מורה פרטי איציק  בלס

מורה פרטי איציק בלס

אני מורה למפוחית גיטרה יוקללה ומנדולינה מעל 25 שנות נסיון עם אישור הגשה עצמאית לבגרות 5 יחידות

ממודיעין והסביבה. בוגר בית ספר - בית ספר בארץ.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120
 

קצת עליי

הלימוד נעשה במקביל עם ליווי בשיעור לקבלת התמונה המוסיקלית המלאה. נגינה בהרכב מלא כחלק מתוכנית הלימוד. חומר עשיר ומגוון לכל רמות הנגינה בכלי. בוגרים שלי כיום מלמדים וגם מופיעים בארץ ובחו"ל. ספריות קטעים מעובדים לכל כלי עם מבחר סיגנונות. לימוד תאוריה תווים שמיעה ואילתור . לימודי מקצועות הגיטרה כוללים: קלאסי פלמנקו ליווי גיטרה בס למוד סגנונות רבים עם ציוד סאונד וציוד נלווה מהמשוכללים ביותר ספריית תווים ודיסקים ענקית אפשרויות הקלטת וידאו ואודיו במהלך שיעור ספר לימוד שפותח על ידי המתווה דרך ברורה לכל נושאי הלימוד:מושגי יסוד תוים טכניקה קלאסי תאורייה סולמות ליווי ואקורדים.

הוספת תגובה

ביקורות

א
איתן

שיעורי הנגינה מאוד מהנים, מלאים בלימוד שירים מאתגרים שנבחרים עם איציק. בנוסף איציק בונה הרכבים בקבוצות ללימוד נוסף.

02/05/2017
שתף:
כ
כרמי

איציק הוא מורה מעולה, מורה ערכי בעל ידע רחב מאוד, אשר נותן לתלמידיו ידע בנושאים רבים מעולם המוזיקה ובכלל. למדתי אצל איציק 4 שנים, במהלכן למדתי בעיקר גיטרה קלאסית אך בשיעורים של איציק לומדים גם על שאר מקצועות הגיטרה והנגינה. מהחוויה שלי עם איציק גיליתי אדם צנוע מורה טוב שמלא בידע רחב על מוזיקה וחוכמת חיים. אני שמח שלמדתי אצלו ואני ממליץ לכל אחד שירצה ללמוד נגינה, שילך אליו.

26/04/2017
שתף:
י
יפעת

איציק בלס הוא מורה ערכי ביותר, איכפתי ומשקיע בתלמידים מעבר למצופה. איציק חושף את התלמידים למגוון חומרים ופותח בפניהם עולם ומלואו בזכות הנגינה, הלמידה והקשר שיוצר עם התלמידים. אנו מלאי הערכה לעבודתו של איציק, מכבדים ומתרשמים לאורך כל השנים מתרומתו להתפתחות האישית וההשראה שאיציק מעביר לילדינו. תודה מעומק הלב יישר כוח

26/04/2017
שתף:
א
אדיר

אני כבר קרוב ל7 שנים אצל איציק. איציק הוא מורה מיוחד , סבלני, רגיש . בעל ידע עצום בתחום המוזיקה וגם בחיים . בן אדם שיכול לקחת אותך רחוק מאוד בכל דרך אפשרית וספציפית שמתאימה לתלמיד באופן אישי. מורה שכמו אבא ואכפת לו ממך והמדרך שאתה עובר. אני גאה שיש לי מורה כזה והלוואי שיהיו מורים כמוהו בכל הארץ .

26/04/2017
שתף:
נ
נעם

איציק מורה סבלני, מקצועי ואני מאוד אוהב לבוא לשיעורים. אחי ניר גם למד אצלנו 3 שנים. אני ממליץ בחום !!!!

25/04/2017
שתף:
ר
רותם

בס"ד איציק הוא מורה לגיטרה לבני בן ה 8. כל שיעור אצלו זו חוויה בפני עצמה. הבן חוזר תמיד עם חיוך וחשק של עוד... ממליץ בחום מנסיוני ונסיונם של אחרים. איש יקר ומקצועי לכל הגילאים!! הוא ואשתו מקסימים.

25/04/2017
שתף:
A
Ariella

איציק מורה מעולה! ביתי לומדת אצלו מספר שנים, וגם בני למד אצלו במשך שנים רבות. היכולות הדידקטיות של איציק, הידע המוסיקלי הרב שלו, הסבלנות, היכולת לגעת בתלמידים, לדחוף ולאתגר ומצד שני לתמוך ולהדריך יוצרת חווית למידה מצויינת.

25/04/2017
שתף:
ס
סיגל

איציק בלס, אדם מקצועי, אדיב, מדבר בגובה העיניים עם התלמידיים, נותן חופש מוסיקלי, מעודד ואף משמש כאב לא פעם בקיצור ממליצה בחום מורה נדיר....

20/06/2016
שתף:
M
Moti

שלום כתלמיד של איציק על גיטרה בס יחד עם בני שלומד גיטרה חשמלית , אפשר בהחלט להגיד כי זהו אחד המורים הכי מקצועיים וענייניים שפגשתי שיטת עבודה של איציק יעילה ומקצועית כאשר כל שיעור מועבר בצורה חוויתית , מורה מקסים !

31/05/2016
שתף:
ב
בני

איציק לימד אותי גיטרה בס לפני 3 שנים הגעתי קצת חסר בטחון בשל הגיל שלי והוא עודד ולימד בסבלנות מקצועיות והמון הומור יודע להיות חבר שצריך אבל יודע לשמור בלאנס כשצריך ולחזור מייד לרצינות ממליץ בחום ללמוד אצלו גם אם את/ה כבר לא ממש צעירים

31/05/2016
שתף: