דלג על הניווט

מורה פרטי אסף פריימן

מורה פרטי אסף פריימן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1989
אזור מגורים: 
אזור המרכז
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
סטודנט מצטיין לרפואה בעל ניסיון רב. בגישה אישית, אווירה טובה וחיוך נמצא את אופן הלמידה הטוב ביותר עבורך - עד הצלחה מלאה!
תיאור המורה הפרטי: 
אני אסף, סטודנט מצטיין לרפואה בשנה ה' באוניברסיטת תל אביב. בעל ניסיון רב בלימוד פסיכומטרי ומגוון מקצועות לתלמידים מיסודי עד תיכון, ועושה זאת בשמחה, אווירה טוב וחיוך תמידי. אני מאמין שהמבחן לא צריך להיות מאיים וההכנה לו אינה דורשת הקרבה של כל הזמן ביום למשך חודשים. ביחד נתכונן לכלל חלקי המבחן (או רק לחלק ספציפי), תוך התאמה אישית של תוכנית למידה ושיטות עבודה, והתמקדות בנקודות החלשות שלך בלבד! ליווי ותמיכה צמודים לכל אורך הדרך מובטחים. מתאים למשפרי ציון ולנבחנים לראשונה, וכן לתגבור בנושאים ספציפיים למשתתפים בקורס קבוצתי שמתקשים לעמוד בקצב או בנושא מסוים. מוזמנים ליצור קשר לכל שאלה :) בנוסף, בעל ניסיון רב בהוראת מתמטיקה, אנגלית ומקצועות מדעיים לתלמידי יסודי עד תיכון, וכן כימיה ברמה אקדמית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לאזרחות - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי לאנגלית - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, אנגלית לילדים
מורה פרטי לביואינפורמטיקה - תיכון
מורה פרטי לביולוגיה - חטיבת ביניים, תיכון, ביולוגיה של התא, ביולוגיה מולקולרית, ביוכימיה א, יסודות הגנטיקה, מגן לחלבון
מורה פרטי לגיאוגרפיה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לכימיה - חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, כימיה כללית, מבוא לכימיה
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, פיסיקה 1
מורה פרטי לפסיכוטכני - כמותי, מילולי, צורני
מורה פרטי לפסיכומטרי - חיבור, כמותי, מילולי, פרק אנגלית
מורה פרטי לתנ"ך - יסודי, חטיבת ביניים, תיכון
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, חולון - בת ים, פתח תקוה והסביבה, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, רחובות, פתח תקווה, לוד, רמלה, מודיעין, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תגובות: 
5
19/05/2017, נדב, 27
מעל 10
אסף הוא מורה מצוין, בעל יכולת לגרום לך להבין באמת את החומר (ולא רק להשתמש בטריקים) ושיודע מה אתה באמת צריך כדי להשתפר, בין אם מבחינה החומר עצמו בין אם מבחינת תמיכה פסיכולוגית :). למדתי לפסיכומטרי תוך כדי הצבא וכמובן שלא היה לי הרבה זמן פנוי. אסף עזר לי לנהל את הזמן בחוכמה ולבנות תוכנית עבודה שמצד אחד לא חנקה אותי, ומצד שני אפשרה לי לקבל ציון שגבוה ב-70 נקודות מזה שאליו כיוונתי! ממליץ בחום על אסף.
5
14/06/2016, maayan, 31
7
אסף מורה סבלני ואדיב. היה קשוב לבקשות ולתחושות שלי במהלך המפגשים. הורגש הידע והניסיון שיש לאסף בנבכי הבחינה הפסיכומטרית... מורה מצויין!!
5
31/05/2016, עילי, 28
מעל 10
למדתי עם אסף לקראת מבחן גדול בכימיה בבית ספר לרפואה. כשהגעתי לא היה לי כלל רקע בכימיה. בליווי מקצועי עד ליום המבחן העניק לי אסף יידע ברמה של 5 יחל, בפחות מחודשיים. אסף מקצוען אמיתי, בעל ידע מעמיק בכימיה ויכולת העברת כמויות גדולות של חומר בצורה מעניינת אך עניינית ומהירה.
5
26/05/2016, יהל, 26
מעל 10
אסף לימד אותי לאורך תקופה ארוכה, עם חיוך תמידי על השפתיים, גמישות ונכונות לעזור בכל דבר. הוא הצליח להעביר את החומר הנלמד במקצועיות ובמסגרת הזמן שהצבנו ביחד. מומלץ בחום!
5
20/05/2016, לין, 26
5
אסף בחור מבריק, לימד אותי תוך זמן קצר חומר רב בכימיה. קשוב, מסביר בסבלנות, עובר על החומר בצורה יסודית ומעמיקה. נהנתי מאוד בשיעורים שהעביר לי, ממליצה בחום!
5
21/04/2016, גיא, 28
9
אסף מורה מוכשר, קשוב ומשקיען. השיעורים שלנו היו כיפיים, למרות החומר הנלמד. אסף ועזר לי להגיע ליעדים שהצבנו ביחד, כולל עזרה במיילים, שיחות טלפון והרבה יחס מעבר למורה-תלמיד. ממליץ בחום - לא תטעו.
5
20/04/2016, אופיר, 25
8
אסף עזר לי בבחינה הפסיכומטרית , ובנושאי המתמטיקה בפרט . מקצועי וסבלני עם יכולות לימוד גבוהות . ממליץ בחום לכל מי שמעוניין להשיג ציונים גבוהים , וחיזוק יסודות במתמטיקה .
5
20/04/2016, עידו, 26
7
מורה מצויין! איכפתי וקשוב, בקיע מאוד בחומר הנלמד ומגיע מוכן לשיעורים. אסף הכניס בי מוטיבציה גבוהה שבאה לידי ביטוי בציונים ובגישה למקצועות השונים! תודה!