מורה פרטית אביב בוטנרו

מורה פרטית אביב בוטנרו

ליווי ממוקד לחטיבת הביניים ולבחינות הבגרות! שיעורים פרטיים בשיטות לימוד חדשניות וחווייתיות

מתל אביב-יפו. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

נעים להכיר! שמי אביב. אני מורה פרטית ללשון ומתמטיקה, ומגישה לבגרות במקצועות אלה למעלה מ-7 שנים. עם הזמן והניסיון, פיתחתי שיטות הוראה חדשניות, מהנות ובעיקר – מעודדות הטמעה מהירה בזיכרון. השיעורים מועברים בצורה חוויתית ונעימה, המותאמת באופן אישי לאופי התלמיד ולצרכיו. ואכן, תלמידיי נהנים מהשיעורים ובעיקר מההישגים, מה שיוצר אצלם מוטיבציה להתמיד ולהשקיע עוד. אני מחוייבת לתוצאות, ולכן החל מהשיעור הראשון תוכלו להבחין בהתקדמות משמעותית. אשמח לראותכם!

הוספת תגובה

ביקורות

א
אורית

לאביב היקרה כמה מילות פרידה מעומק הלב. נכנסת לביתנו וממש מהדקה הראשונה הבנו שיש לנו עסק עם מישהי מיוחדת במינה! נתת לבננו ירדן ולנו את ההרגשה שהנה מצאנו את הישועה. ידעת להוציא אל האור במקצועיות, סבלנות וסובלנות את החומר במקצוע הלשון. המון תודה על ההשקעה. כמובן גם ראינו את הפירות של ההצלחה. שאפו. חבל רק שלא גילינו אותך קודם, את פשוט בחורה מקסימה ונהדרת. מודים לך מקרב לב, ותדעי שגם נכנסת ללבנו.

06/12/2018
שתף:
ה
הילה

לאביבוש קודם כל אני רוצה להגיד לך תודה על הכל. מעבר לעובדה שאת מורה מדהימה, את בן אדם מדהים שכיף להיות איתו, מצחיקה, אשת שיחה. אני רוצה להודות לך על כל מה שלימדת אותי ואני מרגישה שבזכותך אני מסוגלת בכלל לגשת לבגרות הזו. גרמת לי להבין שבעזרת תרגול והתמדה אפשר לעשות הכל ובכל דבר שמשקיעים בו רואים תוצאות חיוביות. הילה

06/12/2018
שתף:
ר
רינת

אביב יקרה, אחרי ליווי מסור ומקצועי של אורי לבחינת הבגרות במשך מספר חודשים, הגיעו תוצאות הבחינה. עד עכשיו יכולנו להעיד רק על ההשקעה, הסבלנות והליווי המאוד צמוד של אורי כילד שנכשל בלשון לילד שמשקיע ולומד, אבל עכשיו התוצאות של המבחן אומרות הכל מבחינתנו. המון תודה על הכל וניפגש בשנה הבאה גם לשיעורים פרטיים לסתיו :)

18/03/2018
שתף:
מ
מיכל

ממליצים בחום!! מורה פרטית מעולה, סבלנית ומקצועית! בזכות השיעורים איתך גל עבר בחינה מאוד משמעותית אחרי שנכשל לאורך זמן רב, תודה!

12/02/2018
שתף:
ה
הדס

לאביב היקרה! תודה רבה על הליווי המקצועי והיסודי לרגב. הגישה שלך סבלנית והציונים השתפרו מהר מאוד. ממליצים בחום!!! שוב המון תודה משפ' גולדנברג

11/02/2018
שתף:
ר
רעיה

לאחר תקופה לא מבוטלת של שנה, הגיע הזמן לומר תודה. על הנעימות, הסבלנות והמסירות. רועי התחיל ללמוד אצלך בציונים נכשלים-מספיקים ועוררת אצלו מוטיבציה להגיע ל-90+. מחזיקים אותך חזק עד סוף התיכון וממליצים בחום רב לכל מי שמחפש מורה פרטית מנוסה ומשקיעה!!

27/12/2016
שתף:
ה
הילה

מצויינת!! בתי רותם הגיעה אלייך כשלושה חודשים לפני הבגרות עם פערים עצומים בלשון ובמתמטיקה. ברגישות אין קץ ובמחוייבות ויחס מסור, גם מעבר לשעות הלימוד, סגרת את הפער שנוצר וממצב של כשלונות חוזרים ציוניה בשני המקצועות עלו מעל 90. אנו מעריכים את ההשקעה והמקצועיות שלך וממליצים בחום להיעזר בך. תודה והמון בהצלחה!

01/03/2016
שתף: