מורה פרטי גיא שקד

מורה פרטי גיא שקד

מורה לוורדפרס Wordpress (שמונה שנים) ובגרות במחשבים. סבלני אך ללא איבוד זמן. מתכנת ובעל תואר שני.

בן 51. מרמת גן - גבעתיים. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

מורה סבלני אך ללא איבוד זמן. בעל נסיון רב כמורה לבניית אתרים (8 שנים) וכמתכנת בהייטק ובעל תואר שני. מלמד הכנה לבגרות במחשבים, בניית וקידום אתרי וורדפרס ו HTML.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכל

מעולה

27/05/2020
שתף:
ש
שון

מורה מצויין סבלני ויודע להסביר כמו שצריך

05/05/2020
שתף:
ק
קובי

בימים אלו שאני כותב ביקורת זו רוב האנשים נמצאים בבית עקב מגיפת הקורונה. גיא הפך באחת לפתרון האולטימטיבי להשלים את הידע ההכרחי לכל מי שמתפעל אתר אינטרנט עיסקי תחת מערכת וורדפרס. ניסיתי ללמוד באמצעות ספרים וחומר באינטרנט זה פשוט לא עובד. גיא השלים לי פערים שחודשים שלמים בנבירה אחר חומר באינטרנט על הקמת אתר ותפעולו לא חשפו בפניי. גיא הוליך אותי צעד אחר צעד, בצורה סבלנית, בכל התהליכים והטריקים הקטנים כדי לתפעל את האתר וסייע לי להכניס תכנים בצורה אופטימלית, לשפר את מראה האתר ולקדם אותו בקידום חיוני לעסק. ממליץ בחום.

22/03/2020
שתף:
צ
צחי

גיא הוא אדם מקצועי ואדיב, הקשיב בסבלנות לכל צרכי וסייע לי בשדרוג אתר אינטרנט מורכב. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין בלמידת התחום או בניית אתר לפנות לגיא ולקבל יחס אישי במחירים הוגנים.

25/09/2019
שתף:
ק
קופל

גיא הינו מורה גמיש ובעל ידע נרחב בתחום בניי אתרי וורדפרס וקידומם. בזמן קצר גיא למד את המטרות שלי והעריך נכונה את היכולות שלי - ומאז הוביל מסלול לימודי המתאים לי ביותר. הרגשתי שהוא מחוייב לתוצאה הטובה ביותר - ויכולתי לסמוך עליו 'בעיניים עצומות'. לא פחות חשוב - האווירה בשיעורים עם גיא נינוחה, נעימה ותמכת למידה. מורה מומלץ מאוד. ק.א. , תל אביב

17/12/2017
שתף:
ש
שירה

גיא שקד מורה מקצועי בעל סבלנות רבה וידע נרחב. בזכותו הקמתי שני אתרים שתורמים לפיתוח המקצועי שלי. מומלץ בחום!.

08/10/2017
שתף: