מורה פרטי רון שקותאי

מורה רון שקותאי

נסיון של שנה בשיעורים פרטיים. לומד הנדסת מערכות מידע שנה ב באוניברסיטת בן גוריון שבנגב . שירתתי ביחידה קרבית בצבא .

בן 25. מבאר שבע. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(5 ביקורות) 38 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪90 לשעה בבית התלמיד
₪90 לשעה בבית המורה
₪90
 

קצת עליי

אני מאמין שבעזרת נחישות והתמדה אפשר להגיע לתוצאות נפלאות . מבנה השיעור תלוי מקצוע . במתמטיקה נעבוד מעט תיאוריה והרבה פרקטיקה . נלמד נושא מסויים מהיסוד נתרגל אותו ונבין מתי משתמשים בו ואיך. במקצועות התכנות: המקור לקפיצה מדרגה במקצועות התכנות הוא פיתוח חשיבה סתגלתנית מוכוונת בעיה בעזרת הכלים של שפת תכנות מסויימת. אחת ופיתחנו חשיבה תכנותית נכונה הסכר נפתח והחומר ברור הרבה יותר . במהלך השיעור נבצע פרוייקטים ביחד נתמודד עם שאלות ממוסד הלימודים ונסגל דפוס עבודה קבוע . מטרת השיעורים בתכנות היא לפתח חשיבה תכנותית נכונה שתשרת את התלמיד להמשך הדרך. (ניתן לבצע גם שיעורים ממקומות רחוקים מעל 20 דק נסיעה , אך תיהיה התחייבות ל שעתיים לפחות והתחשבות בהוצאות נסיעה )

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ר
רז

מורה תותח! מקצוען, יש לו ידע נרחב בתחום הjava ובתחומים נוספים במערכות המידע. נותן יחס אישי ומלמד בצורה יסודית עד להבנת החומר בצורה הטובה ביותר. במהלך השיעור ישבנו בנוסף על עבודת הגשה בנושא וידע להכווין ולהסביר עד הבנת כלל החומר. מומלץ בחום.

21/11/2019
שתף:
ר
רועי

במהלך סימסטר קיץ טסתי לחול לשבועיים ופתחתי פער בקורסי הקיץ שלי Sql , ו Java . יצרתי קשר עם רון באמצעות האתר. הוא אדיב וסבלני והסביר לי בנחישות שוב ושוב עד שהבנתי את החומר כמו שצריך ואז התקדמנו לנושא הבא בחומר. לאט לאט וביוסדיות סגרנו את הפעריים. רון השאיר לי מטלות לשיעור הבא ודרש שאדבר איתו בהודעות במידה ואחד מהתרגילים שאני מתרגל בבית לא מסתדר. לפני המבחנים אני ורון נפגשנו שוב כמה מפגשים. בסופו של דבר קיבלתי 90+ בשתי המקצועות. הרבה מזה בזכותך , תודה רבה . ישר כוח !

06/11/2019
שתף:
ש
שגיא

רון הכין אותי לבגרות 4 יחל במתמטיקה. אישית נורא קשה לי עם המקצוע וממש חששתי בהתחלה. חשבתי על לקחת קורס באחד מהמוסדות המאורגנים אך לבסוף החלטתי לקחת מורה פרטי לכל תהליך הלמידה. רון היה מאורגן ונחוש ללמד אותי את החומר. הוא ישב והסביר בצורה סבלנית עד שהחומר היה מובן לגמרי. לאחר השיעור רון מתזכר על מה לעבור וכמה לעבור ודורש שאני אשלח לו שאלות במייל או בוואט סאפ אם משהו לא ברור . ממליץ בחום!!!

13/09/2019
שתף:
נ
נועה

מורה מצויין!מקצועי מאוד , מעביר דפוסי עבודה שעושים סדר בחומר הנלמד. סבלני וקשוב לתלמיד. תודה רבה רון בזכותך עברתי את הקורס עם ציון טוב :)

13/09/2019
שתף:
ה
הדר

רון מקסים, סבלני, הגון, חרוץ ובעל נכונות גבוהה לעזור! מעביר את החומר בצורה ברורה ומקצועית, נותן הרגשה מאד נוחה לשאול שאלות ולא עובר לנושא הבא עד שהכל מובן ויושב טוב. חשוב לציין כי רון מגיע לשיעור מוכן, לאחר שעבר מבעוד מועד על החומר ותכנן את השיעור כראוי. לסיכום- ממליצה על רון בחום, בין שיעור לשיעור הוא דואג לתזכר על אילו נושאים לעבור, במה להתמקד, מבקש להגיע עם שאלות לשיעור הבא ונותן הרגשת ביטחון בנוגע לחומר הלימודי. יישר כוח!

05/09/2019
שתף: