מורה פרטית אורית בן אליעזר

מורה פרטית אורית בן אליעזר

מורה סבלנית, בעלת ניסיון וידע רבים, מסייעת לתלמידים בכיתות לימוד שונות. מחירים נוחים: א-ו 70 שח, ז-ט 80 שח, י-יב: 100.

בת 64. מרמת גן. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪80 לשעה בבית המורה
₪80
 

קצת עליי

השיעורים מותאמים לכל רמה של תלמידים. הם מתנהלים באווירה נעימה, ושמים דגש על פיתוח מיומנויות שונות. לא פחות חשוב - במחירים הוגנים! בכיתות היסוד השיעורים ניתנים בכל מקצועות הלימוד, לפי צורכי התלמיד/ה והוריו/ה. בחטיבת הביניים ובתיכון השיעורים ניתנים בערבית, לשון עברית ואנגלית. במהלך השיעורים אני עומדת בקשר רציף עם ההורים. חשוב לי להאזין ולסייע, אם אני יכולה, בכל דרך. אחד הדברים החשובים לדעתי בלמידה, הוא הקניית כלים לתלמידים לפתח מיומנויות לימוד בתחומים השונים בכוחות עצמם. בעיני, הצלחה היא הדבר החשוב ביותר לעידוד המוטיבציה. אפשר להביא כל תלמיד להצלחה, בצעדים קטנים המותאמים ליכולותיו. נדרשים רק סבלנות, ידע דידקטי ואווירה נעימה ונינוחה. כל אלה חשובים לי מאוד ומאפיינים את השיעורים שלי.

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורי

מורה מצויינת. מסבירה מעולה!

04/12/2019
שתף:
מ
מעיין

שני הבנים שלי לומדים אצל אורית. הם לומדים אצלה עברית ואנגלית. הם הולכים לשיעורים עם הרבה מוטיבציה. בהתחלה חששתי מהמחירים הנמוכים יחסית. כששאלתי את אורית היא ענתה לי ככה: אם הילד רוצה ללמוד, ולהורים חשוב שילמד, אין סיבה שהם יצטרכו לקחת משכנתה נוספת כדי לעזור לילד שלהם. כל הכבוד לה. גם מורה מצוינת וגם בן אדם!

23/11/2019
שתף:
י
יסמין

הלוואי שאורית הייתה המורה של הבת שלי גם בבית הספר.. אין משהו שהיא לא יודעת לפשט ולהסביר בצורה ברורה וכייפית. הבת שלי פשוט מתה עליה! רואים שיש לה המון ניסיון וזה עושה את כל ההבדל בין המורים האחרים שניסנו לפניה. ממליצה על אורית הכי בחום שיש!

21/11/2019
שתף:
ש
שרון

ממליצה בחום!! הבן שלי ממש מחכה לשיעורים עם אורית! היא מורה מדהימה, משקיעה המון ורואים שמאוד אכפת לה מהתלמידים. אורית קידמה את הבן שלי באנגלית בצורה משמעותית!

21/11/2019
שתף:
ר
רןני

מורה מיוחדת וסבלנית מאוד. מסבירה מצוין ומוצאת תמיד דרך להקל.אווירה ממש טובה בשיעור.

14/11/2019
שתף: