דלג על הניווט
מורה פרטית אנה מסלניקוב
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
משפט מפתח: 
מעל 15 שנים מלמדת רוסית, בעזרת טכניקה חדשנית שפשוט עובדת! בוגרת הוראה, פסיכולוגיה ותארים נוספים מאונברסיטאות מובילות.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום שמי אנה, ילידת מוסקבה. לפני 15 שנים התחלתי ללמד רוסית מתוך אהבה וחיבור לתרבות,שפה והכי חשוב אנשים. היום אחרי מאות תלמידים,אנשי עסקים ועיתונאים אני יכולה להגיד שזה פשוט כיף ומצליח! במהלך השנים פיתחתי טכניקות ושיטות חדשניות, ואפילו אפליקציה ייחודית לתרגול! הכלים שרכשתי נתנו לי את היכולת להתמודד עם כל סוגי התלמידים, גם אם יש לכם בעיות קשב וריכוז, בזה אני כבר ממש מומחית! :) אני יודעת שלימוד ותרגול שפה זרה, בהתחלה מרגיש לנו זר אבל ביחד איתי והרבה כלים פסיכולוגים נוריד את המחסומים עד להצלחה. אז קדימה >>> תרימו צלצול ונתחיל לדבר בשפה חדשה >>> אפשר פרונטלי ואפילו ONLINE דרך המחשב!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לרוסית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו, רמת גן - גבעתיים, ראשל"צ והסביבה, פתח תקוה והסביבה, חולון - בת ים
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
גמיש
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניסיון גדול בעמידה מול קהל, הדרכת קבוצות קטנות וגדולות, לימוד נציגים בכירים מחברות הייטק,עורכי דין,אל-על,שגרירויות,רופאים ועוד.
מחירון מורה פרטי
80 - בבית המורה.
100 - בבית התלמיד.
1 - חבילת זהב, פרטים נוספים בטלפון.
תגובות: 
5
19/06/2019, Bil, 31
1
אנה מורה מופלאה, עם גישה חדשנית שמותאמת למבוגרים עם אפס רקע בשפה, בתור עובד הייטק אנה שיפרה גם את כישורי השפה וגם את אוצר המילים בדגש על שפה עסקית ועמידה מול קהל. בחודשיים אינטנסיבים הגענו לרמה מצויינת בה אני לא חושש להתבטא ואני מבין היטב מה אומרים סביבי. מורה נפלאה!
5
05/06/2019, מירית, 25
מעל 10
מורה לרוסית מדהימה!! מאפשרת דיבור בזמן הקצר.... לימוד עם הבנה מלאה וצומת לב מלא!! אכפתית ומסורה.... ממליצה ממש בחום למתעניינים....אפילו לקורס ראשוני.....
5
21/03/2018, אלון, 30
מעל 10
הכרתי את אנה לפני שנה,בהתחלה הייתי סקפטי בעיקר בגלל השפה הרוסית. אחרי חודש איתה פשוט התחלתי לדבר בכיף והיום כבר שנה שלמה שכל שבוע אנחנו נפגשים ומתרגלים את השפה הרוסית. ממליץ בחום לכולם!