מורה פרטי אור מלכה

מורה פרטי אור מלכה

שלום, שמי אור - מורה מנוסה למתטמיקה ופסיכומטרי. מלמד עם קשב והתאמה ייחודית לצרכי התלמיד, עם סבלנות רבה.

בן 28. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪140 לשעה בבית התלמיד
₪120 לשעה בבית המורה
₪120-140

קצת עליי

שלום שמי אור, מורה בעל ניסיון רב במתטיקה ובפסיכומטרי. את ניסוני בהוראת מתמטיקה רכשתי בתיכון 'ברנקו וייס' בת -ים. רובם הגדול של התלמידים הגיע עם רקע דל מאוד במתמטיקה, ולאחר עבודה פרטנית ומותאמת לכל תלמיד, רוב מוחלט של התלמידים עמד בהצלחה יתרה בבחינת הבגרות. חלק גדול מההצלחה היה טמון בערוץ התקשורת המשותף עם כל תלמיד, שסלל את הדרך לעמידה ביעדים המשותפים. כמורה לפסיכומטרי עבדתי ב-'קידום' במשך שנתיים, במהלכן הכנתי כיתות רבות לבחינת הפסיכומטרי. חלק מרכזי משיטת הלימוד שלי הוא לצעוד יחד עם התלמיד בדרך משותפת, בה אנחנו מגדירים מטרות ויעדים משותפים, כדי להבטיח הצלחה באתגרים הגדולים. מלמד עם חדווה רבה, ואמונה בכל תלמיד ותלמידה. כעת סטודנט מצטיין לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ומתגורר בתל אביב.

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ה
הדר

נעזרתי באור בשיעורים פרטיים לפני המבחן הפסיכומטרי(אחרי שקורס שנרשמתי אליו התברר כלא יעיל עבורי). אור הנו מורה יוצא דופן הן ברמה המקצועית והן ברמה האנושית, באכפתיות, ברצון לעזור ובהשקעה שלו. הוא שולט מבחינת הידע בכל התחומים הנדרשים בפסיכומטרי, וגם מורה טוב שיודע להסביר באופן ברור ובסבלנות. אור ידע לכוון אותי באיזה תחומים להשקיע ואיך ללמוד ועזר לי מאוד. אני ממליצה עליו מכל הלב.

18/05/2019
שתף:
י
יוסי

אור מורה מעולה! הוא אדם מקסים והיה לי מאוד נעים איתו ברמה האישית, וכמורה הוא היה מקצועי מאוד, בנינו יחד את תהליך הלמידה שלי, מיפינו את החוזקות והחולשות שלי ועבדנו עליהן. הוא היה אכפתי מאוד, ותרם מהניסיון שלו גם כמדריך פסיכומטרי וגם כסטודנט וכמי שבעצמו לומד להרבה בחינות. ממליץ עליו בחום!

17/05/2019
שתף:
ה
הדס

למדתי אצל אור לקראת הפסיכומטרי בעיקר לחיבור, נושא שמאוד חששתי ממנו, אור סייע לי להתגבר על החששות ולרוץ על זה. אור מורה מאוד סבלני ומשקיע את כל כולו בשיעור כולל מתן דוגמאות המקלות רבות על ההבנה.

16/05/2019
שתף:
ד
דנה

למדתי אצל אור תוך כדי קורס פסיכומטרי ששם לא הצלחתי ללמוד כמו שצריך ואין בכלל יחס אישי. אור עזר לי להשלים את כל הפערים ובזכותו הרגשתי שאני מוכנה למבחן. הוא תמיד קשוב וזמין לעזור גם לא בזמן שיעור, כשהיו לי שאלות שתרגלתי בבית. ממליצה בחום!!!

25/12/2018
שתף:
א
אודי

אור מורה נהדר. יש לו שילוב של סבלנות, ידע מקצועי ויכולת הוראה מעולה.הוא מתאים את הלימוד אליי אישית, ולפעמים אני מרגיש שהוא ממש קורא את הקשיים שלי, החזקות שלי, והחולשות שלי. לפני שהתחלתי ללמוד עם אור, מתמטיקה הייתה בשבילי מפלצת מפחידה ולא ידועה, ובעזרתו נכנסתי חזק לעניינים והתחלתי לחוות הצלחות. אור משקיע מעל ומעבר, עוזר גם בין השיעורים, ולא מפחד להיות כן. וחוץ מזה הוא בן אדם ממש ממש נחמד.

26/11/2018
שתף:
נ
נטע

מורה נהדר, ספץ במתמטיקה! סבלני, מנחה והכי חשוב אחלה גבר. בזכותו כל נושא בכמותי נראה פשוט יותר, ממליצה בחום!

24/11/2018
שתף: