דלג על הניווט

מורה פרטית איילה קאופמן

מורה פרטית איילה קאופמן
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1987
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - סמינר הקיבוצים
משפט מפתח: 
בוגרת תואר בהוראה ותקשורת, בעלת ניסיון בליווי כתיבה אקדמאית מהצעד הראשון של ניסוח שאלת המחקר ועד לכתיבת המסקנות
תיאור המורה הפרטי: 
בוגרת תואר להוראה תקשורת וקולנוע עם ממוצע 91 . ולימודי סיימתי 3 עבודות אקדמאיות בציונים גבוהים ואשמח להעביר מהידע שלי במגוון תחומים : חשבונאות פיננסית א' וב', מאוחדים, ניתוח דוחות, סמינריונים, תורת המחירים, עבודות באנגלית ועוד. מלאה בסבלנות ורצון ללמד , ליווי סטודנטים וסיוע בכתיבת העבודות שלהם.ן, מהצעד הראשון גם בעבודות איכותניות: ניסוח שאלת המחקר, חיפוש החומרים, עריכת התוכן ועד לשלב כתיבת סיכום העבודה, בניית לוז מסודר ומפגש שבועי בוא נעבור על הדברים שנעשו כך שהסטודנט יסיים ויגיש את העבודה בזמן ויגיע להישגים גבוהים. #אפשרות לשיעור אונליין
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לחשבונאות - תיכון, אקדמיה, דוחות כספיים, חשבונאות פיננסית, מתמטיקה לחשבונאים
מורה פרטי לקריאה וכתיבה - כתיבה אקדמית
מורה פרטי לתקשורת - תיכון, אקדמיה, מבוא לתקשורת א, מבוא לתקשורת ב
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
100
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
17/03/2018, נטע, 36
מעל 10
איילה היא מורה פרטית ברמה גבוהה, קשובה עם הרבה סבלנות לצרכי התלמיד , יכולתו וקצב הבנתו . אני הגעתי לאיילה בלי כישורי למידה בסיסיים ואני יכולה להגיד שאיילה לימדה אותי איך ללמוד ובזכותה אני היום עושה תואר שני.. איילה לימדה אותי איך לכתוב סמינריון והיה לה חשוב מאוד רמת הכתיבה , דקדוק, ושהעבודה תהיה ממוקדת ואיכותית.. איילה מורה מאוד מסודרת, ומקפידה על סדר ומשמעת בעבודה ובלוח הזמנים.. המון תודה!
5
05/01/2017, שיראל, 30
10
בזכות איילה הצלחתי לסיים לכתוב את הסמינריון שלי! היא מקסימה אמתית עם המון סבלנות! יש לי בעיות של משמעת עצמית –איילה עזרה לי עם זה באמצעות מפגש שבועי בו נדרשתי כל פעם לבצע משימה חדשה שתקדם אותי עם העבודה, עד למפגש הבא שלנו. בנוסף במהלך השבוע הייתה מתקשרת לבדוק את קצב ההתקדמות שלי ומוודאת שאני יושבת לכתוב. בזכות שיטת העבודה שלה הגשתי את הסמינריון בזמן עם ציון גבוה!