מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה David Sugarman

מורה אמריקאי בעל ניסיון עשיר בהוראת אנגלית מעניק חוויה ייחודית ואישית להשגת אנגלית ברמת שפת אם.

בן 32. מנס ציונה - רחובות. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
 
מלמד בבית המורה או בית התלמיד
 

קצת עליי

דובר אנגלית שפת אם, בעל ניסיון רב מלמד בחברה פרטית גדולה, נותן שיעורים באנגלית לכל הרמות בסבלנות. משפר דיבור שוטף אפילו בסיסי ביותר, מכין לראיונות מבחנים ופרזנטציות באנגלית. לכל הגילאים. עוזר לדבר אנגלית בביטחון לתקשר בצורה ברורה, רהוטה ויעילה באנגלית .מתמחה באימון מבוגרים בשיפור אנגלית מקצועית באופן מידיי. שולח פעם בשבוע חומר אקסטרה לשיפור אנגלית במייל.

ביקורות

A
Ariel

The best thing about David is that you learn English without feeling the struggle. After only 10 sessions I can tell that he was the best English teacher I had. From someone who knew English but hesitated to speak, I became a way more confident English speaker.

30/06/2019
ש
שושי

דיוויד מורה מקצועי ומשקיען. אני לומדת ממנו הרבה ומשפרת את האנגלית שלי בצורה משמעותית. דיוויד זמין לכל בעיה ומוצא את הדרכים הטובות ביותר ללימוד של כל נושא. אני ממליצה על דיוויד בחום!

22/12/2018
א
אלכס

מורה מעולה! נחמד, קשוב ומקצועי. דיוויד מצליח להעביר את החומר בצורה טבעית תוך כדי השיחה מה שהופך את השיעור לקל ונעים.

06/11/2018
ש
שני

מורה מדהים! מלא סבלנות, הקשבה, מסביר בצורה מאוד ברורה, פתוח להצעות והכוונות בחומר הנלמד מצד התלמיד. מאוד מאוד מומלץ, אני עשיתי איתו התקדמות גדולה.

23/10/2018
N
Natalia

מורה חנון, סובלני ומצליח. הייתי צריכה לשקם רמת האנגלית שהיתה לי קודם בדיבור. מאוד התקדמנו במשך 4 שיעורים. הוא מוכן להקשיב ולהתרכז על המטרה. אחרים רק הפחידו אותי שזאת עבודה קשה וארוכה.. אז אני מרוצה מאוד, מאוד ממליצה עליו.

07/07/2018
א
אירנה

מורה מקסים ומיוחד, בעל ידע , ניסיון רחב , מעביר שיעורים בצורה מעניינת ומרתקת, ילד יוצא מהשיעור עם עניים זוהרות. ממליצה בחום לכל המעוניינים

04/07/2018
ע
עדי

דייויד מורה פרטי לאנגלית מומלץ בחום. רציני, עוזר, קשוב, נעים והכי חשוב הוא מקצועי! דובר אנגלית שפת אם מה שתורם ללמידת השפה בצורה טובה ויעילה

26/02/2018
ג
גלעד

דיוויד מורה מצוין. תמיד קשוב לכל היוצא מפי התלמיד, אכפתי ונעים הליכות. מאוד ממליץ עליו ללימוד אנגלית, במיוחד לאור הסיבה על היותו יוצא אמריקה שיודע את השפה האנגלית לפרטי פרטים. תמיד עוזר ומשקיע, ולא מוותר עד הסוף. מורה תותח.

23/07/2017
א
אייל

מורה תותח. אין כמו ללמוד אנגלית מדובר אנגלית. מתאמץ ומשקיע ולא מוותר תמיד עוזר ומעודד מקצוען אמיתי מומלץ בחום!!

16/07/2017
ל
ליטל

דיויד מורה מצויין, עם הרבה נסיון וידע, שיפר לי את הדיבור באנגלית פלאים, בחור ישר וצנוע, תותח באנגלית (טוב, הוא אמריקאי!) והכי חשוב נותן מעל ומעבר לתלמידים שלו מומלץ בחום, לא תמצאו כזה בחור תותח!

06/06/2017