דלג על הניווט

מורה ניב כהן

מורה פרטי ניב כהן
4.4
7 ביקורות
45
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה בבית המורה
200
לשעה בבית התלמיד
בן 22 ממודיעין והסביבה בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"למי שמחפש בחירה בטוחה! נהנה ללמד ותרגישו זאת בשיעור! "
סטודנט לתואר שני בפיסיקה בטכניון. ניסיון של מעל לשנתיים בשיעורים פרטיים ותרגול מרתונים. ניסיון עשיר במאטלב. נא לדבר איתי לפני שקובעים שיעור דרך האתר (: נמצא בחיפה במהלך השבוע ובמודיעין בסופי שבוע. לא אקח תלמיד שאני לא מאמין שאוכל ללמד אותו בצורה הטובה ביותר!

קבע שיעור

ניב יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
18/12/2018
ירדן, 2019
5
מורה מצויין!! עזר לי עם פרויקט מאוד גדול במטלב. לימד את החומר בצורה מאוד ברורה ומעניינת והסביר את כל הנושאים לעומק. הוא סבלני מאוד, אכפתי והיה חשוב לו לראות שבאמת הבנתי. ממליצה עליו מאוד!
18/12/2018
עומר, 19
5
מורה משקיע וקשוב בעל ידע רב בתחומי המתמטיקה, יודע לתת אינטואציה מצויינת לפתרון תרגילים וגם להתאים את שיטת הלימוד שלו לתלמיד. עזר לי מאוד גם בחדוא וגם באלגברה לינארית בשיעורים לא רבים.
18/12/2018
Shiri, 39
5
למדתי עם ניב מטלב אונליין והוא עזר לי מאוד מאוד. קודם כל זה שהשיעור אונליין זה נהדר כי זה חוסך המון זמן. וזה גם אפשר לי לעשות הכל בעצמי על המחשב. ניב היה מאוד קשוב לצרכים שלי והתכוונן בדיוק למה שהייתי צריכה. הוא הסביר ברור, ונתן לי להגיע בעצמי לחלק מהתשובות כשראינו שאני יכולה. והכי חשוב, הכמה שיעורים האלה חוללו שינוי ממש גדול אצלי. כי ממישהי שמפחדת לגשת למטלב הפכתי למישהי שמסוגלת להתמודד יפה