דלג על הניווט

מורה פרטית אביב בוטנרו

מורה פרטית אביב בוטנרו
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
נס ציונה - רחובות
הצג טלפון
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
מכללה - האקדמית תל אביב - יפו
משפט מפתח: 
סוד ההצלחה טמון בחוויית הנאה ויצירתיות - זוהי בדיוק הייחודיות בשיעורים שלי!
תיאור המורה הפרטי: 
הורים יקרים, בין אם מדובר בקושי שוטף, תקלה נקודתית או רצון ורעב להעשיר את הידע ולהתקדם הלאה - הגעתם למקום הנכון. שמי אביב, סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה ומצטיינת דיקן, בעלת ניסיון עשיר בשיעורים פרטיים ובלימוד קורסים וקבוצות למגוון גילאים. אני מאמינה שכדי להצליח יש ללמוד מתוך חיזוק היצירתיות של התלמיד ויצירת עניין. לשם כך, השיעורים מתקיימים באופן מסודר ומובנה, תוך הקפדה על תוכנית לימודים מותאמת אישית לנקודות החוזק והחולשה של התלמיד. אני משלבת יחס אישי שיקנה לילדכם תחושת בטחון ומוטיבציה להצליח, החל מהיסודי ועד לתיכון. במבחן התוצאה נולדים תלמידים מצטיינים! אשמח שתיצרו איתי קשר, אביב
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי ללשון - חטיבת ביניים, תיכון
מורה פרטי למתמטיקה - יסודי, חטיבת ביניים, 3 יח"ל
אזור לימוד: 
חולון - בת ים, ראשל"צ והסביבה, רמת גן - גבעתיים, תל אביב-יפו, גדרה יבנה והסביבה, נס ציונה - רחובות
ערי לימוד: 
תל אביב -יפו, גבעתיים, רמת גן, ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה, רחובות, גדרה
מקום השיעור: 
בית המורה או בית התלמיד
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
עד 5 תלמידים
תיאור הדרכת קבוצות: 
לימוד בקבוצה הוא אידיאלי עבור: ילדים שרוצים ללמוד עם חברים כך שיוכלו להיעזר זה בזה; הורים שמעוניינים להוזיל משמעותית את העלויות; ניתן אפילו להצטרף למרתון פיצה - כשיש פער גדול והמבחן קרב!
מחירון מורה פרטי
120
תגובות: 
5
27/12/2016, רעיה, 46
מעל 10
לאחר תקופה לא מבוטלת של שנה, הגיע הזמן לומר תודה. על הנעימות, הסבלנות והמסירות. רועי התחיל ללמוד אצלך בציונים נכשלים-מספיקים ועוררת אצלו מוטיבציה להגיע ל-90+. מחזיקים אותך חזק עד סוף התיכון וממליצים בחום רב לכל מי שמחפש מורה פרטית מנוסה ומשקיעה!!
5
01/03/2016, הילה, 45
מעל 10
מצויינת!! בתי רותם הגיעה אלייך כשלושה חודשים לפני הבגרות עם פערים עצומים בלשון ובמתמטיקה. ברגישות אין קץ ובמחוייבות ויחס מסור, גם מעבר לשעות הלימוד, סגרת את הפער שנוצר וממצב של כשלונות חוזרים ציוניה בשני המקצועות עלו מעל 90. אנו מעריכים את ההשקעה והמקצועיות שלך וממליצים בחום להיעזר בך. תודה והמון בהצלחה!