מורה פרטי אריאל אפל

מורה פרטי אריאל אפל

מתביישים באנגלית שלכם? קבלו ביטחון באנגלית כדי שתוכלו להתרכז בעסקים ולא באנגלית. קוצ'ר ומנחה אמריקאי לאנגלית עסקית

בן 47. מרמת גן - גבעתיים. בוגר בית ספר - בית ספר בחו"ל.
 
₪250 לשעה בבית התלמיד
₪250

קצת עליי

שמי אריאל אפל. אני יליד ארה"ב ועוזר לאנשי עסקים לקבל ביטחון באנגלית מ2005. אני מעביר הדרכות, שיעורים פרטיים ,קורסים קבוצתיים בצורה פרונטלית וגם בסקייפ בארץ ובעולם. לרוב עובד עם מנכ"לים, סמנכ"לים ובכירים בכל הענפים. הקורסים מתמקדים באנגלית מדוברת - הרחבת אוצר המילים, חיזוק התקשורת המילולית, והכי חשוב שיפור הביטחון בשטף הדיבור. אני גם עוזר בכתיבה ובניסוח מיילים לעבודה, הכנה לפרזנטציות וראיונות עבודה. החוזקות שלי כמורה הן: היכולת לזהות במדויק את צרכי התלמיד ולתת להם מענה. להשקיע בכל תלמיד באופן אישי ולחזק את הנקודות החלשות ובזכות זה יש לי הצלחה עם תלמידים שהרגישו שלא הצליחו עם מורים אחרים. ***אני לא מלמד ילדים בגיל בית הספר*** *המחירים לא כוללים מע"מ מחכה לראותכם! אריאל :)

הוספת תגובה

ביקורות

י
יהודה

הגעתי לאריאל במקרה כאשר חיפשתי באינטרנט מורה לאנגלית עסקית. התחלתי עם רמה נמוכה וחוסר ביטחון מוחלט, לאחר הקורס אצל אריאל אני יכול לומר שזה ללא ספק ההשקעה הטובה ביותר שיכולתי לעשות שיפרתי את השפה באופן שעולה על כל דמיון, כעת אני מנהל שיחות באנגלית באופן טבעי לגמרי וזה בזכות שיטות הלימוד הייחודיות שלו שהותאמו במיוחד בשבילי. ממליץ בחום מורה מסור מקצוען אמיתי ובעל אנרגיות

14/06/2017
שתף:
ל
ליאור

היי חברים, אני לא עושה זאת בדרך כלל, אך זה ממש מגיע לו. אריאל אפל, מורה פרטי ברמה גבוהה מאוד, הן בפן המקצועי, והן בפן האישי. אני רוצה לציין שלי באופן אישי, חשובה האווירה הטובה והנעימה שאני יכול לומר שבהחלט קיבלתי אותה וזו מעבר למקצועיות. ממליץ בחום. סטודנט לתואר שני באוניברסיטת חיפה.

27/04/2017
שתף:
א
אלכס

I contacted Ariel through the internet recommendations without any previous acquaintance. I needed a personal approach to improve my confidence, vocabulary and specific weak points. As a result of Ariel’s course my English level has improved dramatically. I have become much more confident in my English skills.Today I feel much better when I have an important meeting or video conference in English

05/04/2017
שתף:
א
אלון

פשוט אין מה להמשיך ולחפש ברשת!לאריאל הגעתי במקרה וללא שום היכרות קודמת,מדובר במקצוען אמיתי שסייע לי להגיע למטרה שהצבתי לעצמי–היכולת לדבר אנגלית תקינה ומובנת לאחרים בביטחון מלא.השיעורים התגלו כמעניינים וככאלו שמשכו אותי לתוכם עם צפייה מתמדת למפגש הבא, היכולת והשיטה של אריאל הוכיחו את עצמם וכיום יש לי בטחון מלא לדבר באנגלית. המטרות שלי הושגו והקורס עם אריאל התגלה כאחת "ההשקעות" הטובות שעשיתי,ממליץ!

14/03/2017
שתף:
י
יוסי

אריאל הוא לא סתם עוד מורה. הנסיון הרב שלו בא לידי בכל רגע בשיעור. הסברתי לו בשיעור הראשון לאן אני רוצה להגיע, ומה הציפיות שלי בהמשך והוא פשוט הסביר לי ונתן כלים מצויינים שאפשר להשתמש בהם. כיום, אני סטודנט שנה לחשבונאות שנה ד׳, ואני יודע שבעזרת מורה מקצועי כמו אריאל, אני אגיע ליעד שהצבתי לעצמי. ממליץ בחום רב.

28/02/2017
שתף:
ת
תומר

לאריאל הגעתי דרך המלצות באינטרנט ומכיוון שזה התברר כהצלחה אז החלטתי להוסיף גם המלצה. עשיתי 15 שיעורים (כל שיעור שעה וחצי). אריאל מתאים את הקורס לצרכים שלך ולשיפור הבעיות הספציפיות שלך (אצלי זה היה ניסוח וביטחון). ללא ספק האנגלית שלי השתפרה בעזרת אריאל ואולי יותר מזה, הוא עזר לי לבנות ביטחון באנגלית שלי שזה אחד הדברים הבסיסיים הראשונים. הכל נעשה באווירה ממש טובה, פתוחה ונוחה, ממליץ בחום!

16/10/2016
שתף:
א
אתי

ללא הכרות מוקדמת עם אריאל ועל סמך אינטואיציה כללית בחרתי בו ללמד אותי אנגלית האינטואיציה שלי התבררה כנכונה והשיעורים עם אריאל היו מעניינים מאתגרים ומהנים ביותר. בלי ויתורים ובלי הקלות ידע להוציא ממני את המקסימום וכל זאת באוירה נעימה של דו שיח והקשבה אין סופית לקשיים. ממליצה בחום ללמוד עם אריאל.

21/08/2016
שתף:
ש
שחר

הקורס עם אריאל עזר לי מאוד, בזכותו שיפרתי את האנגלית והגעתי למטרות שהוא ואני הצבנו. אריאל מורה מקצועי ואכפתי והוא יודע כיצד למצות את מלוא הפוטנציאל של התלמיד. אריאל יודע לזהות את הנקודות החלשות ולהתמקד בהן. ממליץ בחום רב על אריאל ללימוד אנגלית לכל מטרה!

08/06/2016
שתף:
ש
שי

I took 15 private lessons with Ariel. Ariel stood on my goals and strove to realize them-improving oral conversation skills: self-presentation, professional conversation and "smal talk ". I finished the course in a higher skill level, so that Ariel called it 'approaching mother-tongue level Ariel helped me also in writing and proofreading of professional papers. I warmly recomend Ariel

31/05/2016
שתף:
ע
ערן

מאוד מקצועי, אכפתי,אנרגטי ובעל מוטיבציה להביא את התלמיד למלוא הפוטנציאל הטמון בו. בעל שיטות לימוד מעולות המותאמות לצרכי התלמיד.

01/03/2016
שתף: