מורה פרטי

מורה בתיה ויזמן

סטונדנטית לרפואה שנה ד'. שנים של ניסיון בתחום ההדרכת הפסיכומטרי והאנגלית. למידה בכייף ובגישה חיובית!

מבאר שבע והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
(10 ביקורות) 20 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪80 לשעה בבית המורה
₪80

קצת עליי

מחפש/ת לשפר את האנגלית המדוברת? מתקשה להתמודד עם המטלות באקדמיה? נמצא בקורס פסיכומטרי ומרגיש שאת/ה לא מקבלים מענה מתאים? הגעת/ת למקום הנכון! מורה פרטית מנוסה בתחום הדרכת פסיכומטרי, בדגש על תחום האנגלית. ניסיון רב בבדיקת חיבורים עבור מוסד אקדמיה לעם. הגשת לכל שאלוני הבגרות באנגלית בדגש על פתירת אנסינים. בנוסף, לימוד אנגלית לילדים בגילאי בתי ספר יסודי, גישה טובה לילדים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אודי

חבר'ה אל תהססו! בתיה היא מורה פשוט פנטסטית. מסבירה בבהירות רבה את החומר הנלמד, הולכת איתך צעד צעד עד שאתה מבין. ניכר שיש לבתיה נסיון רב בהעברת שיעורים. השיעור מועבר ביעילות רבה, וכמובן שהכל באווירה חיובית, עם חיוך ועם הרבה סבלנות. ממליץ בחום.

02/12/2018
שתף:
ד
דניאל

הגעתי לבתיה כדי לשפר את ציון הפסיכומטרי, היא עזרה לי להעלות את הביטחון לגבי החומר והעבירה את השיעורים באופן מעניין, מעשיר,יעיל ועם המון הכלה, אדיבות וחן. ממש ממליצה!

02/12/2018
שתף:
א
אפרת

הגעתי למצב של שבועיים לפני המבחן שאני לא יודעת כלום , חיפשתי בכל מקום מורה , הכוונה , משהו שיוכל לעזור לי בזמן כל כך קצר והרגשתי מיואשת , הגעתי לאתר לימוד נעים והתחלתט שיעורי אונליין עם בתיה , השיעורים נתנו לי ביטחון וקידמו אותי , לא חשבתי שכבר יש איך למתקן את המצב ובתיה נתנה לי את התקווה והצלחה לעזור לי ! היא מורה מדהימה !

30/11/2018
שתף:
ה
הילה

מורה מקסימה! מסבירה את החומר בחביבות ובסבלנות. בעלת ידע נרחב בפסיכומטרי. ממליצה בחום :)

28/11/2018
שתף:
נ
נופר

הרגשתי צורך במענה בפרק הכמותי של הפסיכומטרי, לאחר חיפוש באתר הגעתי לבתיה, לא התאכזבתי! בתיה מורה מדהימה! מעבר לזמינות שלה היה לה גם חשוב שאבין עד הסוף כל נושא שנלמד בשיעור! בתיה נתנה לי ביטחון לגשת לתרגילים של הפרק הכמותי בעצמי וזה בכלל לא מובן מאליו ואף מורה לא נתן לי כזו הרגשה של ביטחון עצמי. אין על בתיה בעולם!! ממליצה בחום!!

14/11/2018
שתף:
ש
שני

למדתי עם בתיה למבחן באנגלית באוניברסיטה , בתיה עזרה לי המון, הכווינה אותי ועזרה לי לרכוש טכניקות לפתירת אנסינים באנגלית ובעיקר עזרה לי לצבור בטחון באנגלית . ממליצה לכם ללמוד עם בתיה, מורה משקיענית ורצינית . נהנתי מכל רגע בשיעור.

19/10/2018
שתף:
ר
רחל

במסגרת עבודתי התחלתי להשתמש באנגלית עסקית ,כשהתוודעתי לאתר לימוד נעים , בחרתי למורה שלי את בתיה ויזמן . מאז השיעורים עם בתיה אני מרגישה בעבודה יותר ביטחון לדבר ולכתוב מיילים עם סוכנים בחו"ל . כל המילים החדשות שנלמדות בשיעור , נרשמות ע"י בתיה ונשלחות אלי למייל בסוף השיעור , כך אני משננת את החומר הנלמד . השיעורים מאוד כיפים ומלווים בחיזוקים חיוביים מצידה אני באופן אישי ממליצה עליה בחום

02/09/2018
שתף:
א
אסתי

אני הגעתי לבתיה על מנת ללמוד לפרק הכמותי בפסיכומטרי. אני ממליצה עליה כי מעבר לזה שהיא עזרה לי להגיע לרמה גבוה בכלום זמן, היא גם בן אדם מקסים ומורה אכפתית בטירוף מסבירה בצורה מאוד מובנת ומגוונת גם דברים שהיו לי מאוד מסובכים להבנה והעלתה לי את הביטחון העצמי לקראת הבחינה .

29/08/2018
שתף:
י
יהונתן

אני רוצה להמליץ לכם על בתיה מורה לאנגלית משקיענית מאוד שבאה ללמד ולא לשחק משחקים אווירה נעימה במהלך כל השיעור ולא משעמם במהלך השיעורים עם בתיה (אנחנו מנהלים שיחה באנגלית) הרגשתי שיפור משמעותי משיעור לשיעור ובהחלט מגיע לה קרדיט אז אני ממליץ בחום למי שבוחר ללמוד אנגלית באזור הדרום

07/08/2018
שתף:
א
אסתי

לאחר השיעור הראשון עם בתיה אני חייב לציין שבתיה מלמדת בצורה ברורה, מסבירה טוב נעים ללמוד איתה תודה רבה אסתי אלה חנן

26/07/2018
שתף: