דלג על הניווט
מורה פרטי אשר יארצב
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1991
אזור מגורים: 
חיפה וחוף הכרמל
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
מכינים את המטרה-משימה,מפתחים גישה נכונה,וכל שיעור עולים רמה. מספק זמינות בטלפון גם מעבר לשעות הלימוד בשביל חניכה צמודה!
תיאור המורה הפרטי: 
אהלן! אני סטודנט מצטיין להנדסת תוכנה בטכניון , מאוד אוהב את מקצועות האינפי (או חדו״א בשמם המוכר) למיניהם ושפות התכנות שרשמתי למעלה:) המון ניסיון במתן שיעורים פרטיים, חניכה צמודה ובניית תהליך למידה, אוהב הצלחות של אחרים! אז מוזמנים בחום!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי להכנה למיצ"ב - מתמטיקה
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C, Cpp, מבוא למדעי המחשב, עקרונות שפות תכנות, תכנות מערכות
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה, אינפי 1, אינפי 2, אלגברה לינארית, חדו"א, חדו"א 2, קומבינטוריקה, תורת המספרים, תורת הגרפים, תורת הקבוצות
אזור לימוד: 
חיפה וחוף הכרמל, קריות
ערי לימוד: 
חיפה, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית מוצקין, טירת כרמל, קריית טבעון
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
100 - עבור שיעור בודד
70 - מכל אחד ,עבור הגעה בזוגות.
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
20/01/2017, אופיר, 28
10
הייתי גרוע בכל מה שקשור לתכנות ושנאתי את זה. אשר פשוט מאוד בא לעזור לתלמיד שלו להגיע הכי רחוק שאפשר, כל מה שהוא רואה לנגד עיניו זה את הצלחת התלמיד. בעצם זה שבחרת בו כמורה שלך אתה מרגיש עליו שכל מה שהוא רוצה בעולם כרגע זה שתצליח וזה מתבטא בעזרה מעבר לשעות פעילות ולפעמים בשעות לא שגרתיות בכלל (הוא ישב איתי עד חצות פעם כי הייתי במשבר רציני). אני אתגר רציני בשביל מורים, ואשר ידע כל פעם לפצח אותי מחדש.
5
16/01/2017, דניאל, 28
מעל 10
אשר הוא מורה מעולה, מקצוען ובעל יכולת הסברה מעולה, מבין היטב את החומר ומבין היטב את התלמיד. יחסי אנוש וסבלנות הם דבר הכרחי למורה פרטי ולאשר יש את כל הנתונים הללו. בעזרתו הצלחתי ללמוד לקורס תכנות בטכניון בלי רקע מקדים ולעבוד מועד א׳ בציון שלא חלמתי עליו. לסיכום: בחרו באשר למורה שלכם!
5
17/11/2016, יעל, 26
מעל 10
פניתי לאשר במצוקה גדולה של חוסר הבנת החומר בחדו"א ואלגברה לינארית. כמות הסבלנות שיש לו והיכולת להסביר חומר בצורה מאוד ברורה עזרה לי להתקדם פלאים. אשר בן אדם עם לב רחב ורצון מאוד גדול לעזור וכיף שהוא זמין לשאלות גם מעבר לשיעורים. ממליצה בחום!!!
5
23/09/2016, אור, 28
6
למדתי עם אשר שבוע לפני מועד ב באינפי ב באוניברסיטת חיפה. בשבוע הזה למעשה למדתי את כל החומר של אינפי א וב תוך שבוע בלבד איתו. חייב לציין שהוא מקצוען אמיתי, שלט בחומר ברמה מדהימה וגם ידע להעביר אותו יותר טוב מכל מרצה שלמדתי איתו. שלחתי לו לפני את כל החומר שהיה לי לפי בקשתו והוא עשה תכנית מסודרת ללמידה וכל יום גם שלא נפגשנו לשיעור שאלתי אותו שאלות ללא הרף והוא ענה על כולן. תודה לך אשר! ממליץ בחום!
5
17/09/2016, David, 28
3
מורה מעולה, לימד אותי לא רק את החומר, אלא גם את הגישה הנכונה לפתרון מבחנים. עברתי את המבחן עם ציון מעולה (-: תודה רבה
קלאריס לארסון
איך אפשר ליצור קשר ?
31/10/2016