דלג על הניווט

מורה סתיו זק

מורה פרטי
5
3 ביקורות
2
שיעורים שהוזמנו
100
לשעה בבית המורה
בן 28 מתל אביב-יפו בוגר אוניברסיטה - תל אביב
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה פרטי למתמטיקה בעל ניסיון בהוראה במרכז הלימוד של רועי גבע. "
מורה פרטי למתמטיקה לתלמידי י' עד יב' עם ניסיון הוראה במרכז הלימוד של רועי גבע. לשיעורים הפרטיים שתי מטרות: האחת היא כמובן להכין את התלמיד לבחינת הבגרות במתמטיקה והשנייה היא להקנות לתלמיד הבנה מתמטית ולחשוף אותו לשימושיה ולחשיבותה בתחומים כגון מדעי המחשב, פיסיקה וכו'... השיעורים מועברים בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך ובעזרת מערכי שיעור לרמות השונות.

קבע שיעור

סתיו יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
28/05/2018
ליאור, 27
5
לסתיו הגעתי דרך חברה טובה שהמליצה לי עליו. חוויתי עם סתיו למידה מעניינת וטובה (בבצפר לא לימדו אותי ככה חח) הגעתי אליו במטרה לשפר את הציון וגם לרענן את החומר ואין ספק שהוא עשה את זה בצורה המדהימה והטובה שפגשתי!! סתיו בנאדם מסור, קשוב ונותן יחס אישי מדהים! בכל שעה היה אפשר לפנות אליו . מומלץ מאוד!!
27/05/2018
אריאל, 19
5
חוויתי תסכול רב עקב הציונים שהייתי מקבל, למזלי חבר הפנה אותי אל סתיו ולאחר השיעור הראשון כבר הרגשתי את ההבדל בינו ובין המורים האחרים. כאשר למדתי עם סתיו כל שאלה שהייתה לי (והיו לי הרבה חח) הוא הסביר בצורה הטובה והברורה ביותר, הוא הבין אותי ואת השאלות שלי, נתן לי יחס אישי וחם, וכאשר הייתי צריך עזרה בתרגיל(לא בזמני השיעור) עזר לי ברצון. בזכותו הוצאתי 90 בבגרות!! מורה נפלא, מומלץ!
27/05/2018
שחר, 19
5
הגעתי לסתיו במטרה לעבור מתמטיקה אבל בזכות השיעורים למדתי לאהוב את המקצוע ולהתעניין. התחלתי את השנה עם נכשלים אבל בזכות סתיו סיימתי עם בגרות 100 סתיו הוא המורה הטוב ביותר שהיה לי בפער הזכות היכולת שלו להתחבר לתלמיד ולתת לו את השירות הטוב ביותר הכולל שליחת שאלות בכל שעה כתף תומכת וכלכך הרבה פרגון אני לא יכול לדמיין את עצמי עושה את הבגרות ללא העזרה של והתמיכה. מורה שהאמין בי כשאחרים לא מודה לו