מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה פרטית אֶלינה רוס

מורה לפסנתר ולפיתוח קול. מלמדת גם תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה וסולפג', הלחנה ואילתור.

מחדרה וישובי עמק חפר. בוגרת אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
 
₪130 לשעה בבית המורה
₪130

קצת עליי

מורה לפסנתר ולפיתוח קול. מלמדת גם תיאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה וסולפג', הלחנה ואילתור. למדה פסנתר וקומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים, וכן ביצוע קולי והוראת פיתוח קול ברימון, ביה"ס לג'אז ולמוסיקה בת-זמננו. בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח (בהצטיינות). אוהבת ללמד ומלמדת מכל הלב, ילדים ומבוגרים, בגישה נעימה ויצירתית. יוצרת תכנית לימוד מותאמת אישית לכל תלמיד/ה, ומקפידה על שיטת הוראה מתודית וממוקדת תוצאות. מלמדת: * פסנתר - קלאסי, ג'אז, מוסיקת עולם, מוסיקה קלה וליווי שירים. * פיתוח קול - טכניקה קולית והגשת שירים בסגנון ג'אז ומוסיקה קלה (פופ ורוק). * תיאוריה, פיתוח שמיעה וסולפג'. * הלחנה, אלתור ופיתוח היצירתיות המוסיקלית.

הוספת תגובה

ביקורות

‫יפעת

אלינה היא מורה מצויינת, מקסימה ומקצועית. אני לומדת אצלה כחצי שנה ומרגישה שממש התקדמתי!!!. לצד המקצועיות הרבה, היא מאוד נעימה, סבלנית ומשרה אווירה נינוחה. נוסף לכך היא יודעת להתאים את הלמידה ליכולות ולרצונות של הלומדים, באופן כזה שיעודד מוטיבציה והתקדמות. ממליצה בחום!! :-)

20/08/2019
שתף:
י
יונתן

אלינה היא מורה מעולה! אינטליגנטית, נחמדה, נעימה ולבבית. פשוט תענוג להגיע לשיעורים. אין ספק שיש לאלינה את הידע, אך חשוב מזה, היא בעלת כישרון בהעברתו לתלמיד. תמיד מוצאת דרך להתחשב ברצונותיו של התלמיד בכדי לשמר מוטיבציה, מבלי להתפשר על מקצועיות, כך שהשיעורים והתירגול בבית עוברים בהנאה רבה. אני לומד אצל אלינה קצת מעל שנה, ואני ממליץ עליה בחום לכל מי שמעוניין ללמוד או לשלוח את ילדיו ללמוד אצלה.

25/07/2018
שתף:
ד
דותן

קודם ליסודיות ולמקצועיות בהן נלמדת הנגינה, אלינה מעבירה את השיעורים באווירה נוחה מאוד, דבר המאפשר התקדמות יעילה. מהשיעור הראשון היא שמה דגש על הפרמטרים החשובים בנגינה כדי להטמיע הרגלים נכונים (קשה בהתחלה - משתלם אח״כ!). היא ממקדת את החומר התאורטי (הרב והמבלבל לתלמיד המתחיל) ומשלבת אותו בלימוד הביצוע על מנת לפתחו ולשפרו. היבט נוסף וחשוב - היא שמה דגש על הפיתוח המוסיקלי (לא רק לנגן נכון - גם להבין!)

25/03/2017
שתף:
א
אדיר

אלינה היא מורה מצוינת! היא מצליחה להביא את התלמיד לתוצאות ברורות מהר מאוד, שיטת הלימוד מוציאה את המיטב מהשיעורים והיא תמיד זמינה לכל שאלה. שיעורי הפסנתר משלבים בצורה מדויקת ובקשר ברור את הנגינה עם תיאוריית המוסיקה ופיתוח המוסיקליות בליווי נושאים המעניינים את התלמיד. השיעורים מותאמים אישית לטעמו המוסיקלי של התלמיד ומטרותיו בשילוב עם היסודות המוסיקלים החשובים.

07/09/2016
שתף: