מורה פרטית אנה נודלמן מסלניקוב

מורה פרטית אנה נודלמן מסלניקוב

יועצת פדגוגית ומאמנת לחברות ובתי ספר לשפות; בעלת תעודת הוראה, תואר שני בפסיכולוגיה ובעלת 20 שנות ניסיון בהוראת רוסית.

מתל אביב-יפו. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

שלום שמי אנה, ילידת מוסקבה. לפני 20 שנה התחלתי ללמד רוסית מתוך אהבה וחיבור לתרבות,שפה והכי חשוב אנשים. היום אחרי מאות תלמידים,אנשי עסקים ועיתונאים אני יכולה להגיד שזה פשוט כיף ומצליח! במהלך השנים פיתחתי טכניקות ושיטות חדשניות, ואפילו אפליקציה ייחודית לתרגול! הכלים שרכשתי נתנו לי את היכולת להתמודד עם כל סוגי התלמידים, גם אם יש לכם בעיות קשב וריכוז, בזה אני כבר ממש מומחית! :) אני יודעת שלימוד ותרגול שפה זרה, בהתחלה מרגיש לנו זר אבל ביחד איתי והרבה כלים פסיכולוגים נוריד את המחסומים עד להצלחה. אז קדימה >>> תרימו צלצול ונתחיל לדבר בשפה חדשה >>> אפשר פרונטלי ואפילו ONLINE דרך המחשב!

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

מ
מיכאל

אנה מורה טובה, עשיתי אצלה מספר שיעורים ויכול לומר כי היא מעבירה את החומר כמו שצריך.

19/04/2020
שתף:
E
Ehud

למדתי אצל אנה רוסית באופן אינטנסיבי לתקופה של שלושה חודשים לפני טיול ארוך ברוסיה. לאחר לימוד של שלושה חודשים בלבד הגעתי לרמה ברוסית שבה התנדבתי במחנה קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים שהתנהל ברוסית בלבד וטיילתי במשך שלושה חודשים בטרמפים בכל רחבי רוסיה (כמובן שדיברתי אך ורק רוסית). בקיצור ממליץ מאוד מאוד!! לא הייתי יכול לעשות את זה בלעדיה!

10/12/2019
שתף:
B
Bil

אנה מורה מופלאה, עם גישה חדשנית שמותאמת למבוגרים עם אפס רקע בשפה, בתור עובד הייטק אנה שיפרה גם את כישורי השפה וגם את אוצר המילים בדגש על שפה עסקית ועמידה מול קהל. בחודשיים אינטנסיבים הגענו לרמה מצויינת בה אני לא חושש להתבטא ואני מבין היטב מה אומרים סביבי. מורה נפלאה!

19/06/2019
שתף:
מ
מירית

מורה לרוסית מדהימה!! מאפשרת דיבור בזמן הקצר.... לימוד עם הבנה מלאה וצומת לב מלא!! אכפתית ומסורה.... ממליצה ממש בחום למתעניינים....אפילו לקורס ראשוני.....

05/06/2019
שתף:
א
אלון

הכרתי את אנה לפני שנה,בהתחלה הייתי סקפטי בעיקר בגלל השפה הרוסית. אחרי חודש איתה פשוט התחלתי לדבר בכיף והיום כבר שנה שלמה שכל שבוע אנחנו נפגשים ומתרגלים את השפה הרוסית. ממליץ בחום לכולם!

21/03/2018
שתף: