דלג על הניווט

מורה שחר דויטש

מורה פרטי שחר  דויטש
5
1 ביקורות
200
לשעה בבית התלמיד
בן 34 מרעננה - כפר סבא בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה לסינית מנדרינית עם גישת למידה מהירה ואיכותית לדיבור שוטף וזיכרון סימניות במהירות רבה. פיתוח חדש בארץ ובעולם!!! "
*מורה מומחה לסינית מנדרינית לפרטי ולקבוצות - בני נוער, אנשי עסקים, מטיילים. התחייבות להביא את המתחילים בשפה לרמת שיחה, קריאה וכתיבה שוטפת בזמן קצר יחסית יחד עם הדרכה אישית, צמודה ומקצועית (כמובן ביחס לרמת ההשקעה מצד הסטודנט). **חומרי לימוד: חלקם נכתבו על ידי שחר דויטש ( 4 ספרים ללימוד סינית בעברית!!!), חלקם מיובאים מסין וממוקדים לרמות הסטודנטים בהתאמה. ** *פיתוח מיומנויות למידה בשפות זרות וסינית בפרט - פיתוח מיומנויות זכרון, תהליך לימוד נכון לאורך זמן, סיכומי ביניים ועוד. **** ליבת השיעורים בנויה מאוצר מילים, כללי תחביר ומטקסטים. בנוסף, נעבור על מילים ומשפטים שימושיים ליום יום בעת שהייה בסין ובעת שיחה יומיומית עם סינים. ***** חבילת למידה מותאמת אישית לכל סטודנט עם תרגול רב.

קבע שיעור

שחר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
10/10/2016
ישראל, 30
5
למדתי אצל שחר תקופה ארוכה אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו סינית. הוא יודע איך ללמד את הישראלים בצורה קלה מאוד ולא כמו שכולם חושבים שזה כזה קשה ללמוד סינית. תוך תקופה קצרה יהיה לכם אפשרות כבר לדבר קצת סינית לקרוא ולכתוב.
10/10/2016
ישראל, 30
5
למדתי אצל שחר תקופה ארוכה אני מאוד ממליץ ללמוד אצלו סינית. הוא יודע איך ללמד את הישראלים בצורה קלה מאוד ולא כמו שכולם חושבים שזה כזה קשה ללמוד סינית. תוך תקופה קצרה יהיה לכם אפשרות כבר לדבר קצת סינית לקרוא ולכתוב