דלג על הניווט

מורה סולי תמרי

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
17 ביקורות
131
שיעורים שהוזמנו
160
לשעה בבית המורה
190
לשעה בבית התלמיד
בן 68 מרמת השרון - הרצליה בוגר אוניברסיטה - בר אילן
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"פוחדים לדבר אנגלית? צריכים מצגות, אמיילים ובטחון? אנגלית מדוברת ועסקית בשיטת "אנגלית אפקטיבית" המוכחת. (דרום-אפריקה) "
מורה פרטי מנוסה לאנגלית (שפת אם - דרום אפריקה + ארה"ב). לימדתי בברליץ, בברלינגטון אינגליש ובגלובל1. מנהל לשעבר של חברות מחשבים וחינוך בארץ ובארה"ב, רקע עסקי וטכנולוגי נרחב. על סמך ניסיוני בלימוד (מעל 20 שנה) פיתחתי תכנית לימוד אפקטיבית שנותנת את התוצאה הרצויה: בניית הביטחון לדבר ולהשתמש באנגלית, ולהשתפר כל הזמן. אני מעביר שיעורים פרטיים ולקבוצות קטנות, גם בסקייפ, בכל הארץ. אני מתמקד באנגלית מדוברת ועסקית - כולל אימיילים, מצגות, ראיונות, תכניות עסקיות, הכל עם דגש על שיפור הביטחון בשימוש באנגלית. למה ללמוד איתי? אני מבין קודם את צרכיכם, בונה את השיעורים בהתאם, מזהה חסמים וקשיים ונותן פתרונות ייחודיים. אני בונה לכם תכנית מקיפה ואפקטיבית עם מקסימום חשיפה לשפה. כמעט כמו להיות בחו"ל :)

קבע שיעור

סולי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
14/07/2019
דקל, 2019
5
מעבר לאישיות מדהימה, מסתתר פה מורה אדיר. יצר קשר בצ'יק צ'ק, ממש התאים את השיעור לצרכים שלי, עזר לי בכל כך הרבה רבדים מעבר לאנגלית. מדובר פה במורה שהוא נכס. בא לי לקחת עוד שיעור למרות שאין לי צורך! מומלץ באמת בחום!
03/10/2018
סנדרין, 2019
5
ברצוני להמליץ בחום על סולי, שעזר ותמך בי בסבלנות ובמסירות להתגבר על החשש שלי לדבר באנגלית. בזכותו עשיתי דרך משמעותית, ואני מודה לו מאוד על כך.
17/07/2018
מלי, 2019
5
סולי אדם ומורה נעים ואדיב. המפגשים איתו הם חוויה מעשירה ביותר! הוא בונה את התוכנית באנגלית במקצועיות רבה ובהתאם לצרכים. המפגשים עמו מגוונים ותורמים רבות לפיתוח כישורי השפה הדבורה והכתובה באנגלית ומעלים את תחושת הבטחון והמסוגלות העצמית. ללמוד עם סולי אנגלית, זה לאהוב אנגלית, להנות מתהליך הלמידה ומעל לכל, זה לדבר אנגלית רהוטה! מורה מעולה!!!