דלג על הניווט

מורה פרטי אילן סודרי

מורה פרטי אילן סודרי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1988
אזור מגורים: 
אזור המרכז
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מורה מנוסה לגיטרה - ההצלחה מובטחת!
תיאור המורה הפרטי: 
- 100% הצלחות - מוזיקאי עם נסיון רב, כמו כן גם בתחום הלימוד, בעל ידע רחב במוזיקה (יוצא ב"ס רימון למוזיקה), אשר מסגל תכנית לימודית נוחה ומותאמת אישית לאופי התלמיד ולשאיפותיו! השיעור מתנהל באנרגיה טובה קלילה ומהנה, תוך שמירה על המטרה - להביא את התלמיד למצב שבו יעשיר את עצמו ויתקדם גם בצורה עצמאית - הן בנגינה והן בחשיבה המוזיקלית. כל זאת תוך עידוד ופיתוח היצירתיות שבו! במסגרת השיעורים נלמדים הנושאים הבאים: - לימודי תיאוריה - נגינה בכלי - פיתוח שמיעה - הלחנה וכתיבה - עיבוד והפקה מוזיקלית - הכרת כלים נוספים כגון פסנתר וכו' ישנם המון דרכים ללמוד, וקיימת דרך אחת להצליח - להנות מזה!
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, גיטרה, הלחנה, הפקה, עיבוד, פסנתר, קיובייס, תאוריה
אזור לימוד: 
בקעת אונו, מושבים במרכז, פתח תקוה והסביבה
ערי לימוד: 
גבעת שמואל, גני תקווה, יהוד, מגשימים, סביון, בני ברק, גבעתיים, קריית אונו, מזור, אור יהודה, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
למתחילים - לימוד נגינה ותיאוריה ע"י שימוש בתכנית מותאמת ללמידה בקבוצה. למתקדמים - דגש על עיבוד מוזיקלי + נגינה בהרכב. *חשוב מאוד שהתלמידים יהיו באותה רמה.
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
170 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
איתן טל
מורה מדהים יחיד מסוגו מלמד לעומק ונותן לתלמיד אפשרות להבין את המוזיקה,וליישם את הניגון גם לבד בבית בזכותו הצלחתי לשבת ולנגן לבד ללא אקורדים:)
26/07/2015
Moshe Benitah
מורה מצויין !!! לי אישית הייתה בעיה של לנגן מחוץ לקופסא, כלומר הייתי צריך לחזק את הרגש ואת הגרוב ואילן פתח לי עולם חדש של מוזיקה פשוטו כמשמעו. עברתי כמה וכמה מורים לגיטרה וכמעט הרמתי ידיים עד שפגשתי את אילן. אילן לימד אותי לחשוב מוזיקה - כמו מפיק, והכי חשוב הלימוד הכי מעניין שהיה לי לא משעמם ומהנה מאוד! . היום אני מלחין שירים ולחנים בכל סוגי הז?אנרים והכל בזכות אילן סודרי. חבל לפספס
06/08/2015
Tina Goldfarb
Great teacher I learned so much and had lots of fun while doing so! Ilan has a lot of patilence, knowledge and loves music which made me love music and love playing the guitar. You won't regret it if you choose Ilan to teach you
06/08/2015