דלג על הניווט
מורה פרטית אוה גולדברג
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1952
אזור מגורים: 
תל אביב-יפו
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
HOLA אני אוה, ילידת אורוגואי, ספרדית היא שפת האם שלי. הוסמכתי בINSTITUTO CERVANTES (השלוחה אקדמית של שגרירות ספרד)
תיאור המורה הפרטי: 
אני מלמדת בביתי בתל אביב שיעורים פרטים המותאמים לקצב ולמטרות של הסטודנט, גם להכנה למבחן עבור דרכון ספרדי. כמו כן אני מלמדת בחברות היי טק לפרטים ולקבוצות קטנות. אתם תלמדו לדבר כבר מהשיעור הראשון בשיטה אינטראקטיבית, אפקטיבית ומעודכנת. למי זה מתאים? לכל מי שרוצה לתקשר בספרדית: למוצ'ילרוס או תרמילאים לפני או אחרי טיול בדרום אמריקה, הכנה לדרכון ספרדי,לחברות שמקיימות קשרים עם חו"ל, לאנשי היי טק, לסטודנטים הרוצים ללמוד בחו"ל ולכל אוהבי ספרדית, לאנשי עסקים. בתום הקורס תוכלו לספר על עצמכם: על משפחתכם, על מקום מגורכם, על תכניות לעתיד. תוכלו להסתדר במסעות: בתחנות מרכזיות ,בחנויות, בבתי קפה במסעדות ומי שירצה גם בעסקים.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לספרדית - מתחילים, מתקדמים
אזור לימוד: 
תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
2 עד 3 תלמידים
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
18/10/2018, אודי, 63
מעל 10
הגעתי לאוה בכוונה ללמוד מספר חודשים ונשארתי מעל שלוש שנים. זאת כי אוה מלמדת בצורה שיטתית ומסודרת עם ספרים ספרדים מעולים, הכל באווירה נעימה ומהנה. כשהגעתי לאוה לא ידעתי להוציא מילה מהפה בספרדית ולאחר כ-8 חודשים כבר עברתי את מבחני ה-DELE בכתב ובע"פ. אוה היתה קשובה גם לבקשות האישיות שלי לגבי אופן הלימוד (הגעתי עם מעט ידע תאורטי מוקדם) וידעה להתאים את השיעורים ליכולותי. מומלץ בחום!
5
09/10/2018, רוני, 23
מעל 10
למדתי עם אווה לקראת בחינת DELE A2. הגעתי לאווה בעקבות אבי, שניגש גם הוא לבחינה לאחר לימוד מוצלח אצלה. הלימוד עם אווה היה מעשיר ומהנה. הגעתי לאווה ללא רקע קודם. בשל לחץ בזמן מסיבות אישיות שלי ניגשתי לבחינה לאחר כ-4 חודשים. אווה בנתה לי תוכנית מותאמת אישית כך שהגעתי לבחינה מוכנה בצורה מקסימלית. מעבר למעבר הבחינה, בזכות אווה הגעתי לרמה טובה של דיבור, קריאה וכתיבה. ממליצה עליה בחום!
5
28/07/2018, Deb, 36
מעל 10
Eva is a friendly, personable and committed teacher, she was well prepared for every class and really seamed to care about my progress. I came to her with very rusty Spanish needing to pass the DELE exam within a very short time frame. With her professional help I passed the exam first time and I am very grateful for her help
5
10/02/2018, מאיר, 55
מעל 10
הגעתי ללא ידע בספרדית. הלימוד נמשך שנתיים. בתחילה שעה בשבוע ובהמשך שעתיים בשבוע. הלימוד היה מהנה וללא פשרות מצדה של אוה. בין השעורים רק תרגלתי דיבור בזמן נהיגה באמצעות שעורי פימסלר שיש באמזון. לפי המבחן עשיתי קורס קצר של סרבנטס שכלל ארבע פגישות הכנה לבחינה. ההכנה לבחינה אצל אווה הייתה מצוינת. עשיתי את הבחינה בקלות, בלי לחץ של זמן. הרגשתי מוכן ומתורגל מצויין. ממליץ מאוד!
5
24/09/2017, שירלי, 28
מעל 10
למדתי אצל אוה לבמחן DELE. אני דוברת ספרדית מהבית, אך ללא ידע בחוקי השפה וחוסר ביטחון בדיבור וכתיבה. בעזרת אוה למדתי את כל החוקים, צברתי הרבה ביטחון, והיום אני מדברת וכותבת בספרדית באופן חופשי. בנוסף, אוה נתנה לי המון תרגילים מיועדים למבחן אליו ניגשתי, ככה שביום המבחן לא היו לי בכלל הפתעות. כל מה שהופיע במבחן, עברנו עליו בשיעורים. אוה לא רק מורה נהדרת אלא גם אישה מקסימה!! ממליצה בחום!!!
5
26/11/2016, יגאל, 30
מעל 10
למדתי אצל אווה במשך כשלושה חודשים למבחן הDELE לקבלת אזרחות ספרדית. אווה מורה מעולה, שמה דגש על הפרטים החשובים בלימוד ובאמת רוצה בהצלחת התלמיד. ידיעתי בשפה זו הייתה יחסית בסיסית אז לקחתי קורס במכון סרוונטס ובמקביל והגעתי לאווה על מנת לחזק את הספרדית המדוברת וגם הכתיבה בשפה זו ואכן היה שיפור משמעותי בשיעורים הפרטיים עמה. ניגשתי למבחן מוכן ובטוח בעצמי ובהצלחתי בו.
5
18/08/2016, יובל, 51
מעל 10
הגעתי לאווה לאחר 8 חודשים במכון סרוונטס, כדי שתכין אותי לקראת בחינת ה- DELE A2. במשך חודשיים אווה לימדה אותי את החומר של A2, חיזקה תחומים חלשים שלא קלטתי בכיתה ותירגלה איתי את נושאי הבחינה. קיבלתי מאווה יחס אישי שמטבע הדברים לא ניתן לקבל בכיתה עם עוד תלמידים. כל שיעור היה מוכן ומושקע מבחינת החומר וההתקדמות ושיעורי הבית. בזכות אווה הגעתי לבחינה ברמת מוכנות גבוהה, ועברתי אותה בהצלחה. ממליץ מאוד.
5
31/01/2016, נחמן, 74
מעל 10
אני לומד אצל אווה החל מקיץ 2015. במהלך התקופה הקצרה הצלחתי להגיע לשלב בו אני קורא , כותב ואף מדבר (מעט) ספרדית. השיטה בה אווה מלמדת מאד יעילה וכוללת ספרי לימוד בהתאם לרמת התלמיד וכן קובצי וידאו אותם שולחת אווה באופן שוטף המאפשרים תרגול בבית, הן בהבנת הנקרא (כתוביות) והן בהבנת הנשמע. יש גם שיעורי בית אשר עוזרים מאד להתקדם בחומר. השיעורים הינם באווירה נעימה. אני ממליץ מאד על אווה.
5
24/12/2015, דורון, 56
מעל 10
הגעתי לאוה על מנת לשפר את השפה שלי כחלק מהמקצוע שלי - מורה דרך. את הספרדית למדתי די מזמן עוד במהלך ואחרי הצבא כשטסתי לחו"ל. חיפשתי מורה שתדע להקפיץ אותי לרמה שאוכל להדריך אנשים דוברי ספרדית משום שהשפה שלי עדיין לא הספיקה למטרה זו. הגישה של אוה מאוד מתקדמת, היא יודעת בדיוק מה אני צריך ועוזרת לי לנסח משפטים בצורה שתתאים להדרכה ולמסרים. כמורה דרך מאוד חשוב לי דיוק ותרגול שקיימים בשיטה של אוה.
Itamar Berti
רק בגלל היחס האישי..!!! כשהגעתי לאוה היו ברשותי אוצר מילים נרחב וידע כללי, אוה ידעה להתאים את השיעורים בדיוק לרמתי בעזרת ספר מיוחד למתקדמים ושיעורים אינטראקטיביים (סרטים מהקולנוע הארגנטינאי, מוסיקה וכו) . לאחר ניסיון רב בשיעורים קבוצתיים במכון אחר בתל אביב רצוני לומר שאין תחליף למורה פרטי ואוווה עושה זאת באופן מצוין ועם מבטא אורוגוואי מתגלגל . כיום אני עובד בתחום ומדריך נוער המגיע ממדינות אמריקה הלטינית. המון מזה בזכותך אוה! לשאלות: itamar.berti8@gmail.com או בפייס itamar berti
06/08/2015
Alma Seroussi
אווה מורה מסורה, משקיענית ומוצאת תמיד דרכים יצירתיות להתקדם לפי הרמה של כל אחד. לצד לימודים "פורמליים" מספרי לימוד למדנו דרך שירים, סרטים, מגזינים וכיוב'. למדתי אצל אווה כתשעה חודשים והצלחתי להגיע לרמה שאיפשרה לי לעבור מבחן קבלה לאוניברסיטה בספרד. עכשיו אני גרה ולומדת בספרד ומצליחה להסתדר עם ספרדית גם ברמה היומיומית וגם ברמה האקדמית, דבר שלא יכולתי לדמיין בתחילת השנה. העובדות מדברות בעד עצמן. ללמוד עם אווה זה יותר ממומלץ למי שרוצה ללמוד את הבסיס בצורה טובה, להתקדם מהר ותוך כדי גם להנות :)
27/11/2014