דלג על הניווט
מורה פרטי אור ספיר
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1989
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
החופש נגמר בנקודה A, המבחנים מתחילים בנקודה B ויש לכם רק X זמן להשלים פערים?? אני מזמין אותך לשיעור ולעשות סדר בבלאגן!
תיאור המורה הפרטי: 
מהנדס מכונות, בוגר אוניברסיטת ת"א וממשיך ללמוד את מקצועות המדעים בזמני הפנוי מתוך אהבה לתחום. במשך שנים לימדתי במכינה של אוניברסיטת ת"א(מצטיין סקרי הוראה), שם הצלחתי לעזור לאנשים ללא שום רקע קודם בתחום להתקבל למקצועות המדעים והנדסה באוניברסיטאות מובילות. אני בהחלט מאמין שעם סבלנות, יצירת עניין בחומר הנלמד והתאמת שיטת הלימוד, ניתן להביא את ההצלחה לכל מי שרוצה בכך. יש לי ניסיון רב בלימוד ילדים, בני נוער ובוגרים בכל הרמות, ורצון להוציא את המיטב מכל תלמיד עד שיגיע למטרות שהציב לו, בשגרה: חיזוק נקודות חלשות, עזרה בשיעורי בית, מתן תרגול, הכנה לבחנים, שיפור בגרויות תקופת מבחנים: מרתונים ושיעורים אינטנסיביים, פתרון בגרויות ומבחנים משנים קודמות בחופשים: רענון החומר והכנה לשנת הלימוד הבאה
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לביולוגיה - תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
מורה פרטי לפיסיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל, 5 יח"ל, מכינה, אקדמיה
מורה פרטי לשיעורי בית - אנגלית, חשבון, אחר
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel, Power Point, Word
אזור לימוד: 
רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, ראשל"צ והסביבה, חולון - בת ים, רמת השרון - הרצליה
ערי לימוד: 
הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, תל אביב -יפו, גבעתיים, קריית אונו, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, פתח תקווה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
ניתן לבצע הדרכה קבוצתית במספר דרכים: העברת שיעור פרונטלי ולימוד החומר/ פתרון בעיות אישיות לכל תלמיד תוך למידה קבוצתית/ תמיכה בשיעורי בית אישיים. כל קבוצה יכולה לבחור את מה שנכון עבורה.
מחירון מורה פרטי
100 - שיעור בבית המורה
120 - שיעור בבית התלמיד
60 - שיעור ניסיון ראשון
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
4
24/08/2018, דני, 20
10
מצאתי את אור כחודשיים לפני הבגרות בפיזיקה, לאחר שהחלתתי כי עקב קבלת ציונים יחסית נמוכים בצורה עקבית, הגיע הזמן למורה פרטי. ראיתי ישר כי אור מבין את החומר ברמה נרחבת וכי ידע להסביר לי גם מעבר אם צריך כדי שהבין, כמו כן שלחתי לו המון תרגילים בזמן החופשי והוא ענה לי על כולם, ואף שיפר לי את עקרונות הסדר והארגון שבפיזיקה. בסופו של דבר קיבלתי ציון גבוה בבגרות בהרבה מציון ההגשה.
5
11/08/2018, דניאל, 19
5
אור הוא מורה מצויין לדעתי. הוא ידע להסביר את החומר הנלמד בצורות שונות ומגוונות כך שאבין. ידעתי שהיו לי פערים להשלים ולמרות הכל אור הסביר לי גם את החומר היסודי שלמדתי מזמן כדי שנוכל להתקדם הלאה לנושאים הבאים אני מודה עד מאוד לזמן שהושקע בלמידה המשותפת, נהניתי לא רק בלמידה אלא גם מדי פעם ניהלנו שיחה על נושאים שמעניינים אותנו, צחקנו יחדיו ועוד.. במילים אחרות אני אסיר תודה על הזמן והעזרה בלמידה!
5
13/05/2018, דוראל, 26
מעל 10
פשוט מדהים, אין לי מילים לתאר. הגעתי לאור לחוצה ומלאת חששות, אור ידע להרגיע אותי בעזרת הומור והעלאת הביטחון העצמי, גרם לי להאמין שאני אוכל להצליח ואכן כל קרה. פשוט מקסים אנושי שדורש בהצלחה שלי יותר ממני. כל כך שמחה שבחרתי בך! הפך את המתמטיקה מסינית גמורה בשבילי, למקצוע שאני כבר לא נרתעת ממנו. אין עלייך, ממליצה בחום!!