מורה פרטי אבי בניטה

מורה פרטי אבי בניטה

יועץ סטטיסטי עם 25 שנות ניסיון. מומחה ב-SAS/SPSS/EXCEL/VBA. יודע לפצח את צורכי הסטודנט ולהביא אותו לחבב.. סטטיסטיקה.

מזכרון יעקב. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
 
₪175 לשעה בבית התלמיד
₪150 לשעה בבית המורה
₪150-175

קצת עליי

יועץ סטטיסטי לארגונים מובילים. בעל ניסיון בהעברת עשרות סדנאות ושיעורים בתחום הסטטיסטי וגישות כמותיות. יותר עלי באתר www.avibenita.com בעל מומחיות בתוכנות יישומיות הקשורות לתחום SAS/SPSS/EXCEL/VBA. מפתח יישומים סטטיסטיים בסביבת אקסל אשר מסייעים להמחיש את המושגים השונים. מקים יישומים מורכבים מבוססי VBA. מדריך נושאי אקסל מתקדמים (PowerPivot, PowerView...) מודע היטב לרתיעה ואולי לחרדה אשר גורמת שיטת לימוד הסטטיסטיקה באוניברסיטאות ובמכללות, מה שדחף אותי לפתח גישה קצת אחרת אשר שמה דגש על "מצב רוחו" של הסטודנט וצרכיו. מאמין גדול שניתן אפילו לגרום לסטודנט לחבב ססטיסאיקה אם יודעים להפשיט אותה מחלק מהמושגים "האקדמיים" מידי שלה.

הוספת תגובה

ביקורות

כ
כללי

השתמשתי בעזרתו של אבי לדוקטורת שלי. מעבר לשילטתו המלאה בכלים הסטטיסטיים השונים אבי הפגין מומחיות יוצאת דופן בטיפול בכל שלבי ארגון הנתונים המורכבים ממקורות שונים. גישתו של אבי נעימה מאוד והתרשמתי במיוחד מהרב דיציפלינריות שלו

10/02/2020
שתף:
ע
עדי

אבי מורה מקצועי ומקסים! עם הרבה סבלנות יידע להסביר ולתרגל..הגעתי אליו בקושי עם ידע ויצאתי עם תחושה מצוינת של שליטה החומר ויכולת לפתור תרגילים מסובכים לבד. מורה מקצועי נחמד מאד ומקדם ביותר!

24/07/2019
שתף:
ש
שירן

למדתי אצל אברהם שיעור באורך של כ - 3 שעות. ריכזתי כל מני שאלות והוא עזר לי לענות על כולן. לאחר השיעור, היו לי שאלות נוספות והוא עזר לי דרך המייל. מדובר במורה הבעל סבלנות רבה, אשר יודע ללמד בצורה הטובה ביותר והופך את הלימוד להיות לימוד נעים. אין ספק, כי במידה ואצטרך שיעור נוסף, אפנה אליו.

02/08/2016
שתף:
ע
ערן

נעזרתי באבי בתהליך לימוד רזי הססטטיסטיקה. אבי היה קשוב מאד לצרכי הממוקדים ועזר לי לעבור את המשוכות במהירות ובהצלחה. אבי מביא איתו, בנוסף לידע התיאורטי הנרחב, את הנסיון העשיר שצבר התעשיה ובפרקטיקה, נסיון אשר תורם רבות להבנת הנושא וליצירת תמונה ברורה, החיונית למהלך הלימוד. אני אשמח להעזר באבי בעתיד.

23/06/2016
שתף: