מורה פרטי גיורא דונייבסקי

מורה פרטי גיורא דונייבסקי

על איכות לא מתפשרים

בן 46. מחולון - בת ים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
₪100 לשעה בבית המורה
₪100
 

קצת עליי

בעל תואר ראשון בפיזיקה ותואר שני במתמטיקה, אוניברסיטת תל אביב. מלמד בבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות מ-1995. מנחה קבוצות. שיעורים פרטיים לתלמידי בתי ספר בכל הרמות, לסטודנטים בכל המקצועות המתמטיים לתואר ראשון (כמו תורת הקבוצות, טופולוגיה. מתמטיקה בדידה, אלגברה לינארית, אינפי, אופטימיזציה, פונקציות מרוכבות וכו'), פיזיקה I ופיזיקה II. מלמד בביתי בחולון או דרך ה-Skype. שימוש אינטנסיבי במחשב ככלי הוראה. בואו נכבוש את העולם)

הוספת תגובה

ביקורות

ר
רגב

נעזרתי בגיורא להשלים חומר של סמסטר שלם והספקנו הכל תוך 12 שיעורים!! גיורא מבין לעומק את כלל החומר עד לפרט הכי קטן. הוא מסביר כל שאלה בסבלנות ובצירוף דוגמאות רלוונטיות. בכל תרגיל שפותרים גיורא מראה את כל הדרכים לפתרון ומסביר מהי הדרך העדיפה. השיעורים נשלחים בPDF לסטודנט בסוף השיעור באופן מסודר ויעיל ולא צריך לבזבז זמן בלהעתיק. אם תרצו מורה תותח שיביא להישגים גבוהים אני ממליץ על גיורא בחום!!

25/07/2019
שתף:
ת
תום

מורה מדהים! מסביר בצורה הכי ברורה וקלילה שאפשר. איש נעים הליכות ובעל ידע עמוק של החומר. ממליץ בחום לכל מי שרוצה להבין את החומר ולקבל ציון טוב בקורסים הנ"ל.

10/06/2019
שתף:
מ
מאור

מרצה מעולה. קפדן ומדגיש את חשיבות הדיוק. מעביר את החומר בצורה טובה מאוד ומסביר על שיטות למידה. מקנה כלים להתמודד עם בעיות בצורה ברורה מאוד. ממליץ מאוד

05/06/2019
שתף:
ש
שחר

אצל איגור אני לומדת מעל 4 שנים. איגור הוא מורה נדיר שלא מוצאים. הוא לימד אותי בשנה האחרונה פיזיקה, ומציונים של 60 הוא הקפיץ אותי ל98. אין ספק שאיגור יודע את החומר, מסביר את החומר בצורה מעולה- שאף מורה אחר לא מצליח. הוא תמיד יסביר את החומר לעומק ולא יפתור את השאלה בלבד. השיעורים אצלו תמיד מתנהלים בצחוקים ובבדיחות. אני ממליצה בחום על איגור- כמוהו לא תמצאו!!

01/06/2019
שתף:

להתרחק כמו מאש! מאז צעירותי הלכתי לעשרות מורים פרטיים, ואני אומר בלב שלם שזה המורה פרטי הכי לא טוב שהייתי בו בחיים! הוא כן מקצועי ויודע את החומר הנלמד, אבל כל שאלה ששאלתי הוא התעצבן עלי ממש וצעק עלי, גרם לי להרגיש טיפש, הוריד לי את הביטחון, לא נתן לשאול שאלות, ממש חוויה לא נעימה. אחרי חצי שעה של עצבים אמרתי לו שאני לא מעוניין להמשיך את השיעור הזה שמתי לו כסף על השולחן לקחתי את הדברים ויצאתי.

31/05/2019
שתף:
א
אמיתי

היי, בתור הכנה למבחן באשנב למתמטיקה עשיתי אצלו שיעורים רבים בתור הכנה והוא עזר לי מאוד בהבנת החומר, המורה בעל ידע רב מאוד ומאוד עזר לי לקבל ציון מאוד גבוה בבחינה הסופית, ממליץ מאוד!

14/02/2019
שתף:

אני לומדת אצל גיורא כבר תקופה ארוכה בכמה מקצועות. גיורא מעביר את החומר בצורה ברורה ומובנת ודואג שאני אבין את החומר כמו שצריך. השיעורים מועברים באווירה נעימה ובהומור. אני ממליצה ללכת ללמוד אצלו:)

10/02/2019
שתף:
ד
דביר

אני כבר תקופה ארוכה לומד אצל גיורא מספר מקצועות לימוד. לגיורא יש ידע רב מאוד במספר עצום של נושאים ובשיעור בנוסף ללמידה הוא מלמד ומעשיר בחומר "היבש" הנלמד בכיתה. גיורא הסביר לי כל שאלה, בכל נושא וכמה פעמים שהייתי צריך, מראה שיטות נוחות ללמידה ועוזר בכל שאלה והכי חשוב בשבילי, הכל בצורה דיגיטלית.

04/02/2019
שתף:
ש
שון

אני תלמיד שלומד בחטיבה ביניים ושנמצא בכיתה מופת הקדמית שדורשת ללמוד את החומר בקצב מהיר ובקצת זמן. חיפשתי מורה שנמצא ברמה גבוה שבאמת יכול לעזור בכל החומר הנלמד, למרות שאני גר בפתח תקוה זה כן שווה לנסוע עד אליו וללמוד את החומר.גיורא אכן נמצא ברמה גבוה של לימוד ושל הסברה בזכותו אני כרגע מבין את החומר בכיתה הכי מהר ובקלילות רבה שמרצה אותי. ממליץ לכל אחד מכם ללכת לגיורא כי אין כמוהו.

01/02/2019
שתף:
ד
דנאל

איגור הוא מורה מצוין. בעזרתו הבנתי במהרות את כל החומר אף על פי שלפני השיורים חשבתי שאני פשוט חסר תקווה במתמטיקה. ממליץ!

01/02/2019
שתף: