מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה פרטי אור ספיר

החופש נגמר בנקודה A, המבחנים מתחילים בנקודה B ויש לכם רק X זמן להשלים פערים?? אני מזמין אותך לשיעור ולעשות סדר בבלאגן!

בן 31. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד

קצת עליי

מהנדס מכונות, בוגר אוניברסיטת ת"א וממשיך ללמוד את מקצועות המדעים בזמני הפנוי מתוך אהבה לתחום. במשך שנים לימדתי במכינה של אוניברסיטת ת"א(מצטיין סקרי הוראה), שם הצלחתי לעזור לאנשים ללא שום רקע קודם בתחום להתקבל למקצועות המדעים והנדסה באוניברסיטאות מובילות. אני בהחלט מאמין שעם סבלנות, יצירת עניין בחומר הנלמד והתאמת שיטת הלימוד, ניתן להביא את ההצלחה לכל מי שרוצה בכך. יש לי ניסיון רב בלימוד ילדים, בני נוער ובוגרים בכל הרמות, ורצון להוציא את המיטב מכל תלמיד עד שיגיע למטרות שהציב לו, בשגרה: חיזוק נקודות חלשות, עזרה בשיעורי בית, מתן תרגול, הכנה לבחנים, שיפור בגרויות תקופת מבחנים: מרתונים ושיעורים אינטנסיביים, פתרון בגרויות ומבחנים משנים קודמות בחופשים: רענון החומר והכנה לשנת הלימוד הבאה

הוספת תגובה

ביקורות

ד
דני

מצאתי את אור כחודשיים לפני הבגרות בפיזיקה, לאחר שהחלתתי כי עקב קבלת ציונים יחסית נמוכים בצורה עקבית, הגיע הזמן למורה פרטי. ראיתי ישר כי אור מבין את החומר ברמה נרחבת וכי ידע להסביר לי גם מעבר אם צריך כדי שהבין, כמו כן שלחתי לו המון תרגילים בזמן החופשי והוא ענה לי על כולם, ואף שיפר לי את עקרונות הסדר והארגון שבפיזיקה. בסופו של דבר קיבלתי ציון גבוה בבגרות בהרבה מציון ההגשה.

24/08/2018
שתף:
ד
דניאל

אור הוא מורה מצויין לדעתי. הוא ידע להסביר את החומר הנלמד בצורות שונות ומגוונות כך שאבין. ידעתי שהיו לי פערים להשלים ולמרות הכל אור הסביר לי גם את החומר היסודי שלמדתי מזמן כדי שנוכל להתקדם הלאה לנושאים הבאים אני מודה עד מאוד לזמן שהושקע בלמידה המשותפת, נהניתי לא רק בלמידה אלא גם מדי פעם ניהלנו שיחה על נושאים שמעניינים אותנו, צחקנו יחדיו ועוד.. במילים אחרות אני אסיר תודה על הזמן והעזרה בלמידה!

11/08/2018
שתף:
ד
דוראל

פשוט מדהים, אין לי מילים לתאר. הגעתי לאור לחוצה ומלאת חששות, אור ידע להרגיע אותי בעזרת הומור והעלאת הביטחון העצמי, גרם לי להאמין שאני אוכל להצליח ואכן כל קרה. פשוט מקסים אנושי שדורש בהצלחה שלי יותר ממני. כל כך שמחה שבחרתי בך! הפך את המתמטיקה מסינית גמורה בשבילי, למקצוע שאני כבר לא נרתעת ממנו. אין עלייך, ממליצה בחום!!

13/05/2018
שתף: