דלג על הניווט
מורה פרטי אריאל אפל
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1973
אזור מגורים: 
רמת גן - גבעתיים
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
בית ספר - בית ספר בחו"ל
משפט מפתח: 
מתביישים באנגלית שלכם? קבלו ביטחון באנגלית כדי שתוכלו להתרכז בעסקים ולא באנגלית. מורה אמריקאי מצטיין בעל אורינטציה עסקית
תיאור המורה הפרטי: 
שמי אריאל אפל. אני יליד ארה"ב ומלמד אנגלית כ 12 שנים. התחלתי את הקרירה שלי בברליץ תל אביב. שם לימדתי כ 5 שנים. כיום אני פריזנטור של רשת ברליץ ומרצה במל"א. כמו כן אני מעביר שיעורים פרטיים ,קורסים קבוצתיים וגם בסקייפ בכל הארץ. הקורסים מתמקדים באנגלית מדוברת - הרחבת אוצר המילים, חיזוק התקשורת המילולית, והכי חשוב שיפור הבטחון בשטף הדיבור. אני גם עוזר בכתיבה ובניסוח מיילים לעבודה, הכנה לפרזנטציות וראיונות עבודה. החוזקות שלי כמורה הן: היכולת לזהות במדוייק את צרכי התלמיד ולתת להם מענה. להשקיע בכל תלמיד באופן אישי ולחזק את הנקודות החלשות ובזכות זה יש לי הצלחה עם תלמידים שהרגישו שלא הצליחו עם מורים אחרים. ***אני לא מלמד ילדים בגיל בית הספר*** *המחירים לא כוללים מע"מ מחכה לראותכם! אריאל :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאנגלית - אנגלית מדוברת, אנגלית עסקית, העשרה, אנגלית למבוגרים
אזור לימוד: 
בקעת אונו, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, רעננה - כפר סבא
ערי לימוד: 
בנימינה-גבעת עדה, זכרון יעקב, אור עקיבא, חדרה, פרדס חנה-כרכור, קיסריה, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
הקורסים מובנים על פי שיטה שפותחה באוניברסיטת אוקספורד (הכוללים חומרי לימוד) - אחת השיטות החזקות שקיימות היום בשוק - בשילוב עם דיאלוג והבעה עצמית. כמו כן, ישנם חומרים אחרים לפי הצורך.
מחירון מורה פרטי
225 - שעת לימוד 60 דק' - אנגלית עסקית ברכישת חבילה (קורס פרטי)
225 - שעת לימוד 60 דק'רמה בינונית,מתקדמת ברכישת חבילה (קורס פרטי)
תגובות: 
5
14/06/2017, יהודה , 24
מעל 10
הגעתי לאריאל במקרה כאשר חיפשתי באינטרנט מורה לאנגלית עסקית. התחלתי עם רמה נמוכה וחוסר ביטחון מוחלט, לאחר הקורס אצל אריאל אני יכול לומר שזה ללא ספק ההשקעה הטובה ביותר שיכולתי לעשות שיפרתי את השפה באופן שעולה על כל דמיון, כעת אני מנהל שיחות באנגלית באופן טבעי לגמרי וזה בזכות שיטות הלימוד הייחודיות שלו שהותאמו במיוחד בשבילי. ממליץ בחום מורה מסור מקצוען אמיתי ובעל אנרגיות
5
27/04/2017, ליאור, 30
1
היי חברים, אני לא עושה זאת בדרך כלל, אך זה ממש מגיע לו. אריאל אפל, מורה פרטי ברמה גבוהה מאוד, הן בפן המקצועי, והן בפן האישי. אני רוצה לציין שלי באופן אישי, חשובה האווירה הטובה והנעימה שאני יכול לומר שבהחלט קיבלתי אותה וזו מעבר למקצועיות. ממליץ בחום. סטודנט לתואר שני באוניברסיטת חיפה.
5
05/04/2017, אלכס
מעל 10
I contacted Ariel through the internet recommendations without any previous acquaintance. I needed a personal approach to improve my confidence, vocabulary and specific weak points. As a result of Ariel’s course my English level has improved dramatically. I have become much more confident in my English skills.Today I feel much better when I have an important meeting or video conference in English
5
14/03/2017, אלון, 39
מעל 10
פשוט אין מה להמשיך ולחפש ברשת!לאריאל הגעתי במקרה וללא שום היכרות קודמת,מדובר במקצוען אמיתי שסייע לי להגיע למטרה שהצבתי לעצמי–היכולת לדבר אנגלית תקינה ומובנת לאחרים בביטחון מלא.השיעורים התגלו כמעניינים וככאלו שמשכו אותי לתוכם עם צפייה מתמדת למפגש הבא, היכולת והשיטה של אריאל הוכיחו את עצמם וכיום יש לי בטחון מלא לדבר באנגלית. המטרות שלי הושגו והקורס עם אריאל התגלה כאחת "ההשקעות" הטובות שעשיתי,ממליץ!
5
28/02/2017, יוסי, 30
2
אריאל הוא לא סתם עוד מורה. הנסיון הרב שלו בא לידי בכל רגע בשיעור. הסברתי לו בשיעור הראשון לאן אני רוצה להגיע, ומה הציפיות שלי בהמשך והוא פשוט הסביר לי ונתן כלים מצויינים שאפשר להשתמש בהם. כיום, אני סטודנט שנה לחשבונאות שנה ד׳, ואני יודע שבעזרת מורה מקצועי כמו אריאל, אני אגיע ליעד שהצבתי לעצמי. ממליץ בחום רב.
5
16/10/2016, תומר, 31
מעל 10
לאריאל הגעתי דרך המלצות באינטרנט ומכיוון שזה התברר כהצלחה אז החלטתי להוסיף גם המלצה. עשיתי 15 שיעורים (כל שיעור שעה וחצי). אריאל מתאים את הקורס לצרכים שלך ולשיפור הבעיות הספציפיות שלך (אצלי זה היה ניסוח וביטחון). ללא ספק האנגלית שלי השתפרה בעזרת אריאל ואולי יותר מזה, הוא עזר לי לבנות ביטחון באנגלית שלי שזה אחד הדברים הבסיסיים הראשונים. הכל נעשה באווירה ממש טובה, פתוחה ונוחה, ממליץ בחום!
5
21/08/2016, אתי, 51
מעל 10
ללא הכרות מוקדמת עם אריאל ועל סמך אינטואיציה כללית בחרתי בו ללמד אותי אנגלית האינטואיציה שלי התבררה כנכונה והשיעורים עם אריאל היו מעניינים מאתגרים ומהנים ביותר. בלי ויתורים ובלי הקלות ידע להוציא ממני את המקסימום וכל זאת באוירה נעימה של דו שיח והקשבה אין סופית לקשיים. ממליצה בחום ללמוד עם אריאל.
5
08/06/2016, שחר, 32
9
הקורס עם אריאל עזר לי מאוד, בזכותו שיפרתי את האנגלית והגעתי למטרות שהוא ואני הצבנו. אריאל מורה מקצועי ואכפתי והוא יודע כיצד למצות את מלוא הפוטנציאל של התלמיד. אריאל יודע לזהות את הנקודות החלשות ולהתמקד בהן. ממליץ בחום רב על אריאל ללימוד אנגלית לכל מטרה!
5
31/05/2016, שי, 59
מעל 10
I took 15 private lessons with Ariel. Ariel stood on my goals and strove to realize them-improving oral conversation skills: self-presentation, professional conversation and "smal talk ". I finished the course in a higher skill level, so that Ariel called it 'approaching mother-tongue level Ariel helped me also in writing and proofreading of professional papers. I warmly recomend Ariel
5
01/03/2016, ערן, 32
מעל 10
מאוד מקצועי, אכפתי,אנרגטי ובעל מוטיבציה להביא את התלמיד למלוא הפוטנציאל הטמון בו. בעל שיטות לימוד מעולות המותאמות לצרכי התלמיד.
Guy Yaffe
מאוד מקצועי וקשוב לצרכים הספציפיים של התלמיד , בעל יכולת לקחת כול תלמיד בכל רמה ולהביא אותו לכדי מימוש הפוטנציאל , יסודי מאוד ולא פחות חשוב בעל מחירים סבירים.
23/08/2015
Ron Rosen
הסתייעתי באריאל להשחזת האנגלית העסקית שלי לפני פגישה חשובה, היה לנו פרק זמן קצר מאד, שהספיק לשני מפגשים כפולים בלבד. אריאל השכיל לברר איתי כבר בתחילת המפגש הראשון מה הם בדיוק הצרכים שלי והקפיד להתמקד רק במה שהיה נחוץ לי. הסימולציות עימו היו מועילות מאד, הוא תיקן בדיוק במקומות הרלוונטים, העשיר את אוצר המילים שלי בצורה שסייעה לי מאד, ונתן לי ביטחון משמעותי לפני הפגישה. ממליץ בחום למי שזקוק להשחזה חידוד ושדרוג של האנגלית העסקית שלו.
20/09/2015
Shira Shaulin
My English course with ARIEL was the most effective of all previous courses i have learned. ARIEL knew how to pay attention to my weak points and gave me tools how to learn and improve . Today , toward the end of the course i can express myself in english with confidence- (what i could not do before the ARIEL course)I really improved my English. אריאל, מורה כחבר , סבלני , אמפתי, קשוב ומיוחד , דובר את שתי השפות כשפת אם! (שזה יתרון עצום). ללא ספק אחת הבחירות המוצלחות שעשיתי לאחרונה. אמליץ עליו בכל פה! יישר כח !!! ומי יתן וירבו מורים כאלה !! SHIRA SHAULI
09/12/2015
Itamar Levin
השיעורים עם אריאל היו ללא ספק בחירה נכונה. הרמה הכללית של האנגלית שלי השתפרה בצורה לא מבוטלת, בנוסף אריאל הוא מורה רציני המשקיעה בתלמידו את המיטב. ממליץ בחום ללמוד אנגלית עם אריאל!
01/01/2016
Madelon Itzhaki
אריאל מורה מקצועי, קשוב ובעל אוריינטציה עסקית. השיעורים היו מכוונים לחומרים הקשורים לעולם התוכן המקצועי שלי תוך כדי סימולציות והדרכות לשיפור השפה המדוברת! במשך 15 שיעורים הרגשתי שיפור משמעותי בשפה ובסוף התקופה, עברתי מבחן אנגלית למשרד מסויים שמטרתי היתה להתקבל עליו! ממליצה בחום!
11/04/2016