דלג על הניווט

מורה רז חדיף

מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
5
32 ביקורות
82
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה בבית המורה
170
לשעה בבית התלמיד
בן 28 מפתח תקוה והסביבה בוגר אוניברסיטה - אריאל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"לא מוצאים את הקשר בין סטטיסטיקה ללימודים? אני כאן ובדיוק בשביל זה. מתרגל אקדמי ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה בהצטיינות "
שמי רז חדיף ואני בן 27, נשוי + קטנטן. אני בוגר תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה שיקומית בהצטיינות ותואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות בהצטיינות יתרה. מזה 5 שנים אני מלמד באופן פרטי את קורסי ה-SPSS והסטטיסטיקה השונים וכיום אני מתרגל במכללה למנהל שיטות מחקר, ומעביר מרתונים לקורסים בסטטיסטיקה מטעם אוניברסיטת בן גוריון מזה שלוש שנים. כמו כן אני נותן שירותי ייעוץ וסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות (סמינריונים, ניתוחים סטטיסטיים וכו'. על מנת למקסם את חווית הלמידה (במידה ותבחרו ללמוד איתי שיעור אונליין), אני מצויד בלוח כתיבה (וואקום) ללימוד אינטרנטי אפקטיבי, מוזמנים לפנות :)

קבע שיעור

רז יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
01/12/2018
ראובן, 27
5
החסרתי את החודש הראשון וחצי הראשונים מהלימודים ופתחתי פער משמעותי מחבריי לכיתה בקורס שיטות מחקר. תוך שני שיעורים רז אפשר לי להדביק את הפער ועשה זאת בצורה מדהימה- ברורה ונעימה. ממליץ!
21/08/2018
עדי, 2019
5
לקחתי עם רז מספר שיעורים לקראת המבחן בסטטיסטיקה במסגרת התואר השני, מורה נעים, סבלני, מסביר בצורה מסודרת ועניינית. כל מה שלא הצלחתי להבין במשך שנה שלמה, הצלחתי להבין איתו במספר מועט של מפגשים. בסוף קיבלתי 95. ממליצה בחום! מורה מעולה!
16/08/2018
שירלי, 2019
5
למדתי אצל רז מספר שיעורי תגבור לקראת מבחן פטור לתואר שני. הגעתי עם סלט בראש, ורז ישר עשה סדר, וברוגע ובאופן מובנה עבר איתי על החומר, הסביר ונתן כללים וטיפים להצלחה. רז ידע מתי להעמיק ומתי מספיק לתת כללי אצבע כדי לא להעמיס או לבלבל. להיכרות שלו עם החומר הנלמד והדרישות במוסד הספציפי יש יתרון עצום. שמחה לשתף שעברתי את המבחן בהצלחה מרובה, בציון 92 (!) שאינו מובן מאליו. ממליצה בחום רב!