מורה פרטי אבשלום טובלי

מורה פרטי אבשלום טובלי

נגן ומורה בעל ניסיון רב-שנים (30). מלמד עוּד וגיטרה - למתחילים וממשיכים - בדרך נעימה ובהירה, יסודית ומעמיקה.

מנס ציונה. אוניברסיטה - בן גוריון.
 
₪120 לשעה בבית המורה
₪120

קצת עליי

שלום לך! שמי אבשלום, נגן עוד וגיטריסט, בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה כתלמיד, נגן ומורה. את השכלתי המוסיקלית רכשתי על ידי שנים של חקירה ולימוד אישי, לצד לימוד ממורים ונגנים רבים בארץ ובעולם. ניגנתי בהרכבים ובסגנונות שונים, כגון: מוסיקת עולם, ערבית, ג'אז, רוק, קלאסי, הודי וברזילאי. . בעשור האחרון הוראת המוסיקה היא עיסוקי המרכזי. יש לי ניסיון רב בעבודה עם מתחילים – צעירים ומבוגרים כאחד, שהצליחו להגשים את חלומם, וכיום נהנים מחוויית נגינה שמעשירה את חייהם. . שיטת הלימוד היא ייחודית ומקיפה, ומאורגנת בצורה יסודית, מדורגת וקלה להבנה. קצב ההתקדמות מותאם לכל תלמיד באופן אישי, וסביבת הלימוד היא נעימה ותומכת. אצלי - תקבל את כל הכלים הנדרשים כדי להביא אותך להגשמת רצונך לנגן, להתקדם וליהנות.

חוות דעת

T
Tzor

התחלתי ללמוד עם אבשלום לפני כעט חצי שנה, עם רקע ארוך בצ'לו. הנגינה הקלאסית הייתה מאוד מבוססת ביצוע, ותמיד חסרה לי ההבנה המעמיקה יותר של ההגיון של המוזיקה, למה עושים מה שעושים, איך מאלתרים, ובמיוחד במוזיקה ערבית. אבשלום נתן לי כל זאת ועוד, הוא יודע לדחוף איפה שצריך ולחשוף קונספטים חדשים בצורה מעניינת ומאתגרת. לאבשלום יש המון ידע והוא יודע להעביר אותו ולהתאים את הלימוד לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

05/09/2021
שתף:
I
Itay

כנכד לסבא עיראקי, הרגשתי שאני צריך להתחיל ללמוד לנגן בעוד, וכך הגעתי לאבשלום. אני לומד עם אבשלום כבר כמה חודשים. התחלתי בלי ידע במוזיקה בכלל, ובמהלך השיעורים למדתי על תווים, סולמות, קצב, ועוד פרטים היסטוריים ותרבותיים שמספקים רקע והופכים את השיעורים ליותר מסתם קריאת תווים ולנגן. בחודשים האחרונים אני לומד עם אבשלום בזום, ואני מרגיש שגם ככה אני מצליח ללמוד ולהבין כאילו הייתי איתו בחדר. ממליץ לכל מי שרוצה להתחיל לנגן על עוד, וללמוד על התרבות והמוזיקה הערבית והיהודית, בין אם הלימוד הוא פרונטלי ובין אם דרך המחשב.

24/06/2021
שתף:
E
Efrat

החלום שלי היה לנגן על עוד, חשבתי שאחרי גיל 40 אולי זה כבר אבוד, אבל עם אבשלום שמלמד אותי והולך איתי צעד צעד, זה ממש אפשרי. המקצועיות נכרת כבר מהמפגש הראשון, כשליווה אותי והמליץ על קניית העוד. אני לומדת כבר 9 חודשים, הלמידה מעניינת ומשלבת הוראה דידקטית של תווים, מקאמים ומקצבים, לצד אילתורים, נגינה חופשית וביטוי עצמי. השיעורים מהנים ועוברים ממש מהר. אבשלום מעשיר אותי גם במוסיקה מהעולם ויוצרים שמנגנים בעוד. אנחנו מנגנים שירים ישראלים וערבים, בעיקר אני אוהבת שלאט לאט מתפתחת אצלי יכולת לנגן באלתור ולפתח מקצבים. בזמן הקורונה למדנו בזום וגם זה היה מוצלח מאוד. מומלץ בחום.

24/05/2021
שתף:
e
eran

תמיד נמשכתי לדעת ולהבין מוזיקה. רק לפני כמה שנים כשאני עברתי את גיל ה 50 החלטתי שצריך להגשים חלום. במשך שנתיים למדתי באופן עצמאי גיטרה תוך התבססות על מספר אתרי אינטרנט. לקח קצת זמן אבל הבנתי שבשביל לעבור לשלב הבא אני חייב מורה שיכול לכוון אותי כראוי ולקדם אותי למטרה. חיפשתי מורה שיודע מוזיקה לעומק, מבין וחוקר ומלמד בשיטה מתודית תוך השקעה בהכנת השיעור וסדר הלמידה. באבשלום מצאתי את העומק והמתודולוגיה שחיפשתי במורה לגיטרה.

03/06/2020
שתף:
י
ינאי

היי.. אני לומד עם אבשלום כבר חצי שנה .. אני בא מרקע של לימודי תופים פסנתר וכלי מיתר אני מפיק מוסיקאלי בפועל וdj המון שנים ... תמיד חלמתי להכניס את הצבע המזרחי למוסיקה שלי ולא יכולתי לבקש כניסה רכה ומעמיקה יותר ממה שאבשלום מציע .. אבשלום הוא מורה קשוב סבלני ומלמד בצורה מדהימה את החומר. (שהגעתי אליו לא ידעתי להחזיק ,לכוון ,ולפרוט על העוד) הוא פתח אותי לעולם חדש של צלילים ודרך היסתכלות אוטנתית ביותר על עולם העוד והמזרחי בכלל... ממליץ בחום לכל מי שרוצה לדעת לנגן מ א ועד ת ולא רק לחזור על שיעורי בית האלה ממש לדעת לנגן על העוד

02/06/2020
שתף:
צ
צחי

הגעתי לאבשלום לפני כחצי שנה במטרה להגשים חלום וללמוד לנגן על עוד. למדתי בעבר נגינה על דרבוקה וגיטרה אבל מקצוענות וחווית למידה כזו עוד לא פגשתי. עד כה הספקנו לגעת בתורת המוסיקה, מספר רב של סולמות ומקמים ולמידת קטעים ערביים וישראליים רבים. אין לי ספק שללא אבשלום כבר הייתי כבר שם את המפתחות מזמן אבל המוטיבציה המשמעת והמקצוענות שמלווים אותי בשיעורים מצדו זה דברים שלא פוגשים כל יום. ממליץ בחום לכל אחד ואחת.

10/11/2019
שתף:
פ
פרופיל

טוב אז אני לומד עם אבשלום כבר מספר חודשים לנגן על עוד, מה שהיה חלום ילדות הולך וקורך עור וגידים. הגישה הסבלנות, הידע הרב הזמינות היחס והרצון בהצלחה של התלמיד הם שאינו מובן מאליו ואני ממליץ בחום!

07/11/2019
שתף:
ע
עידו

אם יש לך חלום להיות נגן מצליח שמופיע, נגן אהוב על כולם או רק לדעת לנגן ממש טוב לעצמך אז אבשלום הוא זה שיגשים לך את החלום. אני לומד קצת יותר מחצי שנה ואני נהנה מכל רגע. אבשלום מלמד בצורה פרקטית וברורה, ממלא אותי במוטיבציה ומחזק בי את הרצון להשקיע. חווית הלמידה איתו מהנה מאוד ואני ממליץ עליו בחום ובאהבה גדולה.

06/11/2019
שתף:
ח
חוליו

אני לומד גיטרה ומוסיקה עם אבשלום מספר שנים. אני נהנה מהתכנים עצמם, משיטת הלימוד המקצועית, מהיחס החם והמסור והידע המוסיקלי העצום. ממליץ מכל הלב!

05/11/2019
שתף:
א
אסף

כילד בבית מזרחי שגדל להיות היטקיסט שרגיל לחדשנות, תמיד סיקרן ומשך אותי ללמוד נגינה על עוד ולעשות מה שהוא בשביל הנפש, חיפשתי את המנטור שיהיה לו מספיק ידע וסבלנות ללמד אותי בשיטה חדשנית המשלבת ידע פרקטי אך גם אקדמי, לצד העמקה ופתיחה של עולם מוסיקלי רחב מאוד. הלימוד עם אבשלום, פתח לי צדדים חדשים של הבנה והקשבה לא רק בתחום הנגינה אלא בתחומי חיים ועניין נוספים, תוך התסכלות פנימית.אני ממליץ מאוד, השיעורים עם אבשלום בעלי ערך רב עבורי, מובנים ומטודים מאוד. אף על פי שאני לא מוצא את הזמן שהייתי מצפה לתרגול אני מרגיש התקדמות מטאורית, כמי שהגיע ללא יידע בסיסי בקריאת תווים וכיום יכול לקרוא תווים ולנגן בעצמאות, ממליץ בחום ואשמח לתת המלצות בטלפון למי שרק דורש.

05/11/2019
שתף: