מורה אורן אוחיון

מעביר את החומר בסבלנות וביעילות. המציאות היא נגזרת הדמיון.

מאזור ירושלים. בוגר מכללה - הדסה ירושלים.
(5 ביקורות) 1 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪150 לשעה בבית התלמיד
₪130 לשעה בבית המורה
₪130-150

קצת עליי

שיעורי אונליין במחירים מוזלים. מרצה ומנחה מנוסה בתכנות ADOBE השונות, ליחידים וקבוצות. ידע מתקדם בתכנת פוטושופ, לייטרום, אילוסטרטור אינדזיין, אפטר אפקטס ופרמייר... שיעורי צילום - הכרת המצלמה, סוגי עדשות, מאפייני הצילום, קומפוזיציה, אור, צילום פורטרטים ועוד. נועד עבור מתחילים, מתקדמים, פנסיונרים וסטודנטים שזקוקים לחיזוק לקראת פרוייקטים או בכלל. השיעור נעשה באופן יעיל, רגוע ולפי קצב הלקוח. אשמח מאוד לשתף אותך בידע וניסיון רב בתחום הגרפיקה, צילום, עריכת וידאו, צבע וקומפוזיציה. לא מהסביבה? ניתן לעשות שיעור אונליין... דבר/י איתי

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

י
יאיר

ממליץ בחום! סבלני, זריז מקצועי מאוד, ליווי מלא ואיכותי!

17/07/2018
שתף:
ח
חגי

ברצוני למליץ בחום על אורן אוחיון מדובר על מורה מציון צאוד משכמו ומעלה! משקיע רבות בתלמידים ומסייע גם מעבר לשעות הלימודים. שהקב"ה ימלא את ידך בכל טוב כל תלמיד שילמד אצלו רק ירוויח ניתן ליצור קשר עימי ב- 0548025690 או במייל: hagai101@walla.co.il

21/05/2017
שתף:
צ
צפניה

אני למדתי עיצוב גרפי במכללה,היה לי די קשה אז פניתי לאורן,אני חייב לציין שזו פשוט חווייה ללמוד אצלו,לא רק ברמה המיקצועית,הוא בראש ובראשונה איכפתי,נותן מעבר למה שאתה מצפה הוא ליווה אותי עד פרוייקט הגמר שלי והמשיך להתעניין האם אני עוסק בתחום והאם אני מתקדם.חשוב לו מאוד שהתלמיד יהיה מקצועי ולא אחד שמרצה את הלקוחות, אני ממליץ בחום לכלמי שרוצה לחוות חוויית לימודים מהנה וברמה מיקצועית.

21/05/2017
שתף:
א
אברהם

אני הייתי תלמיד של אורן בקבוצה של שלוש אנשים. קיבלנו 17 שיעורים. אין ספק שהוא בעל ניסיון רב. הוא מסביר בצורה מאוד ברורה ובסבלנות. במשך שיעור הוא נותן הרבה ידע ולמידה תהיה הרבה יותר אפקטיבית אם תהיו מוחנים לשיער הבא ומסוגלים לקבלג את מה שהוא יכול לתת.עכשיו אני כבר עובד בתחום. אני מואד ממליץ!!!

19/05/2017
שתף:
מ
מירי

פניתי לאורן כאשר הייתי צריכה עזרה לקראת פרוייקט הגמר שלי בבצלאל. הייתי מאוד לחוצה וחוששת ואורן הקשיב ונתן פתרונות. גם מהבחינה האמנותית וגם מהבחינה הטכנית. למדתי אפטר אפקטס ברמה טובה שיכולתי אח"כ לעבוד בתחום, עזרה בעריכת וידיאו ובנוסף לקחתי כמה שיעורים בצילום והשתפרתי מאוד. ממליצה בחום למי שרוצה מורה שעוזר ומקדם בכמה תחומים ומשקיע בתלמיד.

17/05/2017
שתף: