דלג על הניווט

מורה רז חדיף

מורה פרטי רז חדיף
4.9
49 ביקורות
200
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה בבית המורה
180
לשעה בבית התלמיד
בן 30 מפתח תקוה והסביבה בוגר אוניברסיטה - אריאל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"לא מוצאים את הקשר בין סטטיסטיקה ללימודים? אני כאן ובדיוק בשביל זה. פסיכולוג מתמחה ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה בהצטיינות "
שמי רז חדיף ואני בן 28, נשוי + קטנטן. אני בוגר תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה שיקומית בהצטיינות ותואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות בהצטיינות יתרה. מזה 5 שנים אני מלמד באופן פרטי את קורסי ה-SPSS והסטטיסטיקה השונים וכיום אני מתרגל במכללה למנהל שיטות מחקר, ומעביר מרתונים לקורסים בסטטיסטיקה מטעם אוניברסיטת בן גוריון מזה שלוש שנים. כמו כן אני נותן שירותי ייעוץ וסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות (סמינריונים, ניתוחים סטטיסטיים וכו'. על מנת למקסם את חווית הלמידה (במידה ותבחרו ללמוד איתי שיעור אונליין), אני מצויד בלוח כתיבה (וואקום) ללימוד אינטרנטי אפקטיבי, מוזמנים לפנות :)

קבע שיעור

רז יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
11/04/2019
נחמה, 2019
5
מורה סבלני במיוחד, מסביר טוב, יודע להקשיב לצרכי התלמיד. לקחתי איתו שיעור תגבור לפני מבחן וסיימתי בהצלחה רבה! תודה לך :)
31/03/2019
דנה, 2019
5
רז מורה סבלני והוא העביר את החומר בצורה ברורה מאוד. רז נתן לי המון ביטחון למבחן שזה כל כך חשוב. תודה רבה!
30/03/2019
רון, 2019
5
הגעתי לרז חודש לפני הבחינה בסטטיסטיקה בייאוש מוחלט ובהבנה כמעט אפסית של החומר. לא הצלחתי לקשר בין הנוסחאות. רז פשוט סידר לי את כל הראש. הוא הסביר בבהירות ולאט את כל מה שלא הבנתי ואפילו התעכב איתי על תרגילים מעבר לזמן השיעור שזה ממש לא מובן מאליו. לרז היה חשוב להסביר את הרציונאל של כל תרגיל ונוסחא, ובשלב מסויים זה פשוט התחיל לרוץ אצלי. מורה מומלץ בחום לכל מי שלא מבין מילה מהמרצה באוניברסיטה.