דלג על הניווט

מורה עמרי לשם

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
4 ביקורות
2
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה בבית המורה
160
לשעה בבית התלמיד
בן 32 מתל אביב-יפו בוגר אוניברסיטה - חיפה
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"עורך-דין, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בהסטוריה כללית מאונ' חיפה. סבלני ובעל יכולת גבוהה מאוד של העברת חומרי לימוד. "
עורך-דין מוסמך מאז 2015. הוסמכתי לפני כחצי שנה כמאמן (קואוצ'ר) עם התמחות בפן הרגשי, עם התמקדות בנושא למידה על שלל היבטיה. מלמד ומדריך כעשר שנים במסגרות שונות, לרבות צבא, מכינה אוניברסיטאית ושיעורים פרטיים. שיטת העבודה שלי מתמקדת בניצול מקסימלי של הזמן, תוך מתן מיטב הכלים שברשותי להצלחת התלמידים. המטרה שלי היא להכין את התלמיד ע"פ דרישותיו, במינימום מפגשים, תוך סיוע טלפוני צמוד לאחר השיעור, כחלק מובנה של השיעור.

קבע שיעור

עמרי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
04/07/2018
תומר, 28
5
באנו לעומרי 2 סטודנטים, ממש ימים ספורים לפני המבחן כאשר לא ידענו טוב את החומר ולא ממש היינו בעניינים, למרות שהיינו מפוזרים ולא ידענו למקד אותו במה אנחנו מתקים, הוא הצליח למקד אותנו, וידע איך לשפט לנו דברים שנראו לנו מסובכים עד להבנה מלאה, ואני דיי בטוח שבזכותו שנינו הצלחנו לעבור את הבחינה בציון גבוהה, מומלץ בחום!!!
09/02/2018
סמדר, 44
5
עומרי מורה אמין ומקצועי ביותר תמיד זמין, והביא להישגים בציונים של בתי
01/08/2016
אלמוג, 32
5
למדתי עם עמרי ארבעה שיעורים, שהתמקדו בשיפור הדקדוק באנגלית (Grammar). עמרי הפגין סבלנות רבה, אכפתיות, והיה זמין לשאלות בטלפון, גם לאחר השיעור. בעזרת עמרי, במספר שיעורים קטן יחסית שיפרתי משמעותית את יכולותיי באנגלית. ממליץ בחום!