מורה פרטית אנבלה פוצינסקי

מורה פרטית אנבלה פוצינסקי

מורה מדהימה ומוסמכת, 25 שנות נסיון. מלמדת את כל הרמות ואנגלית מדוברת . נסיון עם לקויות למידה. מקנה בטחון לתלמידים.

מהוד השרון. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

היי,אני אנבלה. אנחנו חיים בימים של אי וודאות. אבל גם יודעים שבתקופת הקורונה יש לנו הזדמנות מצוינת לתגבר את האנגלית שלנו. אני מלמדת את כל הרמות, עם 25 שנות נסיון, אמפטיה, וכלים נכלים. מחכה לפגישה שלנו !

הוספת תגובה

ביקורות

ל
לגמבח

אנבלה היא מורה מצוינת לתלמידי בית הספר יסודי, על יסודי ותיכון היא עוזרת בכל נושא אפשרי מומלצת מאוד

16/03/2018
שתף:
א
אירנה

המורה לאנגלית אנבלה היא מורה פרטית של שני ילדיי. הבן הבכור לומד בכיתה ו' וציונו באנגלית התחילו לעלות בעקבות השיעורים הפרטיים. ביתי האמצעית שלומדת בכיתה ד' לא אהבה אנגלית. אנבלה בשיעורים הפרטיים שעתה חוויה מתקנת. כעת ביתי אוהבת מאוד ללמוד אנגלית ופער לימודי הצטמצם והגישה שלה לאנגלית חיובית ונעימה.

15/03/2018
שתף:
ג
ג'יהאן

מורה מנוסה ומקצועית ברמה גבוהה ומאוד עוזרת לי בהבנת החומר הנלמד ודיבור השפה, סבלנית וסובלנית , אני מקבלת אצלה שיעורים באופן קבוע , וממליצה עליהה בחום..

15/03/2018
שתף:
ט
טופז

מורה מדהימה!!! אין כמוה! רצינית, אכפתית ועוזרת בכל דבר קטן. בזכותה הצלחתי להגיע להישגיים גבוהים ביותר!!! ממליצה עליה בחום!!!!!

14/03/2018
שתף:
ד
דנה

אנבלה לימדה את בתי שלמדה בכיתת דוברי אנגלית מהתחלת בית ספר חטיבת בניין. ביניהם היה קשר מאוד טוב ועמית הייתה מחכה לשיעורים פרטיים שלה במשך השבוע. הן דיברו הרבה באנגלית עם דגש על הדיקדוק וההרכב משפט הנכונים. עמית נכנסה לבית ספר תיכון עם בסיס מצוין כדי להתמודד עם העומס שנוצר בהמשך. תודה רבה מאוד !

14/03/2018
שתף:
מ
מר

מורה מצויינת, דינמית, מעודכנת, תקשורתית. הודות לה, הצלחתי.

14/03/2018
שתף:
ד
דורון

אנבלה מורה מיוחדת. היא לימדה את ביתי במשך תקופה ארוכה וקידמה אותה מאוד. ביתי הגיעה לשעורי האנגלית עם חרדות מהמקצוע. היא פגשה את אנבלה שהינה מורה לבבית, חביבה ומכילה, עוטפת ומעודדת. השעורים עם אנבלה התקיימו בצורה מקצועית ברמות הגבוהות ביותר, בשילוב אווירה עליזה, מלאת צחוקים והומור. נעשה לימוד חווייתי בשילוב משחקים רבים, פעילויות מגוונות ששילבו כלים חווייתיים רבים. ביתי שמחה להגיע והתקדמה מאוד.

13/03/2018
שתף:
מ
מאור

מורה מצויינת. יודעת ללמד באופן מיקצועי. הייחס מכבד. ממליץ בחום.

13/03/2018
שתף:
מ
משה

מורה נהדרת ומקסימה. בזכות השיעורים הצלחתי לעבור את הפסיכומטרי.

13/03/2018
שתף:
o
ori

אנבלה מלמדת את הבן שלי שהוא בכיתה ה. ידענו שיש לו הרבה קשיים באנגלית אבל בשנה הזו הקושי ברור ביותר. הוא לומד עם אנבלה פעמיים בשבוע ו התחיל מלפני 4 חודשיםץ השיפור הוא גדולת וכמו כל הכוח שלו להתמודד. אנו מודים לאנבלה על העזרה ונתינה, אמפטיה ואכפטיות. איזו מורה. אין מילים !

12/03/2018
שתף: