מורה פרטי אדר דובדבני

מורה פרטי אדר דובדבני

מורה פרטי בעל נסיון של 16 שנות הוראה פרטית לכל הרמות וכל הגילים. אופן הלימוד ושיעורי הבית מותאמים אישית לכל תלמיד

בן 37. מעמק יזרעאל. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪180 לשעה בבית התלמיד
₪180 לשעה בבית המורה
₪180

קצת עליי

אחרי נסיון הוראה של מאות תלמידים, למדתי שלא מספיק שהתלמיד ידע את החומר ואיך פותרים את השאלות, חשוב אף יותר שהוא ידע גם מה לעשות הלאה - לצאת עם רשימת מטלות עד השיעור הבא, עם הבנה של מה שהוא לא מבין וצריך לעבוד עליו (או לשנות בגישת הפתרון שלו), וכמובן - להיות מסוגל להתמודד עם הדברים כשאני לא לצידו. הלימוד מותאם לצרכי התלמיד - בין אם מדובר בתלמיד שצריך חיזוק, ובין אם מדובר בתלמיד בעל קשיים אובייקטיביים (בעיות קשב וריכוז,חוסר בטחון, חוסר מוטיבציה, חוסר בזמן לתרגול ועוד) - בהתאם לצרכים של התלמיד מתנהל השיעור וכך גם מטלות ש"ב שהוא מקבל לאחר מכן.

הוספת תגובה

ביקורות

ח
חן

לקחתי קורס הכנה לפסיכומטרי באחת החברות הגדולות והרגשתי שזה לא מספיק לי. אדר מהשיעור הראשון ידע לכוון אותי ולתת לי את הטיפים האישיים שהיו חסרים לי. הרגשתי שיפור בהבנה וביישום כבר מהשיעור הראשון. ממליצה בחום!

12/12/2018
שתף:
פ
פלר

אדר מורה מעולה, הגעתי לשיעור כשהרגשתי אבודה בנושא מסויים ויצאתי כשאני מרגישה שליטה בחומר ובטכניקה הנדרשת לפתירת שאלות מסוג זה. אדר מסביר את החומר בצורה נורא ברורה, דואג שהתלמיד הבין כל צעד וצעד ולא רק בפתרון השאלה אלא גם בדרך איתה ניגשים אליה. בהחלט אחזור בעתיד וממליצה בחום לכולם!

02/11/2018
שתף:
ש
שוקי

למדתי עם אדר לקראת מבחן קבלה לתואר שני. שולט היטב ובקיא בחומר, מסביר בצורה ברירה ובהירה, סבלני, נעים, מדייק בזמנים ו... זהו. בעצם לא. הוא גם זמין טלפונית אחרי השיעור - לא מובן מאליו. בקיצור אחלה אדר,

01/11/2018
שתף:
ר
רומי

מורה טוב ומסביר מצויין, השיעורים ממש טובים ועוזרים ומובנים.

01/11/2018
שתף:
ש
שחר

מורה טוב והיה לי מצויין בשיעורים והבנתי את כל מה שלא ידעתי והוא עזר לי מאוד

01/11/2018
שתף:
ל
ליאור

הגעתי לאדר בלי ידע כללי במתמטיקה בגלל שלא למדתי בתיכון, מעבר לזה שעזר לי להבין את החומר גם עזר לי להבין שהשד לא כל כך נורא ולהוציא ציונים שלא חשבתי שאוכל. מעביר את החומר בצורה נעימה וסבלנית וההצלחה של תלמידיו באמת חשובה לו !

27/06/2018
שתף:
ש
שלומית

אדר מלמד את בני מתמטיקה לצורך חיזוק ושיפור הידע והחומר הנלמד בכיתה אדר עושה זאת במקצועיות ובסבלנות רבה. השיפור בא לידי ביטוי כבר מהשיעור הראשון ואני ממליצה מאוד על לימוד אצל אדר .

11/05/2018
שתף:
לימור

אדר לימד ועדיין מלמד את שלושת בנותי מתמטיקה בתיכון. הוא מורה מעולה שהביא אותם להישגים גבוהים מאוד, ברמות של 4 ו 5 יחידות. הייחודיות בלימוד אצל אדר שהוא מסביר את ההיגיון בפתרון תרגיל, מה שבונה ומפתח בסיס רחב להבנה וחשיבה מתמטית ומאפשר לתלמיד להבין מה שהוא עושה ולא לפתור כמו "תוכי" ובכך להעלות ברמת הקושי. אדר בונה קשר אישי וחברי עם התלמידים, מעודד ומחזק את הביטחון שלהם בעצמם, וביכולות שלהם.

03/05/2018
שתף:
מ
מאיה

הגעתי לאדר כבר מכיתה ח באופן לא קבוע, לעזרה בנושאים ספציפים. בשנה האחרונה לקראת הבגרות במתמטיקה התחלתי ללכת אליו קבוע פעם בשבוע, בקבוצה וגם בפרטי. אדר עזר לי מהבסיס להבין איך ניגשים לשאלות, את הטכניקה של כל שאלה כדי שלא רק אתרגל אלא שאני אצליח להבין מה עומד מאחורי השאלה ואצליח להתמודד עם מה שיעמוד לפני בבחינות הבגרות והמתכונת. אני ממליצה בחום על אדר שבזכותו במשך כל השנה הציונים שלי השתפרו פלאים

03/05/2018
שתף:
ט
טל

הגעתי לאדר ממש בחודשים האחרונים, הייתי צריכה חיזוק במתמטיקה לקראת הבגרות שיש לי בסוף מאי ב4 יחידות. אדר ממש עזר לי להבין את החומר ובקצב מהיר יחסית שאיפשר לי להספיק לתרגל את כל החומר. בהתחלה עשיתי שיעורים פרטיים רק אני והוא ואחר כך המשכתי בשיעורים בקבוצות של 2-3 עם בנות מההקבצה שלי. ממליצה בחום ללכת ולנסות, שווה את הזמן ,הכסף וההשקעה.

03/05/2018
שתף: