מורה פרטי : ˯ Pini Nagel

מורה פרטי : ˯ Pini Nagel

פרטים נוספים ב - Shigbur.co.il ✬ הכנה לבגרות ✬ המלצות ✬ 60 דקות שעור ✬ הוראה מתקנת ✬ אסטרטגיות למידה ✬ תעודת הוראה

מכפר סבא. אוניברסיטה - תל אביב.
 
₪110 לשעה בבית התלמיד
₪140 לשעה בבית המורה
₪110-140

קצת עליי

✷ מכין לבגרויות בכל המקצועות, כל היחידות וכל הרמות ※ מחזיק בתעודות הוראה (בחלון "תעודות") ✷ מחזיק ברישיון הוראה (בחלון "תעודות") ※ פרטים נוספים ב - Shigbur.co.il - "שיגבור" ✷ "מאמן אישי" בגישת - "The Method" ※ 16 שנות ניסיון בפרויקט "Home˯Schooling" ✷ מומחה ומנוסה באסטרטגיות למידה ※ מומחה ומנוסה בהוראה מתקנת ✷ מאמרים שכתב בנושאי חינוך והוראה - באתר ※ Zoom ✷ תואר ɪ - אוניברסיטת תל-אביב - 4 שנים ※ תואר ɪ + תעודת הוראה סה"כ 7 שנים ✷ תואר ɪɪ במינהל עסקים - שנתיים ※ מכללת לווינסקי - "מורי המאה ה - 21" - שנתיים ✷ 11 שנות לימודי-הוראה אקדמאיות ※ 15 שנות ניסיון בהוראה פרטנית ב"תללי"ם" ✷ סופר - "זיגריד בשלהי דצמבר" - 2017

תחומי לימוד

חוות דעת

מ
מירי

פיני מלמד את שלושת ילדיי , מורה מקצועי מאוד , חייכן , רגוע ומשרה אווירה נוחה וכייפית ללמידה .. הילדים התחברו אליו מהרגע הראשון , ומצפים לשיעורים איתו תמיד .. בחירה מצויינת , הלוואי וכל המורים בארץ היו כמוהו ..

17/11/2020
שתף:
מ
מאיה

פיני הכין אותי דרך הzoom לבגרות בספרות. מורה מצוין שמצליח לעורר עניין וכיף בחומר הנלמד

16/06/2020
שתף:
י
יהודית

פיני מלמד את ילדנו התאומים בני 13 כבר 8 חודשים, 8 שעות שבועיות את המקצועות רבי המלל בעברית, פיתוח האישיות, מיומנויות למידה ומשחקים אסטרטגיים, במתכונת של לימוד ביתי home schooling . הילדים מאוד מרוצים מאותגרים ולומדים בשמחה. על אף שהם בני אדם שונים הוא מצליח לעניין את שניהם ולטפח את החוזקות שלהם ולחזק את חולשותיהם. פיני אדם מקסים, מורה מצויין ואנו מאוד מרוצים מעבודתו וממליצים עליו בחום.

24/06/2019
שתף:
א
ארנון

פיני מלמד את ילדינו התאומים בני ה 12 כחודשיים, בהיקף של 8 שעות שבועיות ב"לימוד ביתי" -Home Schooling. פיני אחראי על לימוד כל המקצועות רבי המלל, ואנו מלמדים אותם מתמטיקה, מדעים ואנגלית, כאשר מורה נוספת מלמדת אותם ערבית. הילדים מאוד מרוצים מהוראתו של פיני ומדווחים שהשיעורים מהנים וכי הם מרגישים שהם לומדים הרבה.

14/12/2018
שתף:
א
אורי

פיני מלמד את בנינו א. מתחילת שנת הלימודים הנוכחית ב"לימוד ביתי" - Home Schooling. פיני עתיר נסיון, מקצועי, ומצליח לעורר בילד סקרנות ומוטיבציה: כך לדוגמא לימוד קרוא וכתוב - מטלה עימה סרב הילד להתמודד, נעשה בעקיפין באמצעות תכנים שמתאימים לתחומי העניין של הילד. ההספק עם פיני בחודש לימוד אחד רב משנת לימודים שלמה בבית הספר. והעיקר הילד נהנה מהלימודים והסרבנות נעלמה כלא הייתה (כנ"ל לגבי מתמטיקה ומדעים).

30/10/2018
שתף:
T
TAnya

. Pinny is a great tutor. We would reccomend him .

31/05/2018
שתף:
א
איילי

מורה מקצועי מאוד, מכיר ואוהב את החומר. שיטת העברת החומר מעניינת אשר בונה בסיס ורקע איתן ללימוד המקצועות. מלמד צורות חשיבה העוזרות להבנה מעמיקה ועצמאית.

28/05/2018
שתף:
א
אירית

פיני מורה מעולה, סובלני עם יכולת לקרוא את הנער וללמד אותו בצורה מותאמת. להנגיש את חומר הלימודים בצורה מעניינת ויעילה. ממליצה בחום

23/05/2018
שתף:
מ
מור

"מורה טוב מורה לחיים"! פיני מורה איכותי ומקצועי עם המון סבלנות דייקנות אכפתיות והתמדה . פיני מעביר את השיעור בביתנו באווירה נעימה וידידותית. הוא מגיע תמיד מוכן עם הציוד הפרטי שלו שנותן לשיעור ביטוי של למידה עשירה ולא רק הכנת שיעורי בית. פיני יודע וקולט את צרכיו של התלמיד ויודע באיזה אופן להעביר את השיעור. אנחנו מאוד שמחים שזכינו להכיר את פיני!

23/05/2018
שתף:
ש
שירי

ממליצה בחום רב! פיני מקצועי ונעים כך גם השיעור. עזר לביתי בת העשר רבות והעשיר את הידע בנושאים הנלמדים בעזרת שיטות הלימוד שלו.

06/05/2018
שתף: