מורה פרטי אשר יארצב

מורה פרטי אשר יארצב

מכינים את המטרה-משימה,מפתחים גישה נכונה,וכל שיעור עולים רמה. מספק זמינות בטלפון גם מעבר לשעות הלימוד בשביל חניכה צמודה!

בן 28. מחיפה וחוף הכרמל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
מלמד בבית המורה
 

קצת עליי

אהלן! אני סטודנט מצטיין להנדסת תוכנה בטכניון , מאוד אוהב את מקצועות האינפי (או חדו״א בשמם המוכר) למיניהם ושפות התכנות שרשמתי למעלה:) המון ניסיון במתן שיעורים פרטיים, חניכה צמודה ובניית תהליך למידה, אוהב הצלחות של אחרים! אז מוזמנים בחום!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אופיר

הייתי גרוע בכל מה שקשור לתכנות ושנאתי את זה. אשר פשוט מאוד בא לעזור לתלמיד שלו להגיע הכי רחוק שאפשר, כל מה שהוא רואה לנגד עיניו זה את הצלחת התלמיד. בעצם זה שבחרת בו כמורה שלך אתה מרגיש עליו שכל מה שהוא רוצה בעולם כרגע זה שתצליח וזה מתבטא בעזרה מעבר לשעות פעילות ולפעמים בשעות לא שגרתיות בכלל (הוא ישב איתי עד חצות פעם כי הייתי במשבר רציני). אני אתגר רציני בשביל מורים, ואשר ידע כל פעם לפצח אותי מחדש.

20/01/2017
שתף:
ד
דניאל

אשר הוא מורה מעולה, מקצוען ובעל יכולת הסברה מעולה, מבין היטב את החומר ומבין היטב את התלמיד. יחסי אנוש וסבלנות הם דבר הכרחי למורה פרטי ולאשר יש את כל הנתונים הללו. בעזרתו הצלחתי ללמוד לקורס תכנות בטכניון בלי רקע מקדים ולעבוד מועד א׳ בציון שלא חלמתי עליו. לסיכום: בחרו באשר למורה שלכם!

16/01/2017
שתף:
י
יעל

פניתי לאשר במצוקה גדולה של חוסר הבנת החומר בחדו"א ואלגברה לינארית. כמות הסבלנות שיש לו והיכולת להסביר חומר בצורה מאוד ברורה עזרה לי להתקדם פלאים. אשר בן אדם עם לב רחב ורצון מאוד גדול לעזור וכיף שהוא זמין לשאלות גם מעבר לשיעורים. ממליצה בחום!!!

17/11/2016
שתף:
א
אור

למדתי עם אשר שבוע לפני מועד ב באינפי ב באוניברסיטת חיפה. בשבוע הזה למעשה למדתי את כל החומר של אינפי א וב תוך שבוע בלבד איתו. חייב לציין שהוא מקצוען אמיתי, שלט בחומר ברמה מדהימה וגם ידע להעביר אותו יותר טוב מכל מרצה שלמדתי איתו. שלחתי לו לפני את כל החומר שהיה לי לפי בקשתו והוא עשה תכנית מסודרת ללמידה וכל יום גם שלא נפגשנו לשיעור שאלתי אותו שאלות ללא הרף והוא ענה על כולן. תודה לך אשר! ממליץ בחום!

23/09/2016
שתף:
D
David

מורה מעולה, לימד אותי לא רק את החומר, אלא גם את הגישה הנכונה לפתרון מבחנים. עברתי את המבחן עם ציון מעולה (-: תודה רבה

17/09/2016
שתף: