מורה פרטי אסף  מנור

מורה פרטי אסף מנור

מתחיל עכשיו דוקטורט, מתרגל מתמטיקה בחוג למדעי המחשב במכללה האקדמית ת"א, בעבר תרגלתי באוניברסיטת תל-אביב, 10 שנות ניסיון.

מרמת גן. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪223 לשעה בבית המורה
₪223

קצת עליי

התמחות בהכנה למבחנים לסטודנטים בכלל מקצועות המתמטיקה - בדידה, לינארית, חדו"א ולוגיקה למדעי המחשב. ניסיון עשיר עם תלמידים מכלל מוסדות הלימוד אותם הובלתי להצלחה. זה אפשרי! בעל תואר שני (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל-אביב.

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאיה

אסף מורה מצויין, יסודי מאוד ואכפתי. מלמד בצורה ייחודית לו שמאפשרת להבין את החומר בפשטות ומפתחת חשיבה מתמטית נכונה. רואים עליו שהוא אוהב ללמד ואוהב את המתמטיקה והשילוב בין השניים תורם המון לאיכות הלימוד והלמידה. מומלץ!

14/06/2018
שתף:
נ
ניב

אסף מורה יסודי מאוד, מקצוען. קורס לוגיקה בפתוחה מועבר בצורה לא מסודרת ואסף מלמד אותו באופן יסודי ומעמיק. עזר לי לסדר בראש את החומר ונותן ביטחון לפתור תרגילים. כמו כן הוא מקור אמין לפתירת תרגילים, משום שגם הפתרונות בקורס לא חד משמעים. ממליץ לכל מי שצריך עזרה בקורס

04/03/2018
שתף:
מ
מיכל

אסף מורה יוצא דופן- הוא ברור, יסודי ואכפתי. אסף מלמד את החומר בצורה פשוטה , מובנת ואיכשהו אפילו כיפית. מורה מעולה לבדידה :)

28/02/2018
שתף:
ח
חגית

אסף מורה מעולה הסביר את הדברים ברור וממש עזר להבנה ירד לפרטים והיה לו חשוב שנבין לעומק את הנושא. אני למדתי איתו מתמטיקה בדידה וזה מקצוע קשה אבל הצורה שבה הוא מסביר מפשטת את הדברים ואני מאוד מרוצה וממליצה בחום!

26/02/2018
שתף:
א
אורטל

מורה מדהים, סבלני, אכפתי, אמפתי, יודע להעביר את החומר הנלמד היטב ☺

21/02/2018
שתף:
ל
לאוניד

למדתי עם אסף קריאה מודרכת של אריסטו ואפלטון בחוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב. נהניתי במיוחד מהנחייה של אסף. אסף השכיל לכוון אותנו בקריאה למקומות ונקודות מעניינות במיוחד, ובד בבד נתן לכל אחד מהסטודנטים להביע את נקודת מבטו ולגרום לדיון ענייני ומרתק. ממליץ עליו בחום :)

06/02/2018
שתף:
ע
עומר

אסף הוא בחור מדהים. הוא מצליח להעביר את החומר בצורה אסתטית, אלגנטית ופשוטה כך שגם אדם שנתקל בפעם הראשונה בחומר הנלמד יצליח להבין במה מדובר. אני ממליץ בחום על שיעור עם אסף.

03/02/2018
שתף:
ע
עדי

מורה מדהים, מתחשב סבלני ואיכפתי. אופן לימוד חדשני ושיטות לימוד יחידויות מומלץ מאוד

31/01/2018
שתף:
ג
גאיה

מאוד ממליצה על אסף כמורה. מלמד בצורה ברורה, סבלני, קשוב ונהיר. אסף מאוד עזר לי בהבנה של החומר, ניכר כי הוא נהנה ללמד ומאוד מבין בחומר. מורה מעולה!

19/05/2017
שתף:
נ
נמרוד

מורה מצוין עם שיטת לימוד מרתקת מנסיון אישי אני יכול להגיד שמלמידה של שבועיים עם אסף הציונים שלי קפצו ב60 נק, קפיצה שלא ראיתי עם אף מורה אחר אני ממליץ מאוד על השיעורים עם אסף.

19/05/2017
שתף: