דלג על הניווט

מורה שחר דויטש

מורה פרטי שחר  דויטש
5
1 ביקורות
בן 34 מרעננה - כפר סבא בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה לסינית מנדרינית למטיילים ולאנשי עסקים. דיבור שוטף ב30 מפגשים! "
*מורה מומחה לסינית מנדרינית לפרטי ולקבוצות - אנשי עסקים, מטיילים ולהעשרה. התחייבות להביא את המתחילים בשפה לרמת שיחה, קריאה וכתיבה שוטפת בזמן קצר יחסית יחד עם הדרכה אישית, צמודה ומקצועית (כמובן ביחס לרמת ההשקעה מצד הסטודנט). **חומרי לימוד: חלקם נכתבו על ידי שחר דויטש ( 4 ספרים ללימוד סינית בעברית!!!), חלקם מיובאים מסין וממוקדים לרמות הסטודנטים בהתאמה. ** *פיתוח מיומנויות למידה בשפות זרות וסינית בפרט - פיתוח מיומנויות זכרון, תהליך לימוד נכון לאורך זמן, סיכומי ביניים ועוד. **** ליבת השיעורים בנויה מאוצר מילים, כללי תחביר ומטקסטים. בנוסף, נעבור על מילים ומשפטים שימושיים ליום יום בעת שהייה בסין ובעת שיחה יומיומית עם סינים. ***** חבילת למידה מותאמת אישית לכל סטודנט עם תרגול רב.
230 - שעת לימוד סינית ליחיד/ה
10/10/2016
ישראל, 30
5
למדתי אצל שחר תקופה ארוכה אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו סינית. הוא יודע איך ללמד את הישראלים בצורה קלה מאוד ולא כמו שכולם חושבים שזה כזה קשה ללמוד סינית. תוך תקופה קצרה יהיה לכם אפשרות כבר לדבר קצת סינית לקרוא ולכתוב.
10/10/2016
ישראל, 30
5
למדתי אצל שחר תקופה ארוכה אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו סינית. הוא יודע איך ללמד את הישראלים בצורה קלה מאוד ולא כמו שכולם חושבים שזה כזה קשה ללמוד סינית. תוך תקופה קצרה יהיה לכם אפשרות כבר לדבר קצת סינית לקרוא ולכתוב