דלג על הניווט
מורה פרטי אור מלכה
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1992
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - תל אביב
משפט מפתח: 
שלום, שמי אור - מורה מנוסה למתטמיקה ופסיכומטרי. מלמד עם קשב והתאמה ייחודית לצרכי התלמיד, עם סבלנות רבה.
תיאור המורה הפרטי: 
שלום שמי אור, מורה בעל ניסיון רב במתטיקה ובפסיכומטרי. את ניסוני בהוראת מתמטיקה רכשתי בתיכון 'ברנקו וייס' בת -ים. רובם הגדול של התלמידים הגיע עם רקע דל מאוד במתמטיקה, ולאחר עבודה פרטנית ומותאמת לכל תלמיד, רוב מוחלט של התלמידים עמד בהצלחה יתרה בבחינת הבגרות. חלק גדול מההצלחה היה טמון בערוץ התקשורת המשותף עם כל תלמיד, שסלל את הדרך לעמידה ביעדים המשותפים. כמורה לפסיכומטרי עבדתי ב-'קידום' במשך שנתיים, במהלכן הכנתי כיתות רבות לבחינת הפסיכומטרי. חלק מרכזי משיטת הלימוד שלי הוא לצעוד יחד עם התלמיד בדרך משותפת, בה אנחנו מגדירים מטרות ויעדים משותפים, כדי להבטיח הצלחה באתגרים הגדולים. מלמד עם חדווה רבה, ואמונה בכל תלמיד ותלמידה. כעת סטודנט מצטיין לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ומתגורר בתל אביב.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל, 4 יח"ל
מורה פרטי לסטטיסטיקה - הסקה סטטיסטית
מורה פרטי לפסיכומטרי - מילולי, כמותי, פרק אנגלית, חיבור
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
120 - מחיר בבית המורה
140 - מחיר בבית התלמיד
תגובות: 
5
18/05/2019, הדר
מעל 10
נעזרתי באור בשיעורים פרטיים לפני המבחן הפסיכומטרי(אחרי שקורס שנרשמתי אליו התברר כלא יעיל עבורי). אור הנו מורה יוצא דופן הן ברמה המקצועית והן ברמה האנושית, באכפתיות, ברצון לעזור ובהשקעה שלו. הוא שולט מבחינת הידע בכל התחומים הנדרשים בפסיכומטרי, וגם מורה טוב שיודע להסביר באופן ברור ובסבלנות. אור ידע לכוון אותי באיזה תחומים להשקיע ואיך ללמוד ועזר לי מאוד. אני ממליצה עליו מכל הלב.
5
17/05/2019, יוסי, 24
מעל 10
אור מורה מעולה! הוא אדם מקסים והיה לי מאוד נעים איתו ברמה האישית, וכמורה הוא היה מקצועי מאוד, בנינו יחד את תהליך הלמידה שלי, מיפינו את החוזקות והחולשות שלי ועבדנו עליהן. הוא היה אכפתי מאוד, ותרם מהניסיון שלו גם כמדריך פסיכומטרי וגם כסטודנט וכמי שבעצמו לומד להרבה בחינות. ממליץ עליו בחום!
5
16/05/2019, הדס, 22
4
למדתי אצל אור לקראת הפסיכומטרי בעיקר לחיבור, נושא שמאוד חששתי ממנו, אור סייע לי להתגבר על החששות ולרוץ על זה. אור מורה מאוד סבלני ומשקיע את כל כולו בשיעור כולל מתן דוגמאות המקלות רבות על ההבנה.
5
25/12/2018, דנה, 22
מעל 10
למדתי אצל אור תוך כדי קורס פסיכומטרי ששם לא הצלחתי ללמוד כמו שצריך ואין בכלל יחס אישי. אור עזר לי להשלים את כל הפערים ובזכותו הרגשתי שאני מוכנה למבחן. הוא תמיד קשוב וזמין לעזור גם לא בזמן שיעור, כשהיו לי שאלות שתרגלתי בבית. ממליצה בחום!!!
5
26/11/2018, אודי, 27
מעל 10
אור מורה נהדר. יש לו שילוב של סבלנות, ידע מקצועי ויכולת הוראה מעולה.הוא מתאים את הלימוד אליי אישית, ולפעמים אני מרגיש שהוא ממש קורא את הקשיים שלי, החזקות שלי, והחולשות שלי. לפני שהתחלתי ללמוד עם אור, מתמטיקה הייתה בשבילי מפלצת מפחידה ולא ידועה, ובעזרתו נכנסתי חזק לעניינים והתחלתי לחוות הצלחות. אור משקיע מעל ומעבר, עוזר גם בין השיעורים, ולא מפחד להיות כן. וחוץ מזה הוא בן אדם ממש ממש נחמד.
5
24/11/2018, נטע, 24
5
מורה נהדר, ספץ במתמטיקה! סבלני, מנחה והכי חשוב אחלה גבר. בזכותו כל נושא בכמותי נראה פשוט יותר, ממליצה בחום!