מורה פרטי ארתור בוסלוב

מורה ארתור בוסלוב

יכולת ההצלחה נובעת מתוך אהבת המקצוע ומידת ההשקעה עבורו. מתן הלמידה עוברת בצורה אינטואיטיבית ומהנה בין התלמיד למורה.

בן 23. מרמת גן. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

שמי ארתור תושב רמת גן, משרת בחיל האוויר כמתכנת הנדסאי בתחום הפיתוח, ובעל ניסיון תעסוקתי בצבא מעל שנתיים. מתעסק בתחום 6 שנים (מהתיכון) מתוכם שנתיים מלמד שפות עיליות(C#,Java,Python, JavaScript) ומכין תלמידים מרגע ראשוני ועד לתקופת הבחינות במספר מוסדות כגון: אוניברסיטה הפתוחה, HIT, מכללה למנהל, JohnBryce, אפקה, תיכונים וכו. אופן הלמידה הוא ביחס קליל ונעים בין התלמיד למורה והשיעורים נלמדים בצורה מקצועית ומלמדת, תוך כדי מעבר על הנושאים בצורה מעמיקה ומורחבת. יחד עם זאת, החשיבות שלי היא שהתלמיד יצליח ויגיע להישגים גבוהים ולהקנות לו את הכלים הנדרשים לפתור בעיות שמורים מנסים "להפיל".

ביקורות

L
Liran

השיעורים עם ארתור היו טובים, הוא מסביר את החומר בצורה טובה עד שמבינים. מאמין שאחזור ללמוד אצלו

08/09/2019
שתף:
F
Fitoussi

היי, היה לי לכבוד ללמוד אצל ארתור, מורה צעיר וסבלני עם שיטות חדשניות להעביר את החומר בקלות ללא פחד וללא הרתעה, יודע את החומר ביסודיות ונותן את הנשמה להצלחת התלמיד, קיבחתי במועד א' את הציון 4 (בזכות הפקטור) אחרי שלמדתי לזה שבוע ימים, בזכות 4 שעות רצופות עם הגאון הזה הוצאתי במועד ב' 89, שה' יברך את ארתור וישלח וירוס לתוכנה המפחידה הזאת שסוף סוף נפטרתי ממנה,ממליץ עליו בחום ומקווה שתפציצו איתו כמומי.

21/07/2019
שתף:
ע
ענבר

אחרי חיפושים למצוא מורה מעולה עם רצון רב לעזור ולתמוך, ויודע ללמד עם הרבה סבלנות. מצאתי את ארתור, ממליצה עליו בחום! מורה תותח! מלמד באופן מקצועי! תמיד פה בשביל לעזור, מאוד נוח ללמוד איתו , מכין את עצמו לפני, תמיד סיימתי מטלות בזכותו עם ציונים גבוהים. יש לו ידע רב. תמיד הרגשתי טוב אחרי השיעור. כמעט ולא ראיתי מורים פרטיים איכותיים. תודה על הכל!!

30/06/2019
שתף:
י
יגאל

הייתי רוצה להמליץ על ארתור, סטודנט שנה שלישית במדעי המחשב, חיזוק בשפות #Python & C לארתור יש ידע רב בשפות העיליות & object oriented. לימוד בסבלנות גבוה, וידע רב בפיתוח קוד ברמת reverse engineering.

22/10/2018
שתף:
ק
קטרין

היו לי קשיים ב הקמת אתרים עד שהתחלתי לקחת שיעורים פרטיים אצל ארתור. לארתור יש ידע רב ב-Web development, אחרי כמה שיעורים הצלחתי להכין אתר ב-Web. ממליצה בחום!

18/08/2018
שתף:
א
אמיר

נעזרנו בארתור על מנת לבנות אפליקציית קליינט לאנדרואיד (ב Java), ש"מדברת" עם שרת וכן להוסיף לשרת שפיתחנו (ב Pyhton) את שכבת התקשורת (Socket). לארתור ידע רב ונסיון בנושאים אלה, רצון ויכולת ללמד את החומר (כך שיכולנו להמשיך בפיתוח לבד), יכולת דיבאג והתגברות על בעיות, שנתקלים בהן במהלך הפיתוח. ארתור גילה גמישות והיענות בזמן קצר (כולל בסופשבוע) ואף עזר טלפונית לאחר השיעורים. הוא גם בנאדם נחמד. מומלץ!

26/06/2018
שתף: