דלג על הניווט
מורה פרטי אסף מזוז
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1993
אזור מגורים: 
רמלה - לוד
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
משפט מפתח: 
אני מפתח עם ניסיון עשיר של 10 שנים, שותף בסטארטאפים בתחום, אוהב ללמד ולהעביר את הידע שלי לאנשים אחרים. מתאים לכל רמת ידע
תיאור המורה הפרטי: 
קוראים לי אסף מזוז, אני בעל ניסיון רב בתחום הפיתוח. כיום CTO ומפתח Fullstack בחברת סטארטאפ העוסקת בתחום ראיית החשבון בארץ. בעל ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים בתחום ואוהב ללמד ולקדם אנשים בכל שלב קדימה בעולם הפיתוח. יכול ללמד מגוון רחב של סוגי תלמידים מתלמידי תיכון, לסטודנטים או כל אדם המעוניין להרחיב את הידע שלו בעולם הפיתוח או להיכנס אליו ללא רקע קודם. במשך השנים למדתי גם במוסדות לימוד ובמסגרות מסודרות (מכללת אורט, ואוניברסיטה הפתוחה) ואת רוב הידע שלי למדתי בעצמי וניצלתי את הידע להתפתחות בתחום, פתיחת עסקים, וניהול סטארטאפים. הפכתי לגורם מייעץ ומלמד בזכות הידע הרב שצברתי "על בשרי" ולא בצורה תיאורתית. יודע ללמד מהבסיס על לרמת עבודה, על פי הנהלים הנדרשים בשוק העבודה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, Css, HTML, Java, Java Script, PHP, Python, SQL, אפליקציות אנדרואיד, בניית אתרים, בסיסי נתונים, מבוא למדעי המחשב, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים
אזור לימוד: 
רמלה - לוד, מודיעין והסביבה
ערי לימוד: 
לוד, מודיעין, מודיעין-מכבים-רעות
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן לבצע שיעורים בקבוצות
מחירון מורה פרטי
130 - לשעה בבית המורה
140 - לשעה בבית התלמיד באזור לוד
160 - לשעה בבית התלמיד באזור מודיעין
תגובות: 
5
20/12/2018, דוד
4
למורה יש ידע רחב בכל הנושאים שעליהם אני רוצה ללמוד והם קשורים לבניית אתרים, ניהול תוכן באתר בסביבת וורדפרס וכל מיני התאמות. מסביר הכל בסבלנות רבה ולא עובר לנושא אחר עד שהכל ברור. ממליץ לכל מי שמתעניין או צריך עזרה בתחומים הרלוונטיים.
5
20/12/2018, אבי
2
רמה גבוהה של ידע בתכנות אנדרואיד , מבין את התלמיד ואת הקשיים שבו , הוא מעביר את התוכן בצורה ברורה ומדוייקת . ממליץ למי שרוצה להתקדם וללמוד.
5
23/11/2018, לאונרדו
1
בחור מבין עניין, מאוד סבלני ומקצועי ממולץ בחום
5
08/11/2018, שגיא
1
אם אתם מחפשים מורה בטוח, שיודע את מה שהוא מלמד ,אסף הוא הבחור שלכם ,מקצועי קשוב ואיכותי.
5
01/11/2018, רוני
2
אני תלמידה למדעי המחשב באוניברסיטה, נעזרתי באסף לשם פרוייקט שהתקשיתי בו. אסף היה מקצועי ואדיב מאוד, התאים עצמו לדרישותי ועזר מעבר למה שציפיתי. ממליצה בחום!!