מורה פרטית אלינור דורי

מורה פרטית אלינור דורי

דוקטורנטית מצטיינת ומוסמכת ביבליותרפיה, מציעה שיעורים פרטיים במגוון מקצועות ולמגוון גילים, במרחב מכיל ומאפשר.

מגבעתיים. אוניברסיטה - בר אילן.
 
₪120 לשעה בבית התלמיד
₪100 לשעה בבית המורה
₪100-120

קצת עליי

- ליווי ועזרה בשיעורי הבית בכל מקצועות הלימוד לכיתות היסודי + הקניית הרגלי למידה נכונים. - שיעורים פרטיים בספרות, תנ"ך, לשון, הבעה, היסטוריה, חיבור, אזרחות, סוציולוגיה ופסיכולוגיה לחטיבת הביניים והתיכון. - ליווי אקדמי, לרבות עריכה לשונית ותוכנית לאקדמאים. כל זאת באווירה נעימה, במרחב מעצים ומחזק ובדגש על לימוד מותאם גיל, רמה וצרכים אישיים.

ערי לימוד

חוות דעת

י
יפית

אלינור דורי היא מורת הבית שלנו - אינטליגנטית, יסודית, נעימת הליכות ומסבירת פנים, בעלת יכולת בין אישית גבוהה. הגישה שלה לילדים יוצאת דופן ושתי בנותיי נהנות ללמוד איתה בכל פעם מחדש (כל אחת מהן לומדת עם אלינור פעמיים בשבוע, כבר קרוב לשנה). שיתוף הפעולה שלי עם אלינור בכל הנוגע לחומר הלימודי הנדרש ללימוד הינו חיובי ופורה ביותר ואני מוצאת אותה כאדם מסור, הגון וקשוב ללימוד.

14/06/2017
שתף:
ע
עמית

שמי עמית ואני סטודנטית שנה ראשונה לפסיכולוגיה וחינוך באוני' הפתוחה. אני לומדת עם אלינור קרוב לשנה ואנחנו נפגשות על בסיס שבועי לטובת כתיבת המטלות והמבחנים להם אני מחוייבת במסגרת התואר. אלינור מקסימה, חייכנית ומסורה מאד. הלמידה נעשית באוירה טובה וגורמת לי לחכות כל שבוע לשיעור הבא בידיעה שתמיד יש על מי לסמוך. בעזרת העבודה המשותפת שלנו הציונים שלי גבוהים וההתקדמות שלי ניכרת. אני ממליצה עליה מאד!

13/06/2017
שתף:
ס
סימה

אלינור היא הרבה יותר ממורה. לפני הכל היא אדם אכפתי, אמפתי, שדואגת באמת לתלמידים שלה וקשובה מאד לצרכיהם. במקביל לעבודתה המקצועית עם התלמיד, היא עובדת על חיזוק הבטחון העצמי וכך מאפשרת לתלמיד להגיע לשיעור, ובפרט למבחנים, בצורה שמאפשרת לו להצליח בגדול.

18/10/2016
שתף:
צ
ציפי

לאלינור יש גישה נהדרת לילדים! היא סבלנית וקשובה ומחוללת קסמים של ממש. היא העניקה לבני כלים רבים ופשוט לימדה אותו איך ללמוד ואפילו לאהוב את מה שהוא עושה. מאז, בני המליץ בעצמו לשני חברים שלו על אלינור, מה שאיפשר לא פעם ליצור קבוצות למידה בביתה במקצועות בהם התקשו הבנים.

17/10/2016
שתף:
נ
נחמה

אחרי ארבע מורות פרטיות, סוף סוף מצאנו את המורה המושלמת לבת שלי! נעימה, אדיבה, מעצימה, מכבדת ומעל לכל - מקצועית ויסודית מאד. אני ממליצה על אלינור בחום רב, אל תפספסו אותה.

16/10/2016
שתף:
ד
דני

את בני שלחתי לאלינור לאחר שהתקשה בשנה שעברה בלשון ותורה. כבר לאחר המפגש הראשון ביניהם חשתי בשינוי לטובה, כשהחשק שלו להכין שיעורי הבית עלה. לאחר שישה מפגשים ניכר שיפור גם בציונים ובמיומנויות הלמידה שלו. אני ממליצה בחום גדול על אלינור.

09/10/2016
שתף: