מורה פרטי

מורה פרטי אילן הנסל

סטודנט לרפואה בשנה ג. מורה שמציב לעצמו כמטרה למצוא את נקודות החוזק והחולשה של כל תלמיד ולהתאים את צורת הלמידה באופן אישי

בן 29. ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

לאחר שחוויתי את קשיי הלמידה על בשרי בתקופת התיכון, בגלל צורת הלמידה המקובלת, הבנתי שלא כולנו בעלי אותם יכולות או צורת חשיבה. לכל אחד מתאימה דרך שונה בדרך להצלחה. צורת למידה מותאמת אישית, יכולה לנוע בין למידה ויזואלית-חווייתית המשלבת סרטונים קצרים וציורים לבין צורת הלמידה ה"קלאסית" והמוכרת יותר. היתרון ממנו שתלמידיי נהנים, הוא למידה משותפת ולא עוד הוראה "מבחוץ". שיתוף צורת חשיבה ולאו דווקא רק הוראה תבניתית יכולת חשיבה מפותחת, מאפשרת מיעוט שיעורים ויכולת עבודה עצמאית. הדבר מתאים במיוחד למי שמנסה לחסוך בהוצאות על שיעורים. נסיון רב בהוראה עומד מאחוריי וכמטרה ראשונה יש למצוא את החולשות והחוזקות הייחודיים לתלמיד. תלמיד המבין את חסרונותיו ויתרונותיו ידע לעבוד על מה שהוא באמת צריך וישתפר פלאים.

הוספת תגובה

ביקורות

נ
נועה

״תגיד לי ואשכח ,תראה לי ואולי אזכור ,שתף אותי ואבין״.. אילן הוא מורה מעולה שלא רק פותר תרגילים אלא משתף בצורת החשיבה שלו, דבר שמקנה את היכולת לפתור תרגילים גם אחרי השיעור. מורה מקצועי, שהיה קשוב אלי ולא פחות היה תמיד כיף ללמוד איתו גם כשזה לא היה קל.. מורה שהוא גם מנטור!מתאים למי שמחפש להוציא מעצמו את המיטב! ממליצה בחום רב! לא תתחרטו!

02/09/2019
שתף:
ע
עדי

מורה מצוין, למדתי המון ממליצה!!

11/11/2017
שתף:
ק
קרן

עד שאלמד להגיד את זה בצרפתית אכתוב זאת בעברית: חיפשתי לי מורה מניפיק לצרפתית ואז גיליתי את אילן, איש ומורה חרוץ, סבלני, ידען ומדרבן. בקיצור, אופי אירופאי. ממליצה בחום.

10/11/2017
שתף: