דלג על הניווט
מורה פרטי אבי בניטה
מורה פרטי - פרטים אישיים
שנת לידה: 
1954
אזור מגורים: 
זכרון - בנימינה
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
יועץ סטטיסטי עם 25 שנות ניסיון. מומחה ב-SAS/SPSS/EXCEL/VBA. יודע היטב לפצח את צורכי הסטודנט ולהביא אותו לחבב.. סטטיסטיקה
תיאור המורה הפרטי: 
בעל ניסיון בהעברת עשרות סדנאות ושיעורים בתחום הסטטיסטי וגישות כמותיות. מודע היטב לרתיעה ואף החרדה אשר גורמת שיטת לימוד הסטטיסטיקה באוניברסיטאות ובמכללות, מה שדחף אותי לפתח גישה קצת אחרת אשר שמה דגש על "מצב רוחו" של הסטודנט וצרכיו. מאמין גדול שניתן אפילו לגרום לסטודנט לחבב ססטיסאיקה אם יודעים להפשיט אותה מחלק מהמושגים "האקדמיים" מידי שלה. לצורך כך, פיתחתי אפילו תכנות סטטיסטיות בסביבת אקסל אשר עוזרות לעשת את המושגים השונים ליותר ידידותיים ומוחשיים (www.excel-premiumutilities.com).
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לסטטיסטיקה - אקדמיה, הסקה סטטיסטית, מבוא לסטטיסטיקה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, רגרסיה לינארית, שיטות מחקר, spss
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel
אזור לימוד: 
זכרון - בנימינה, קיסריה והסביבה
ערי לימוד: 
בנימינה-גבעת עדה, זכרון יעקב, אור עקיבא, חדרה, קיסריה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
בעל ניסיון עשיר בהעברת תכנים מורכבים לקבוצות גדולות בגישה סדנאית
מחירון מורה פרטי
150 - בבית התלמיד
125 - בבית המורה
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
02/08/2016, שירן, 29
1
למדתי אצל אברהם שיעור באורך של כ - 3 שעות. ריכזתי כל מני שאלות והוא עזר לי לענות על כולן. לאחר השיעור, היו לי שאלות נוספות והוא עזר לי דרך המייל. מדובר במורה הבעל סבלנות רבה, אשר יודע ללמד בצורה הטובה ביותר והופך את הלימוד להיות לימוד נעים. אין ספק, כי במידה ואצטרך שיעור נוסף, אפנה אליו.
5
23/06/2016, ערן, 46
4
נעזרתי באבי בתהליך לימוד רזי הססטטיסטיקה. אבי היה קשוב מאד לצרכי הממוקדים ועזר לי לעבור את המשוכות במהירות ובהצלחה. אבי מביא איתו, בנוסף לידע התיאורטי הנרחב, את הנסיון העשיר שצבר התעשיה ובפרקטיקה, נסיון אשר תורם רבות להבנת הנושא וליצירת תמונה ברורה, החיונית למהלך הלימוד. אני אשמח להעזר באבי בעתיד.