מורה פרטי

מורה אלכסנדרה בר

לימוד שפה הוא כמו לימוד נהיגה על כלי תחבורה חדש. בעזרתה אפשר לנוע אל עולמות חדשים תרבויות, אנשים והרפתקאות.

בת 52. מרמת השרון - הרצליה. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(3 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-150
 

קצת עליי

שמי אלכסנדרה תרפיסטית באומנות ,ומתורגמנית במקצועי . שפת האם שלי היא ספרדית כמו כן התגוררתי עשר שנים בטורקיה. מלמדת שפות ילדים נוער ומבוגרים באהבה רבה כבר מעל עשור. תוכנית הלימודים שלי מותאמת היטב לצרכיי התלמיד ומבוססת על שנים של ניסיון בשטח. יש לי המון המון סבלנות ואמונה שלמה בהצלחה של כל תלמיד שמגיע אליי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ג
גלי

אלכסנדרה מורה מקצועית, נעימה ומעבירה את הלימוד בכיף והנאה. משקיעה רבות בהכנת השיעורים על מנת שיועברו בצורה מעניינת וטובה. ממליצה בחום על הלימודים עם אלכסנדרה.

04/07/2018
שתף:
מ
מיכל

ממליצה בחום לכל מי שמעוניין להתחיל ללמוד את השפה המופלאה הזו לגשת למורה המופלאה הזו :) אלכסנדרה עשירה בידע וניסיון וכל שיעור מלא באווירה טובה ונעימה. קשובה מאוד, סבלנית ומתאימה את עצמה במהירות לרמת התלמיד. נהינתי מכל רגע ומקווה לחזור ללמוד איתה בקרוב! תודה רבה על הכל !!

12/03/2018
שתף:
י
יובל

פניתי לאלכסנדרה עם אתגר לא פשוט:"רוצה ללמוד ספרדית, ברמה בסיסית, תוך ששה שבועות." זהו פרק הזמן שעמד לרשותי טרם נסיעתי לחו"ל במסגרת עבודתי. אלכסנדרה התגלתה כמקצוענית אמיתית. יצירתית ומחוייבת לאתגר שהצבתי. המפגשים הוכנו ביסודיות והחומר הועבר במקצועיות, בסבלנות ובקצב שתאם את יכולתי. בקיצור ממליץ בחום.

20/01/2018
שתף: