מורה פרטי אסי מור

מורה פרטי אסי מור

רו"ח, בוגר BIG4, מרצה ומתרגל שנה א+ב, מלמד את כל הקורסים בחשבונאות פיננסית וניהולית לתואר ראשון ושני, מכל מוסדות הלימוד.

בן 36. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪130 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

מוזמנים להיכנס ללשונית Wall תגובות ולראות המלצות של תלמידים. בוגר תואר בכלכלה וחשבונאות בהצטיינות, בעל ניסיון עשיר של כ-5 שנים בהעברת שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות, בהכנה למבחנים וכן פישוט החומר לסטודנטים שלא למדו כלל במהלך הסמסטר. מכיר את סוגי השאלות והטיפים שיעזרו לכם לעבור בהצלחה את הבחינה. השיעור מועבר בצורה מובנית: מתחיל בהסבר כללי על החומר, מתן שלבי פתרון לכל נושא ופתרון תרגיל דוגמא. לאחר השיעור, מסייע ותומך טלפונית בשאלות. ניסיון עם כל מוסדות הלימוד: אוניברסיטת ת"א, העברית, בן גוריון, בר אילן, בן תחומי, המכללה למנהל, האונ' הפתוחה, המרכז האקדמי למשפט ועסקים, רופין, אריאל וכו'. מגיש למבחני רשות לניי"ע, יעוץ מס ושמאות. מסייע בהכנת ממנים ועבודות.

הוספת תגובה

ביקורות

א
איתי

במהלך לימודי מנהל עסקים, תואר שני באונ' ת"א, הגעתי לאסי כדי לתגבר הלמידה לקורס חשבונאות (דיווח כספי ובקרה בארגונים). אסי סייע להבין את מה שנדרש באופן בהיר וברור, הכווין אותי לתרגול הנכון לאורך הלמידה, ועזר לי להתכונן למבחן - אותו עברתי בהצלחה על פי היעד שקיויתי לו. עזרו מאוד ההיכרות של אסי עם החומר ככלל ויכולתו לזהות את אופן הלימוד כפי שבוצע באוניברסיטה. הלמידה איתו באוירה רצינית ונעימה. תודה

20/07/2019
שתף:
ר
רומן

תלמיד של מוסד אקדמי רופין, הגעתי לאסי שבוע לפני המבחן עם ידע בסיסי בלבד. אסי מורה מעולה ששם לב לפרטים הקטנים. היה אחלה חיבור, מה שקנה אותי זה שאתה נכנס לחדר וכבר הכל מוכן ללמידה עם שתייה חמה וכוס מים קרים מבלי לבקש. כמובן שאסי מקצועי ובזכותו קיבלתי 85 . אסי תודה ונשמור על קשר

19/06/2019
שתף:
ר
רן

מורה מעולה , קיבלתי בזכותו 85 במבחן מבוא לניהול פיננסי , הגעתי לאסי 10 ימים לפני המבחן, ללא ידע בכלל . אסי בהסברים ודוגמאות יחודיות גרם לי להבין את החומר ולהגיע למבחן עם ידע מצויין . אני לומד הנדסה אזרחית באוניברסיטת אריאל. מורה תותח

04/03/2019
שתף:
ע
עדן

אסי אתה מורה מדהים!!!!! המורה הבינוני אומר, המורה הטוב מסביר, המורה המעולה מדגים, והמורה הגדול מעורר השראה! תודה שעוררת בי השראה, התחלתי מאפס וללא ידע מוקדם, תודה על הסברים מעולים ומדוייקים שככ הייתי צריכה! בזכותך הלמידה הפכה מעניינת יותר מאתגרת והתוצאה מדברת בעד עצמן... המון תודה!!!! אתה אלוף!

03/02/2019
שתף:
א
אלון

את הקורס בחשבונאות עברתי במסגרת התואר בניתוח מ"מ באקדמית תא יפו. אסי לימד אותי את הכל מ-0 כי לא היה באפשרותי ללמוד במהלך הסמסטר, דוח תזמ"ז, הון עצמי, מלאי, אגח/התחייביות וכו'. השיטת לימוד של אסי מעולה, מכווינה ומאוד אכפתית. ניהול השיעור היה בנוי כך שהיה זמן להסבר החומר ואף לתירגול. בזכות אסי הוצאתי ציון הרבה מעבר לציפיות שלי.

25/11/2018
שתף:
ניר

קודם כל אסי הוא אדם נהדר, נחמד, ישר ומקצועי. הגעתי אליו דרך האינטרנט בכדי שיכין אותי (מאפס) למבחן בקורס יסודות החשבונאות א'. אסי מורה מצוין, לימד אותי בסובלנות ובמקצועיות תוך מתן טיפים ושיטות עבודה ייחודיות. אסי לימד אותי תוך פחות מחודש את כל הקורס מהתחלה ועד הסוף (קורס שנחשב לקשה ובעל הקף חומר גדול). לבסוף והרבה בזכות אסי קיבלתי ציון 95 במועד א'. אני מצאתי לעצמי מורה לחשבונאות וממליץ לכולם בחום!

04/11/2018
שתף:
ב
ברק

אסי מורה מעולה, יודע לזהות את הנושאים שמעוררים קשיים ואת אלה שלא, וכך השיעור מאוד אפקטיבי.הגעתי לאסי כאשר לא עברתי פעמיים יסודות החשבונאות א ובשלושה שיעורים הוא עזר לי לעבור. בנוסף, עזר לי להשלים את יסודות החשבונאות ב משום שלא הייתי ברוב הקורס ולעבור אותו בהצלחה. לסיכום, מורה מוכשר שיודע לכוון את הסטודנט ליעדים ולרמה הדרושה.

03/11/2018
שתף:
ט
טל

למדתי עם אסי לבחינה בפיננסית בשנה ד' בנושא מיסים ias 12 התרשמתי שמדובר במורה מקצועי, בעל ידע רב שמסביר את היגיון. בעזרתו, בנושא שעורר לי דאגה , קיבלתי 20 נקודות מתוך25.(הציון הגבוה ביותר מבין הנבחנים)

20/08/2018
שתף:
ע
עדן

אני סטודנט שלומד תאור ראשון, והגעתי לאסי חסר אונים. אסי בנה לי 5 פגישות, כל פגישה שעתיים, שבכל פגישה לימד אותי נושא. במהלך הלימודים שלו קיבלתי תקווה והוא עזר לי בכל הנדרש גם אם זה לשאול אותו שאלות במשך היום בוואטסאפ. אני רוצה להגיד שהוא מורה תומך, הגון, ויודע את העבודה ואני מודה לו כל יום. ובסופו של דבר קיבלתי את אשר רציתי 99. שוב תודה לך אסי ואני ממליץ עליו בחום רב.

12/08/2018
שתף:
M
Moshiko

עשיתי עם אסי מרתון ליסודות התמחיר ושיעור פרטי אחד לפני המבחן. הייתי עם הגב לקיר בקורס שלא הכי כייף ללמוד אליו ואסי עשה את פשוט וברור,הוא שולט באופן אבסולוטי בכל פסיק בתחום ,מסביר ברור ומרגישים שהוא לקח את השיעורים הפרטיים למקום אחר,מקום יותר מקצועי . התוצאות- ציון 10.

29/07/2018
שתף: