מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה רון שקותאי

נסיון של שנה בשיעורים פרטיים. לומד הנדסת מערכות מידע שנה ב באוניברסיטת בן גוריון שבנגב . שירתתי ביחידה קרבית בצבא .

בן 25. ממזכרת בתיה. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(3 ביקורות) 38 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
₪90 לשעה בבית התלמיד
₪90 לשעה בבית המורה
₪90
 

קצת עליי

אני מאמין שבעזרת נחישות והתמדה אפשר להגיע לתוצאות נפלאות . מבנה השיעור תלוי מקצוע . במתמטיקה נעבוד מעט תיאוריה והרבה פרקטיקה . נלמד נושא מסויים מהיסוד נתרגל אותו ונבין מתי משתמשים בו ואיך. במקצועות התכנות: המקור לקפיצה מדרגה במקצועות התכנות הוא פיתוח חשיבה סתגלתנית מוכוונת בעיה בעזרת הכלים של שפת תכנות מסויימת. אחת ופיתחנו חשיבה תכנותית נכונה הסכר נפתח והחומר ברור הרבה יותר . במהלך השיעור נבצע פרוייקטים ביחד נתמודד עם שאלות ממוסד הלימודים ונסגל דפוס עבודה קבוע . מטרת השיעורים בתכנות היא לפתח חשיבה תכנותית נכונה שתשרת את התלמיד להמשך הדרך. (ניתן לבצע גם שיעורים ממקומות רחוקים מעל 20 דק נסיעה , אך תיהיה התחייבות ל שעתיים לפחות והתחשבות בהוצאות נסיעה )

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

ש
שגיא

רון הכין אותי לבגרות 4 יחל במתמטיקה. אישית נורא קשה לי עם המקצוע וממש חששתי בהתחלה. חשבתי על לקחת קורס באחד מהמוסדות המאורגנים אך לבסוף החלטתי לקחת מורה פרטי לכל תהליך הלמידה. רון היה מאורגן ונחוש ללמד אותי את החומר. הוא ישב והסביר בצורה סבלנית עד שהחומר היה מובן לגמרי. לאחר השיעור רון מתזכר על מה לעבור וכמה לעבור ודורש שאני אשלח לו שאלות במייל או בוואט סאפ אם משהו לא ברור . ממליץ בחום!!!

13/09/2019
שתף:
נ
נועה

מורה מצויין!מקצועי מאוד , מעביר דפוסי עבודה שעושים סדר בחומר הנלמד. סבלני וקשוב לתלמיד. תודה רבה רון בזכותך עברתי את הקורס עם ציון טוב :)

13/09/2019
שתף:
ה
הדר

רון מקסים, סבלני, הגון, חרוץ ובעל נכונות גבוהה לעזור! מעביר את החומר בצורה ברורה ומקצועית, נותן הרגשה מאד נוחה לשאול שאלות ולא עובר לנושא הבא עד שהכל מובן ויושב טוב. חשוב לציין כי רון מגיע לשיעור מוכן, לאחר שעבר מבעוד מועד על החומר ותכנן את השיעור כראוי. לסיכום- ממליצה על רון בחום, בין שיעור לשיעור הוא דואג לתזכר על אילו נושאים לעבור, במה להתמקד, מבקש להגיע עם שאלות לשיעור הבא ונותן הרגשת ביטחון בנוגע לחומר הלימודי. יישר כוח!

05/09/2019
שתף: