מורה פרטית אוה גולדברג

מורה פרטית אוה גולדברג

ללמוד ספרדית בלי לצאת מהבית - שיעורי אונליין פרטיים המותאמים לקצב ולמטרות של התלמיד/ה

בת 68. מתל אביב-יפו. בוגרת אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪150 לשעה בבית המורה
₪150

קצת עליי

ללמוד ספרדית בלי לצאת מהבית - שיעורי אונליין פרטיים. שמי אוה, אני ישראלית מאורוגוואי ומורה פרטית לספרדית. מעבירה גם שיעורים מהבית, עם חומרים ייעודיים ללמידה מרחוק ושיטת לימוד עדכנית ואפקטיבית. כל השיעורים מותאמים לקצב ולמטרות של הסטודנט, ומתאימים למוצ'ילרוס לפני או אחרי הטיול בדרום אמריקה; לאנשים שמעוניינים להוציא דרכון ספרדי; לחַברות ואנשי עסקים; לסטודנטים הרוצים ללמוד בחו"ל; ולכל אוהבי הספרדית באשר הם. אצלי תתחילו לדבר כבר מהשיעור הראשון, ועם הזמן תלמדו לנהל שיחות מעמיקות ולהסתדר בארצות דוברות ספרדית, ואפילו תוכלו לנהל קשרי עסקים עם אנשים שדוברים את השפה.

תחומי לימוד

ערי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

א
אודי

הגעתי לאוה בכוונה ללמוד מספר חודשים ונשארתי מעל שלוש שנים. זאת כי אוה מלמדת בצורה שיטתית ומסודרת עם ספרים ספרדים מעולים, הכל באווירה נעימה ומהנה. כשהגעתי לאוה לא ידעתי להוציא מילה מהפה בספרדית ולאחר כ-8 חודשים כבר עברתי את מבחני ה-DELE בכתב ובע"פ. אוה היתה קשובה גם לבקשות האישיות שלי לגבי אופן הלימוד (הגעתי עם מעט ידע תאורטי מוקדם) וידעה להתאים את השיעורים ליכולותי. מומלץ בחום!

18/10/2018
שתף:
ר
רוני

למדתי עם אווה לקראת בחינת DELE A2. הגעתי לאווה בעקבות אבי, שניגש גם הוא לבחינה לאחר לימוד מוצלח אצלה. הלימוד עם אווה היה מעשיר ומהנה. הגעתי לאווה ללא רקע קודם. בשל לחץ בזמן מסיבות אישיות שלי ניגשתי לבחינה לאחר כ-4 חודשים. אווה בנתה לי תוכנית מותאמת אישית כך שהגעתי לבחינה מוכנה בצורה מקסימלית. מעבר למעבר הבחינה, בזכות אווה הגעתי לרמה טובה של דיבור, קריאה וכתיבה. ממליצה עליה בחום!

09/10/2018
שתף:
D
Deb

Eva is a friendly, personable and committed teacher, she was well prepared for every class and really seamed to care about my progress. I came to her with very rusty Spanish needing to pass the DELE exam within a very short time frame. With her professional help I passed the exam first time and I am very grateful for her help

28/07/2018
שתף:
מ
מאיר

הגעתי ללא ידע בספרדית. הלימוד נמשך שנתיים. בתחילה שעה בשבוע ובהמשך שעתיים בשבוע. הלימוד היה מהנה וללא פשרות מצדה של אוה. בין השעורים רק תרגלתי דיבור בזמן נהיגה באמצעות שעורי פימסלר שיש באמזון. לפי המבחן עשיתי קורס קצר של סרבנטס שכלל ארבע פגישות הכנה לבחינה. ההכנה לבחינה אצל אווה הייתה מצוינת. עשיתי את הבחינה בקלות, בלי לחץ של זמן. הרגשתי מוכן ומתורגל מצויין. ממליץ מאוד!

10/02/2018
שתף:
ש
שירלי

למדתי אצל אוה לבמחן DELE. אני דוברת ספרדית מהבית, אך ללא ידע בחוקי השפה וחוסר ביטחון בדיבור וכתיבה. בעזרת אוה למדתי את כל החוקים, צברתי הרבה ביטחון, והיום אני מדברת וכותבת בספרדית באופן חופשי. בנוסף, אוה נתנה לי המון תרגילים מיועדים למבחן אליו ניגשתי, ככה שביום המבחן לא היו לי בכלל הפתעות. כל מה שהופיע במבחן, עברנו עליו בשיעורים. אוה לא רק מורה נהדרת אלא גם אישה מקסימה!! ממליצה בחום!!!

24/09/2017
שתף:
י
יגאל

למדתי אצל אווה במשך כשלושה חודשים למבחן הDELE לקבלת אזרחות ספרדית. אווה מורה מעולה, שמה דגש על הפרטים החשובים בלימוד ובאמת רוצה בהצלחת התלמיד. ידיעתי בשפה זו הייתה יחסית בסיסית אז לקחתי קורס במכון סרוונטס ובמקביל והגעתי לאווה על מנת לחזק את הספרדית המדוברת וגם הכתיבה בשפה זו ואכן היה שיפור משמעותי בשיעורים הפרטיים עמה. ניגשתי למבחן מוכן ובטוח בעצמי ובהצלחתי בו.

26/11/2016
שתף:
י
יובל

הגעתי לאווה לאחר 8 חודשים במכון סרוונטס, כדי שתכין אותי לקראת בחינת ה- DELE A2. במשך חודשיים אווה לימדה אותי את החומר של A2, חיזקה תחומים חלשים שלא קלטתי בכיתה ותירגלה איתי את נושאי הבחינה. קיבלתי מאווה יחס אישי שמטבע הדברים לא ניתן לקבל בכיתה עם עוד תלמידים. כל שיעור היה מוכן ומושקע מבחינת החומר וההתקדמות ושיעורי הבית. בזכות אווה הגעתי לבחינה ברמת מוכנות גבוהה, ועברתי אותה בהצלחה. ממליץ מאוד.

18/08/2016
שתף:
נ
נחמן

אני לומד אצל אווה החל מקיץ 2015. במהלך התקופה הקצרה הצלחתי להגיע לשלב בו אני קורא , כותב ואף מדבר (מעט) ספרדית. השיטה בה אווה מלמדת מאד יעילה וכוללת ספרי לימוד בהתאם לרמת התלמיד וכן קובצי וידאו אותם שולחת אווה באופן שוטף המאפשרים תרגול בבית, הן בהבנת הנקרא (כתוביות) והן בהבנת הנשמע. יש גם שיעורי בית אשר עוזרים מאד להתקדם בחומר. השיעורים הינם באווירה נעימה. אני ממליץ מאד על אווה.

31/01/2016
שתף:
ד
דורון

הגעתי לאוה על מנת לשפר את השפה שלי כחלק מהמקצוע שלי - מורה דרך. את הספרדית למדתי די מזמן עוד במהלך ואחרי הצבא כשטסתי לחו"ל. חיפשתי מורה שתדע להקפיץ אותי לרמה שאוכל להדריך אנשים דוברי ספרדית משום שהשפה שלי עדיין לא הספיקה למטרה זו. הגישה של אוה מאוד מתקדמת, היא יודעת בדיוק מה אני צריך ועוזרת לי לנסח משפטים בצורה שתתאים להדרכה ולמסרים. כמורה דרך מאוד חשוב לי דיוק ותרגול שקיימים בשיטה של אוה.

24/12/2015
שתף: