דלג על הניווט

מורה פרטי אליאור בכור

מורה פרטי אליאור בכור
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1996
אזור מגורים: 
פתח תקוה והסביבה
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מגיע מיחידה טכנולוגית המתעסקת במגוון של תחומים מעולם מדעי המחשב, בעל ניסיון מקצועי, יחסים בין אישיים גבוהים ואהבה למקצוע
תיאור המורה הפרטי: 
אני מגיע אליכם לאחר מספר שנים של לימודים וניסיון בתחום פיתוח תוכנה. אני בעל ניסיון רב בפיתוח במספר שפות תכנות וטכנולוגיות. במסגרת העבודה שלי פיתחתי מספר פרוייקטים שכללו לא מעט אתגרים ובעיות הנדסיות מורכבות, דבר שהקנה לי כלים להתמודדות עם בעיות טכניות וניהוליות. מנסיוני האישי וכמורה פרטי, הובלתי תלמידים וסטודנטים (ואף אנשים אשר רוצים להיחשף לעולם ההייטק) במסגרות של לימודי תיכון ותואר, ועזרתי להם לצלוח את הבגרויות, פרוייקטי הגמר והעבודות. הספקתי להכיר את הטעויות הנפוצות של התלמידים ובניתי לכם ארגז כלים המכיל בתוכו טיפים והכוונות כדי שתוכלו להתמודד עם בעיות חדשות באופן עצמאי. המומחיות שלי היא בשפת התכנות #c, בידי ניסיון פיתוח הכולל מספר רב של פרוייקטים בתחום ואני מכיר את השפה על כל רבדיה.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למדעי המחשב תכנות - יסודי, חטיבת ביניים, הכנה לבגרות 3 יח"ל, הכנה לבגרות 5 יח"ל, C Sharp, עקרונות שפות תכנות, תכנות מונחה עצמים
מורה פרטי למחשבים - הכרת המחשב
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי
אזור לימוד: 
פתח תקוה והסביבה, רמת גן - גבעתיים
ערי לימוד: 
רמת גן, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
במהלך העבודה המשותפת שלנו אדע להתאים את עצמי לכל אחד מכם, אדבר בשפה פשוטה ולא אשכח כמה קשה היא החשיפה הראשונית לעולם התכנות. כיוון שלא כולם מגיעים עם רקע וידע מהעולם, אשקיע את הזמן עד שתבינו את החומר.
מחירון מורה פרטי
110 - מחיר בבית המורה
120 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
04/09/2018, אלירן, 19
8
מורה אכפתי ודואג, יודע להעביר את החומר בצורה ברורה ולפי קצב הלימוד המתאים, לא מוותר עד שהתלמיד מבין באופן מלא את כל החומר ומרגיש מוכן לגשת למבחן. מומלץ ביותר !
5
01/09/2018, פזית, 52
מעל 10
אליאור בחור מאוד נחמד, הכין את הבן שלי לבגרות 5 יחידות במגמת מדעי המחשב בצורה מאוד מקצועית, נתן לו יחס אישי וישב איתו על הנקודות החלשות שהיו לו. הבן שלי הצליח להוציא 92 בבגרות. ממליצה בחום !!