מורה פרטי בועז בלוי

מורה פרטי בועז בלוי

בוגר תואר בהנדסת מחשבים בהצטיינות, בעל ניסיון רב בלימוד כל מקצועות המתמטיקה והמחשבים לסטודנטים + הכנה לבגרות ופסיכומטרי

בן 30. מרמלה - לוד. בוגר אוניברסיטה - בר אילן.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שמי בועז בלוי, בן 28, נשוי ואבא לרועיקי :) בוגר תואר בהנדסת מחשבים בהצטיינות- אוניברסיטת בר אילן. כיום עובד כמהנדס. בעל ניסיון רב בהעברת שיעורים פרטיים לסטודנטים ותלמידים בכל קורסי המתמטיקה והמחשבים והכנה לפסיכומטרי. מלמד באיזור לוד.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אלכסנדר

אני מאוד אהבתי איך שבועז מלמד!! תוך שנייה הוא קולט את השאלה וישר מסביר אותה בצורה ברורה ומובנת ככה שהחומר הכי קשה שצריך ללמוד לקראת המבחן לא מפחיד יותר. כל זה ביחד עם הטיפים החשובים שנתן בשיעורים הפרטיים עזרו לי להצליח במבחן של הקורס החוזר! המון תודה!!

16/10/2018
שתף:
א
אור

הוריד את החומר לרמה שלי, נתן לי כיוון מחשבה שונה וממש לימד אותי איך ללמוד את החומר.מאוד מרוצה ממנו מומלץ בחום !(ותודה לאל הלימוד איתו בא לידי ביטוי בציון)

03/07/2017
שתף:
י
ינון

מורה מעולה! יודע את החומר, לא מזבז זמן. בזכותו הצלחתי לעבור את הקורס בהצלחה

03/07/2017
שתף:
ר
רוחמה

מורה מצויין!!! עזר לי המון בכל קורס שפניתי אליו. נותן גם יחס אישי. עברתי כמה מורים וכבר הייתי מיואשת עד שהגעתי לבועז ואני לומדת איתו מהתיכון ועד עכשיו (שנה א' בהנדסת מחשבים בבר אילן). לדוגמא בקורס בבדידה לא לקחתי שיעורים לפני מועד א ולא עברתי, לפני המועד ב לקחתי שיעורים עם בועז וקיבלתי 90 במבחן. מורה פצצה, ממליצה לכולם

29/06/2017
שתף:
נ
נופר

בועז מורה מדהים. למדתי אצלו במשך כל התואר ואפשר לומר שבזכותו עברתי את התואר!. כשהגעתי אליו היו לי בעיקר נכשלים... היום אין לי ציון פחות מ85. מעבר לזה החווית לימוד מצוינת בועז יודע ללמד מעולה, מתאים את עצמו לתלמיד ונעים ללמוד איתו! ממש נותן השראה וזמין גם מעבר לשיעור. שלחתי אליו עוד חברות מהתואר וכולן היו מרוצות. כל מי שילמד איתו רק ירוויח!!

29/06/2017
שתף: