דלג על הניווט

מורה פרטית אפרת גרוסמן

מורה פרטית אפרת גרוסמן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1978
אזור מגורים: 
מושבים באזור ירושלים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - בר אילן
משפט מפתח: 
להפוך את הבלתי אפשרי - לאפשרי, את הקשה - לקל, ואת הקל - לכיף
תיאור המורה הפרטי: 
למדתי בכיף גדול תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. הייתי גם עוזרת הוראה במסגרת תואר שני במתמטיקה. כן, מתמטיקה זה הכיף שלי. עבדתי שנים רבות בחברות הייטק, בהנחיית קבוצות ובהוראה. כיום מורה למתמטיקה בשיעורים פרטיים ובבית ספר למחוננים וגם מורה ומטפלת בשיטת פלדנקרייז, שזה שיטה לשכלול היכולת דרך תנועה (יכולה מאוד לעזור גם בריכוז ובלמידה לא שגרתית). יש לי נסיון עם תלמידי חטיבה ותיכון בכל הרמות, עם סטודנטים למתמטיקה, מדעים מדוייקים ומדעי החברה כולל סטודנטים עם דיסקלקוליה. לאחרונה התחלתי ללמד גם ילדים ביסודי. מאוד אוהבת ללמד, מאוד אוהבת מתמטיקה, אשמח ללמד ולעזור לכם להתפתח ו/או להתמודד. יש לי יכולת טובה לזהות את הקושי ולתת לו מענה בדרכים שונות ויצירתיות. הלימודים יתקיימו בבית התלמיד/ה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
אזור לימוד: 
מושבים באזור ירושלים
ערי לימוד: 
אבו גוש, בית זית, בית מאיר, בית נקופה, הר אדר, יד השמונה, מבשרת ציון, מוצא עילית, מעלה החמישה, נטף, קריית יערים, נווה אילן, שורש
מקום השיעור: 
בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
נסיון בהעברת קורסים בפיתוח חשיבה מתמטית - מתאים לכל הגילאים מכיתה א' ועד מבוגרים (כמובן שהתוכן והרמה שונה). אפשר גם ללמוד חומר של בי"ס או אוניברסיטה בקבוצות קטנות.
מחירון מורה פרטי
110 - שעה ראשונה בבית התלמיד/ה, הנחה לשעות נוספות ברצף
120 - סטודנטים, הנחה לשעות נוספות ברצף
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
13/12/2018, אשיה , 19
מעל 10
מורה מדהימה! עזרה לי להשלים פערים של שנה שלמה (כיתה ט) בחופש הגדול כהכנה לתיכון. היא ווידאה שאני מבינה את החומר לעומק ומבינה גם את ההיגיון שמאחורי המקצוע. היא הזכירה לי שאני בעצם ממש אוהבת מתמטיקה ובעזרתה עברתי מבחני קבלה לשלושה בתי ספר שונים. אפרת מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומעניינת, ועונה על כל שאלה ששואלים. מומלצת בחום!
5
23/02/2018, עדן , 19
מעל 10
מורה מעולה!! עוזרת בכל מה שצריך ומסבירה את החומר באופן הכי נקלט וסבלני שיש, מחדירה מוטיבציה בשביל להמשיך ללמוד ולהתקדם כמה שרק אפשר!! כבר אחרי השיעור הראשון איתה הרגשתי הרבה יותר חזקה במתמטיקה וזה לגמרי בזכותה. שמחה שהגעתי אליה וממליצה בחום❤️
5
10/07/2017, גליה, 47
4
אנחנו ממליצים על אפרת!!!אפרת מורה מעולה. מקצועית ומצמיחה. החיבור עם הבת שלנו היה מיידי. אתם יכולים לדמיין לעצמכם איזה אושר זה שבתום השיעור הראשון עם אפרת אני מקבלת מהבת שלי את ההודעה הזו (אני מעתיקה מילה במילה מהווטס אפ): הי אמא, ממש אהבתי את השיעור מתמטיקה אתמול. היא היתה ממש חמודה, אז תודה. וכאן הגיע סמיילי עם נשיקה. בקיצור, קבלו את המלצתנו החמה על אפרת, ושיהיה לכולם המון בהצלחה במתמטיקה ובכלל.