דלג על הניווט
מורה פרטי אבי בניטה
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
זכרון יעקב
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אוניברסיטה - הטכניון
משפט מפתח: 
יועץ סטטיסטי עם 25 שנות ניסיון. מומחה ב-SAS/SPSS/EXCEL/VBA. יודע היטב לפצח את צורכי הסטודנט ולהביא אותו לחבב.. סטטיסטיקה
תיאור המורה הפרטי: 
בעל ניסיון בהעברת עשרות סדנאות ושיעורים בתחום הסטטיסטי וגישות כמותיות. יותר עלי באתר www.avibenita.com מקים יישומים מורכבים מבוססי EXCEL VBA מדריך נושאי אקסל מתקדמים (PowerPivot, PowerView...) מודע היטב לרתיעה ואף החרדה אשר גורמת שיטת לימוד הסטטיסטיקה באוניברסיטאות ובמכללות, מה שדחף אותי לפתח גישה קצת אחרת אשר שמה דגש על "מצב רוחו" של הסטודנט וצרכיו. מאמין גדול שניתן אפילו לגרום לסטודנט לחבב ססטיסאיקה אם יודעים להפשיט אותה מחלק מהמושגים "האקדמיים" מידי שלה. לצורך כך, פיתחתי אפילו תכנות סטטיסטיות בסביבת אקסל אשר עוזרות לעשת את המושגים השונים ליותר ידידותיים ומוחשיים .
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי לתוכנות Office - Excel
מורה פרטי לסטטיסטיקה - אקדמיה, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, spss, הסקה סטטיסטית, רגרסיה לינארית, מבוא לסטטיסטיקה, שיטות מחקר
אזור לימוד: 
זכרון - בנימינה, קיסריה והסביבה
ערי לימוד: 
אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, זכרון יעקב, חדרה, קיסריה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
50 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
הכל כולל קבוצות גדולות
תיאור הדרכת קבוצות: 
בעל ניסיון עשיר בהעברת תכנים מורכבים לקבוצות גדולות בגישה סדנאית
מחירון מורה פרטי
150 - מחיר בבית המורה
175 - מחיר בבית התלמיד
מבצעים למועדון החברים של לימוד נעיםרוצה לקבל הנחה? לחץ כאן!
תגובות: 
5
24/07/2019, עדי , 23
5
אבי מורה מקצועי ומקסים! עם הרבה סבלנות יידע להסביר ולתרגל..הגעתי אליו בקושי עם ידע ויצאתי עם תחושה מצוינת של שליטה החומר ויכולת לפתור תרגילים מסובכים לבד. מורה מקצועי נחמד מאד ומקדם ביותר!
5
02/08/2016, שירן, 29
1
למדתי אצל אברהם שיעור באורך של כ - 3 שעות. ריכזתי כל מני שאלות והוא עזר לי לענות על כולן. לאחר השיעור, היו לי שאלות נוספות והוא עזר לי דרך המייל. מדובר במורה הבעל סבלנות רבה, אשר יודע ללמד בצורה הטובה ביותר והופך את הלימוד להיות לימוד נעים. אין ספק, כי במידה ואצטרך שיעור נוסף, אפנה אליו.
5
23/06/2016, ערן, 46
4
נעזרתי באבי בתהליך לימוד רזי הססטטיסטיקה. אבי היה קשוב מאד לצרכי הממוקדים ועזר לי לעבור את המשוכות במהירות ובהצלחה. אבי מביא איתו, בנוסף לידע התיאורטי הנרחב, את הנסיון העשיר שצבר התעשיה ובפרקטיקה, נסיון אשר תורם רבות להבנת הנושא וליצירת תמונה ברורה, החיונית למהלך הלימוד. אני אשמח להעזר באבי בעתיד.