דלג על הניווט

מורה פרטית אֶלינה רוס

מורה פרטית אֶלינה רוס
מורה פרטי - פרטים אישיים
אזור מגורים: 
חדרה וישובי עמק חפר
מורה פרטי - תאור כללי
מוסד לימודים: 
אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
משפט מפתח: 
מורה לפסנתר ולפיתוח קול. מלמדת גם תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה וסולפג', הלחנה ואילתור.
תיאור המורה הפרטי: 
מורה לפסנתר ולפיתוח קול. מלמדת גם תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה וסולפג', הלחנה ואילתור. למדה פסנתר וקומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים, וכן ביצוע קולי והוראת פיתוח קול ברימון, ביה"ס לג'אז ולמוסיקה בת-זמננו. בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח (בהצטיינות). אוהבת ללמד ומלמדת מכל הלב, ילדים ומבוגרים, בגישה נעימה ויצירתית. יוצרת תכנית לימוד מותאמת אישית לכל תלמיד/ה, ומקפידה על שיטת הוראה מתודית וממוקדת תוצאות. מלמדת: * פסנתר - קלאסי, ג'אז, מוסיקת עולם, מוסיקה קלה וליווי שירים. * פיתוח קול - טכניקה קולית והגשת שירים בסגנון ג'אז ומוסיקה קלה (פופ ורוק). * תיאוריה, פיתוח שמיעה וסולפג'. * הלחנה, אלתור ופיתוח היצירתיות המוסיקלית.
פרטי השיעור הפרטי
תחומי לימוד: 
מורה פרטי למוסיקה - אורגן, אורגנית, אילתור, הלחנה, פיתוח קול, פיתוח שמיעה, פסנתר, קריאת תווים, תאוריה
אזור לימוד: 
חדרה וישובי עמק חפר, זכרון - בנימינה, מושבים בשרון, קיסריה והסביבה
ערי לימוד: 
בנימינה-גבעת עדה, זכרון יעקב, בית ינאי, בת חפר, גן יאשיה, גן שמואל, כפר ויתקין, מכמורת, חדרה, פרדס חנה-כרכור, קציר-חריש, קיסריה
מקום השיעור: 
בית המורה
משך השיעור הפרטי: 
60 דקות
הדרכת קבוצות
הדרכת קבוצות: 
לא
מחירון מורה פרטי
130 - מחיר בבית המורה
תגובות: 
5
25/07/2018, יונתן, 33
מעל 10
אלינה היא מורה מעולה! אינטליגנטית, נחמדה, נעימה ולבבית. פשוט תענוג להגיע לשיעורים. אין ספק שיש לאלינה את הידע, אך חשוב מזה, היא בעלת כישרון בהעברתו לתלמיד. תמיד מוצאת דרך להתחשב ברצונותיו של התלמיד בכדי לשמר מוטיבציה, מבלי להתפשר על מקצועיות, כך שהשיעורים והתירגול בבית עוברים בהנאה רבה. אני לומד אצל אלינה קצת מעל שנה, ואני ממליץ עליה בחום לכל מי שמעוניין ללמוד או לשלוח את ילדיו ללמוד אצלה.
5
25/03/2017, דותן, 32
מעל 10
קודם ליסודיות ולמקצועיות בהן נלמדת הנגינה, אלינה מעבירה את השיעורים באווירה נוחה מאוד, דבר המאפשר התקדמות יעילה. מהשיעור הראשון היא שמה דגש על הפרמטרים החשובים בנגינה כדי להטמיע הרגלים נכונים (קשה בהתחלה - משתלם אח״כ!). היא ממקדת את החומר התאורטי (הרב והמבלבל לתלמיד המתחיל) ומשלבת אותו בלימוד הביצוע על מנת לפתחו ולשפרו. היבט נוסף וחשוב - היא שמה דגש על הפיתוח המוסיקלי (לא רק לנגן נכון - גם להבין!)
5
07/09/2016, אדיר, 22
מעל 10
אלינה היא מורה מצוינת! היא מצליחה להביא את התלמיד לתוצאות ברורות מהר מאוד, שיטת הלימוד מוציאה את המיטב מהשיעורים והיא תמיד זמינה לכל שאלה. שיעורי הפסנתר משלבים בצורה מדויקת ובקשר ברור את הנגינה עם תיאוריית המוסיקה ופיתוח המוסיקליות בליווי נושאים המעניינים את התלמיד. השיעורים מותאמים אישית לטעמו המוסיקלי של התלמיד ומטרותיו בשילוב עם היסודות המוסיקלים החשובים.