מורה פרטית אפרת גרוסמן

מורה פרטית אפרת גרוסמן

להפוך את הבלתי אפשרי - לאפשרי, את הקשה - לקל, ואת הקל - לכיף

בת 42. ממושבים באזור ירושלים. בוגרת אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪120

קצת עליי

למדתי בכיף גדול תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב. הייתי גם עוזרת הוראה במסגרת תואר שני במתמטיקה. כן, מתמטיקה זה הכיף שלי. עבדתי שנים רבות בחברות הייטק, בהנחיית קבוצות ובהוראה. כיום מורה למתמטיקה בשיעורים פרטיים ובבית ספר למחוננים וגם מורה ומטפלת בשיטת פלדנקרייז, שזה שיטה לשכלול היכולת דרך תנועה (יכולה מאוד לעזור גם בריכוז ובלמידה לא שגרתית). יש לי נסיון עם תלמידי חטיבה ותיכון בכל הרמות, עם סטודנטים למתמטיקה, מדעים מדוייקים ומדעי החברה כולל סטודנטים עם דיסקלקוליה. לאחרונה התחלתי ללמד גם ילדים ביסודי. מאוד אוהבת ללמד, מאוד אוהבת מתמטיקה, אשמח ללמד ולעזור לכם להתפתח ו/או להתמודד. יש לי יכולת טובה לזהות את הקושי ולתת לו מענה בדרכים שונות ויצירתיות. הלימודים יתקיימו בבית התלמיד/ה.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אשיה

מורה מדהימה! עזרה לי להשלים פערים של שנה שלמה (כיתה ט) בחופש הגדול כהכנה לתיכון. היא ווידאה שאני מבינה את החומר לעומק ומבינה גם את ההיגיון שמאחורי המקצוע. היא הזכירה לי שאני בעצם ממש אוהבת מתמטיקה ובעזרתה עברתי מבחני קבלה לשלושה בתי ספר שונים. אפרת מעבירה את החומר בצורה מקצועית ומעניינת, ועונה על כל שאלה ששואלים. מומלצת בחום!

13/12/2018
שתף:
ע
עדן

מורה מעולה!! עוזרת בכל מה שצריך ומסבירה את החומר באופן הכי נקלט וסבלני שיש, מחדירה מוטיבציה בשביל להמשיך ללמוד ולהתקדם כמה שרק אפשר!! כבר אחרי השיעור הראשון איתה הרגשתי הרבה יותר חזקה במתמטיקה וזה לגמרי בזכותה. שמחה שהגעתי אליה וממליצה בחום❤️

23/02/2018
שתף:
ג
גליה

אנחנו ממליצים על אפרת!!!אפרת מורה מעולה. מקצועית ומצמיחה. החיבור עם הבת שלנו היה מיידי. אתם יכולים לדמיין לעצמכם איזה אושר זה שבתום השיעור הראשון עם אפרת אני מקבלת מהבת שלי את ההודעה הזו (אני מעתיקה מילה במילה מהווטס אפ): הי אמא, ממש אהבתי את השיעור מתמטיקה אתמול. היא היתה ממש חמודה, אז תודה. וכאן הגיע סמיילי עם נשיקה. בקיצור, קבלו את המלצתנו החמה על אפרת, ושיהיה לכולם המון בהצלחה במתמטיקה ובכלל.

10/07/2017
שתף: