דלג על הניווט
מורה פרטי בועז שעבון
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1976
אזור מגורים: 
אזור המרכז
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בר אילן
משפט מפתח: 
מורה מקצועי ומנוסה לבניית אתרים הן צד לקוח והן צד שרת. מלמד: HTML5, CSS, JavaScript, jQuery, PHP והקמת אתרי וורדפרס.
תיאור המורה הפרטי: 
אני מפתח אתרים ואפליקציות ווב עם ניסיון רב בלימוד בניית אתרים באופן מלא - הן צד לקוח והן צד שרת. אני מלמד את כל הדרוש, מהבסיס ועד לנושאים מתקדמים, לבניית אתר ברמה מקצועית: PHP - הבסיס (משתנים, משפטי תנאי, לולאות, פונקציות...), תכנות מונחה עצמים, עבודה עם מסדי נתונים, design patterns, פריימוורק laravel; HTML5 - כתיבת קוד HTML5 תקני; CSS3 - מהבסיס ועד לתכונות החדשות של CSS3. פריימוורקים כמו Bootstrap ו Foundation שפת JavaScript וספריות כגון jQuery, VueJS וורדפרס - התקנה, שימוש בתבניות מוכנות ובניית תבנית מותאמת אישית מאפס. יש לי ניסיון הדרכתי רב, אני עוסק בתחום כבר שנים רבות וברשותי מערכי שיעור לטובת העברת החומר בצורה פשוטה וברורה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - Css, HTML, Java Script, PHP, בניית אתרים
מורה פרטי למחשבים - אינטרנט
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, בקעת אונו, פתח תקוה והסביבה, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
גבעת שמואל, תל אביב -יפו, בני ברק, גבעתיים, רמת גן, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
120 - שיעור באורך 60 דקות, בבית המורה
תגובות: 
5
19/07/2018, נתנאל, 30
מעל 10
מורה מעולה! הייתי מאוד ממליץ לאנשים ללמוד אצלו. סבלני מאוד, מלמד בצורה יוצאת דופן מהאחרים. כל מה שהוא מסביר פשוט נקלט בשנייה במוח. לא ייאמן כמה הוא שידרג את הידע שלי. אני מאוד מרוצה ממליץ בחום לכולם ללמוד אצל בועז. נתנאל ע.
5
20/03/2018, שי, 49
5
אני מנכ"ל חברה לפרסום דיגיטלי ובניית אתרים. בועז הגיע אלינו ללמד את צוות הפרסום את יסודות התכנות כדי שיוכלו לקבל תמונה מלאה על החיבור בין עולם הפרסום לעולם ה web. מעבר להסברים הברורים כל כך התאהבנו במקצועיות של בועז שהפכנו אותו ליועץ תחום פיתוח האתרים אצלנו בחברה ואנו עובדים יחד חמש שנים ומרוצים מכל רגע. אדם זהב
5
25/12/2017, אמיר, 27
3
בועז מורה פשוט מעולה! מקצועי, עם ידע נרחב והרבה סבלנות ללמד את הדברים באופן יסודי ומעמיק. עזר לי מאוד בפרויקט HTML שלי, ממליץ בחום.
5
15/08/2017, רות, 74
5
בעז סייע לי בהקמת אתר וורדפרס. שליטתו בחומר מעולה, הסבריו ברורים ובהירים, והכל נעשה בצורה נעימה ולבבית. מומלץ בחום!!
5
21/06/2017, תמרה, 24
1
פניתי לבועז בהתראה קצרה וביקשתי ממנו שיעזור לי בהכנה לקראת מבחן בjavascript בשיעור אחד. בועז ניצל את השיעור האחד בצורה יעילה ומועילה מאוד, הוא גרם לי להבין את החומר יותר ביסודיות ולהרגיש יותר בטוחה בעצמי. הוא היה גמיש ונדיב מבחינת הזמנים ונתן לי בסוף השיעור טיפים לפרויטק נוסף בלימודים. ממליצה בחום!
5
08/06/2017, איריס, 61
4
בועז לימד את בתי תוכנות צד לקוח (HTML, Javascript) לקראת מבחן חיצוני ייעודי בחטיבת ביניים. בועז שולט בחומר ברמה גבוהה מאד, והעביר את החומר בצורה מאורגנת וברורה.מורה מעולה! מומלץ בחום!!
5
25/01/2017, ראובן, 28
מעל 10
מורה מעולה! סבלני, קשוב ואכפתי. מעביר את החומר בצורה ברורה ומסודרת. ממליץ בחום!!