דלג על הניווט
מורה פרטי ארתור בוסלוב
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1996
אזור מגורים: 
רמת גן
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
משפט מפתח: 
יכולת ההצלחה נובעת מתוך אהבת המקצוע ומידת ההשקעה עבורו. מתן הלמידה עוברת בצורה אינטואיטיבית ומהנה בין התלמיד למורה.
תיאור המורה הפרטי: 
שמי ארתור תושב רמת גן, משרת בחיל האוויר כתוכניתן בתחום הפיתוח, ובעל ניסיון תעסוקתי בצבא מעל שנתיים. מתעסק בתחום 6 שנים (מהתיכון) מתוכם שנה מלמד שפות עיליות(C#,Java,Python, JavaScript) ומכין תלמידים מהרגע הראשוני ועד לתקופת הבחינות במספר מוסדות כגון: מהאוניברסיטה הפתוחה, HIT, מכללה למנהל, JohnBryce, אפקה, תיכונים וכו. בנוסף לכך, מכין עבור תלמידים פרויקטי גמר/עבודות שאינם מספיקים לסיים או שמתקשים לבצע אותם (המחיר נקבע בין התלמיד למורה) אופן הלמידה הוא ביחס קליל ונעים בין התלמיד למורה והשיעורים נלמדים בצורה מקצועית ומלמדת, תוך כדי מעבר על הנושאים בצורה מעמיקה ומורחבת. יחד עם זאת, החשיבות שלי היא שהתלמיד יצליח ויגיע להישגים גבוהים ולהקנות לו את הכלים הנדרשים לפתור בעיות שמורים מנסים "להפיל".
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - אקדמיה, חטיבת ביניים, יסודי, אנגלית עסקית, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית מדוברת, אנגלית למבוגרים, אנגלית לילדים
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - Java, Dot.Net, C Sharp, Java Script, SQL, HTML, Css, בסיסי נתונים, בניית אתרים, Python, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, תכנות מונחה עצמים, ASP.NET
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
גבעתיים, פתח תקווה, רמת גן, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
מדעי המחשב: בבית המורה 100 ש"ח לכל תלמיד, בבית התלמיד/ים 120 ש"ח לכל תלמיד. אנגלית: בבית המורה 60 ש"ח לכל תלמיד, בבית התלמיד/ים 80 ש"ח לכל תלמיד.
מחירון מורה פרטי
100 - מחיר בבית המורה
120 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
30/06/2019, ענבר
מעל 10
אחרי חיפושים למצוא מורה מעולה עם רצון רב לעזור ולתמוך, ויודע ללמד עם הרבה סבלנות. מצאתי את ארתור, ממליצה עליו בחום! מורה תותח! מלמד באופן מקצועי! תמיד פה בשביל לעזור, מאוד נוח ללמוד איתו , מכין את עצמו לפני, תמיד סיימתי מטלות בזכותו עם ציונים גבוהים. יש לו ידע רב. תמיד הרגשתי טוב אחרי השיעור. כמעט ולא ראיתי מורים פרטיים איכותיים. תודה על הכל!!
5
18/08/2018, קטרין , 29
8
היו לי קשיים ב הקמת אתרים עד שהתחלתי לקחת שיעורים פרטיים אצל ארתור. לארתור יש ידע רב ב-Web development, אחרי כמה שיעורים הצלחתי להכין אתר ב-Web. ממליצה בחום!
5
22/10/2018, יגאל, 31
מעל 10
הייתי רוצה להמליץ על ארתור, סטודנט שנה שלישית במדעי המחשב, חיזוק בשפות #Python & C לארתור יש ידע רב בשפות העיליות & object oriented. לימוד בסבלנות גבוה, וידע רב בפיתוח קוד ברמת reverse engineering.
5
26/06/2018, אמיר, 50
מעל 10
נעזרנו בארתור על מנת לבנות אפליקציית קליינט לאנדרואיד (ב Java), ש"מדברת" עם שרת וכן להוסיף לשרת שפיתחנו (ב Pyhton) את שכבת התקשורת (Socket). לארתור ידע רב ונסיון בנושאים אלה, רצון ויכולת ללמד את החומר (כך שיכולנו להמשיך בפיתוח לבד), יכולת דיבאג והתגברות על בעיות, שנתקלים בהן במהלך הפיתוח. ארתור גילה גמישות והיענות בזמן קצר (כולל בסופשבוע) ואף עזר טלפונית לאחר השיעורים. הוא גם בנאדם נחמד. מומלץ!