבדיחות. אני ממליצה בחום על איגור- כמוהו לא תמצאו!!

01/06/2019
שתף:

להתרחק כמו מאש! מאז צעירותי הלכתי לעשרות מורים פרטיים, ואני אומר בלב שלם שזה המורה פרטי הכי לא טוב שהייתי בו בחיים! הוא כן מקצועי ויודע את החומר הנלמד, אבל כל שאלה ששאלתי הוא התעצבן עלי ממש וצעק עלי, גרם לי להרגיש טיפש, הוריד לי את הביטחון, לא נתן לשאול שאלות, ממש חוויה לא נעימה. אחרי חצי שעה של עצבים אמרתי לו שאני לא מעוניין להמשיך את השיעור הזה שמתי לו כסף על השולחן לקחתי את הדברים ויצאתי.

31/05/2019
שתף: