דלג על הניווט

מורה רועי רגב

מורה פרטי רועי רגב
5
9 ביקורות
1
שיעורים שהוזמנו
180
לשעה בבית המורה
200
לשעה בבית התלמיד
בן 42 ממושבים בשרון בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה לגיטרה ותיק ומנוסה,מוזיקאי ג'אז ואלקטרו רוק פעיל, בוגר M.A בטיפול במוזיקה וB.A בביצוע ג'אז מהאקדמיה ירושלים . "
שלום ושנה טובה! אני רועי, גיטריסט פעיל בהרכב 'InAbell' והרכבים נוספים, מוזיקאי פעיל ומופיע באופן קבוע (מוזמנים לעקוב בפייסבוק)ובנוסף מפיק מוזיקה בAbleton Live. לאחר 6 שנים ב"רימון" ובאקדמיה למוזיקה בירושלים, החלטתי שהצד האנושי חשוב לי לא פחות מהצד הביצועי - ולמדתי MA בתרפיה במוזיקה באונ' חיפה. במסגרת לימודים אלו גיליתי את כוחה של המוזיקה גם עם אולוסיות מיוחדות המתמודדות עם קשיים, ולמדתי רבות על עצמי כמורה וכמטפל. במשך 11 השנים האחרונות אני מורה למוזיקה (ב2 הקונסרבטוריונים המרכזיים של הרצליה ובבי"ס פרטי ) - וגם ריכזתי מגמות מוזיקה בחטיבות ביניים. תלמידיי הגיעו לתלמה ילין, תזמורת צהל ומוזיקאים מצטיינים בצבא. מוזמנים ומוזמנות ללמוד אצלי! מלמד בסטודיו בביתי ברמת אביב ובבית התלמיד.

קבע שיעור

רועי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
09/09/2018
אייל, 21
5
רועי הוא מוזיקאי מחונן בעל ידע וניסיון עצומים ובעל כישרון הוראה יוצא דופן. אפשר למצוא הרבה מורים שהם נגנים טובים, אבל מעט מורים שהם מורים טובים, ובטח מורים טובים שהם גם מוזיקאיים מדהימים כמו רועי. מעבר לכמות הידע הענקית והכישורים המוזיקליים שהועברו לי ע"י רועי, הוא עזר לי לעצב את הגישה שלי כלפי נגינת גיטרה וכלפי מוזיקה בכלל. רועי מורה מדהים, איש שיח קשוב ואינטילגנט, אל תפספסו מורה כזה.
09/09/2018
שון, 23
5
מורה בעל יכולת ונכונות לפתיחת אופקים וליצירת תהליך עמוק ביותר יחד עם התלמיד - תהליך מוסיקלי ואנושי כאחד. כזה שיודע להחדיר את ההתלהבות המוסיקלית שלו ולמצוא את אופיו וטעמו האישיים של התלמיד. אדם חם, חוקר ואוהב מוסיקה.
08/09/2018
עמרי, 19
5
מדובר במורה שהוא הרבה מעבר למורה. רועי הוא מורה שמחדיר מצד אחד רצינות, השקעה ולמידה של הגיטרה, אבל גם אהבה למוזיקה, הנאה שאין כמוה בשיעורים ותובנות שממשיכות איתך גם אחרי שיעור. בזכות רועי הפכתי לנגן טוב יותר, אבל גם לאדם רציני יותר. לכל מי שמחפש רק להתחיל ללמוד מוזיקה, או לשפר את טכניקת האלתור שלו או ללמוד גישות לסאונד - עשו לעצמכם טובה ולכו ללמוד אצל רועי.