דלג על הניווט

מורה פרטי אורן אוחיון

מורה פרטי אורן  אוחיון
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1980
אזור מגורים: 
אזור ירושלים
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - הדסה ירושלים
משפט מפתח: 
מעביר את החומר בסבלנות וביעילות. המציאות היא נגזרת הדמיון.
תיאור המורה הפרטי: 
בעל תואר ראשון בצילום ותואר בתקשורת אינטראקטיבית. מרצה ומנחה מנוסה בתכנות ADOBE השונות, לקבוצות ויחידים. ידע מתקדם בתכנת פוטושופ, לייטרום, אילוסטרטור אינדזיין, אפטר אפקטס ופרמייר... שיעורי צילום לקבוצות ויחידים - הכרת המצלמה, סוגי עדשות, מאפייני הצילום, קומפוזיציה, אור, צילום פורטרטים ועוד. נועד עבור מתחילים, מתקדמים, פנסיונרים וסטודנטים שזקוקים לחיזוק לקראת פרוייקטים או בכלל. השיעור נעשה באופן יעיל, רגוע ולפי קצב הלקוח. אשמח מאוד לשתף אותך בידע וניסיון רב בתחום הגרפיקה, צילום, עריכת וידאו, צבע וקומפוזיציה. לא מהסביבה? ניתן לעשות שיעור אונליין... דבר/י איתי
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למחשבים - עיצוב גרפי, פוטושופ
מורה פרטי לעיצוב - פוטושופ
מורה פרטי לעריכת וידאו - After Effects, Final Cut Pro, Illustrator, Premiere
מורה פרטי לצילום - אומנותי, חוץ, סטודיו
אזור לימוד: 
ירושלים והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, רמת גן, ירושלים
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
70 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 10 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
עד 12 מפגשים. שיעורי צילום קבוצתי יעשה במינימום של 3 משתתפים. לימוד חוויתי הכולל ידע אמנותי לצד ידע טכני מתקדם. הבנת המצלמה, אור קומפוזיציה וצבע. הלימוד יכלול שיעורים בכיתה ושיעורי חוץ בשטח.
מחירון מורה פרטי
150
תגובות: 
5
17/07/2018, יאיר
1
ממליץ בחום! סבלני, זריז מקצועי מאוד, ליווי מלא ואיכותי!
5
21/05/2017, חגי, 37
מעל 10
ברצוני למליץ בחום על אורן אוחיון מדובר על מורה מציון צאוד משכמו ומעלה! משקיע רבות בתלמידים ומסייע גם מעבר לשעות הלימודים. שהקב"ה ימלא את ידך בכל טוב כל תלמיד שילמד אצלו רק ירוויח ניתן ליצור קשר עימי ב- 0548025690 או במייל: hagai101@walla.co.il
5
21/05/2017, צפניה, 42
מעל 10
אני למדתי עיצוב גרפי במכללה,היה לי די קשה אז פניתי לאורן,אני חייב לציין שזו פשוט חווייה ללמוד אצלו,לא רק ברמה המיקצועית,הוא בראש ובראשונה איכפתי,נותן מעבר למה שאתה מצפה הוא ליווה אותי עד פרוייקט הגמר שלי והמשיך להתעניין האם אני עוסק בתחום והאם אני מתקדם.חשוב לו מאוד שהתלמיד יהיה מקצועי ולא אחד שמרצה את הלקוחות, אני ממליץ בחום לכלמי שרוצה לחוות חוויית לימודים מהנה וברמה מיקצועית.
5
19/05/2017, אברהם, 44
מעל 10
אני הייתי תלמיד של אורן בקבוצה של שלוש אנשים. קיבלנו 17 שיעורים. אין ספק שהוא בעל ניסיון רב. הוא מסביר בצורה מאוד ברורה ובסבלנות. במשך שיעור הוא נותן הרבה ידע ולמידה תהיה הרבה יותר אפקטיבית אם תהיו מוחנים לשיער הבא ומסוגלים לקבלג את מה שהוא יכול לתת.עכשיו אני כבר עובד בתחום. אני מואד ממליץ!!!
5
17/05/2017, מירי, 29
מעל 10
פניתי לאורן כאשר הייתי צריכה עזרה לקראת פרוייקט הגמר שלי בבצלאל. הייתי מאוד לחוצה וחוששת ואורן הקשיב ונתן פתרונות. גם מהבחינה האמנותית וגם מהבחינה הטכנית. למדתי אפטר אפקטס ברמה טובה שיכולתי אח"כ לעבוד בתחום, עזרה בעריכת וידיאו ובנוסף לקחתי כמה שיעורים בצילום והשתפרתי מאוד. ממליצה בחום למי שרוצה מורה שעוזר ומקדם בכמה תחומים ומשקיע בתלמיד.