דלג על הניווט
מורה פרטית אודליה בראשי
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1990
אזור מגורים: 
רמת השרון - הרצליה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - הקריה האקדמית אונו
משפט מפתח: 
מורה מנוסה לפיתוח קול ופסנתר-מלמדת את כלל הסגנונות-ממוסיקה קלה-ג'אז,פופ,רוק,ישראלי,מזרחי,ועד קלאסי
תיאור המורה הפרטי: 
מורה בעלת ניסיון בלימודי פיתוח קול ופסנתר -מלמדת בבתי ספר מובילים בארץ למוסיקה. מלמדת בביתה ברמת השרון (גבול הרצליה) מלמדת בכל הסגנונות ממוסיקה קלה, פופ , רוק , מזרחי - ים תיכוני ועד קלאסי, אופרה ואריות. בעלת תואר ראשון במוסיקה רב תחומית מבית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו. בשיעור נעבוד על נשימה נכונה, חימום קולי, הרחבת מנעד ,דיקציה, פיתוח שמיעה, אינטרפטציה אישית, והגשה, נעבוד על שירים שונים ומגוונים על פי בחירה של המורה והתלמיד כאחד. אפשרות לכמה שיעורים ממוקדים לפני בחינות, אודישנים,להקה צבאית וכו'.. בנוסף מלמדת אורגן\אורגנית\קלידים למתחילים. השיעור מתאים לכל הגילאים, לכל תלמיד תבנה תוכנית אישית ע"פ היעדים ועל פי היכולות וההתקדמות האישית. יחד נגיע הכי רחוק שאפשר :)
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, הלחנה, פיתוח קול, פיתוח שמיעה, פסנתר, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
רמת השרון - הרצליה, רעננה - כפר סבא, תל אביב-יפו
ערי לימוד: 
הרצליה, רמת השרון, רעננה, תל אביב -יפו
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
160 - שיעור פרטי של 60 דקות בבית המורה.
140 - שיעור פרטי 60 דקות -מחיר לחיילים .
130 - שיעור 45 דקות בבית המורה
תגובות: 
3
21/01/2019, פיקדו, 24
1
חחח
5
04/12/2016, מאור, 19
8
הגעתי לאודליה לפני חודשיים אחרי שחיפשתי תקופה מורה וקבלתי המלצות עליה. אני חייב להודות שכבר בשיעור הראשון ראיתי בחורה נחמדה מאוד אך גם רצינית ושאפתנית. אודליה לא מוותרת לרגע בשיעור , ודורשת את הרמה והמאמץ הגבוה ביותר (גם מבחור בן 16 :) רואים שבאמת חשוב לה התקדמות התלמיד , ואם זאת שירגיש נוח וכיף בשיעורים. אני באמת ממליץ בחום לכל מי שרוצה להתקדם בצורה הטובה ביותר.
5
03/12/2016, מתן , 22
מעל 10
לומד אצל אודליה בערך כבר חצי שנה. הגעתי אליה אחרי הרבה המלצות ששמעתי מאנשים שונים. חייב להודות שלא ציפיתי לרמה כל כך גבוה והתקדמות כזאת. רואים שאודליה יודעת מה היא עושה ומבינה מאוד מה נכון לכל אחד. נוסע אליה כל שבוע במיוחד מאשדוד לתת אביב מרוב שאני מרגיש שזה שווה את זה !
5
01/12/2016, אביה, 26
מעל 10
הגעתי לאודליה לפני חצי שנה. באמת אין מילים שיסבירו כמה היא מדהימה. תרמה לי המון גם מבחינה מקצועית וגם ברמה האישית. הכי מומלצת בעולם :)
5
24/11/2016, יפעת, 28
מעל 10
למדתי עם אודליה אחרי שעברתי כמה מורי פיתוח קול שלא ענו לצרכים שלי לצערי... עם אודליה התקדמתי ורכשתי כלים ומיומנויות רבות. שווה כל שקל שהשקעתי. ממליצה בחום!!
5
24/11/2016, מיכל, 29
4
פניתי לאודליה ללימוד פיתוח קול, חייבת לציין שהיחס שקיבלתי ממנה היה ברמה גבוהה ויחס אישי מאוד חם. לאחר השיעורים הראשונים ממש ניכר שינוי מוצלח ממליצה בחום! אלופה ומוכשרת!!